Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:25 26.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: [re: Alykard]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано24.01.08 18:16



Нямам нужните връзки, иначе някога се пробвах... Не ми се отвори парашутът и сега се налага да работя...





Тема Re: [re: пeтльo]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано24.01.08 18:20



Не съм се шегувал за държавните "работи". Държавните длъжности означават много свободно време и липса на отговорност. Като се почне от мангалките, които подпират метлите покрай шосето, та се стигне до бай Славчо, дето се влачи по Италия да си търси... Хайде, нека не съм вулгарен!





Тема Re: [re: kimchi]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано24.01.08 18:21



О, от къде такова любопитство?! Работя работа, подобна на тези от първия линк с предложения към Vetrim. В Пловдив.





Тема Re: [re: Sargon lll]  
Авторkimchi (Нерегистриран)
Публикувано24.01.08 20:28



Разкажи ни с прости думи какво работиш, не не пращай насам-натам с разни подобия.



Тема Re: Допълнителна работа [re: Пeшo]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано25.01.08 11:31



Напълно подкрепям мнението на Sargon!!!
Може би за 700 - 800 лева си заслужава човек да поеме повече и извънредна работа по 12 часов работен ден както и уикендите, но това трябва всеки сам да си прецени.
Мой приятел, от сайта джобс.бг си намери работа в Ай Ви Ен - Пловдив, за 700 лева като ел. техник. Засега е доволен, няма извънредни часове, не е претрупан и с работа. Събота и неделя почива.

ВАЖНО: По възможност Ветриме, те съветвам фирмата в която почваш работа да не е българска! Чуждите работодатели са по-лоялни.
Доста приятели се напатиха от българските частни фирми, именно в Пловдив.
За 300 лева, работиха всяка събота, а понякога и пооставаха по час - два през седмицата.

Sаrgon е доста прав така, че неизбързвай с решението си!



Тема Re: Допълнителна работа [re: Paлицa]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано25.01.08 14:03



Раличке, работила ли си досега през живота си, та даваш такива съвети?

Твоят приятел бил получавал 700 лв и си живеел добре. Ама е сам, нали? А Ветрим изрично е написал, че с една заплата издържа 4 души. Ти сметни докъде стига.

И ти и Саргон какво толкова сте се захванали с това да ти е айляк на работата и да не се натоварваш. Ако си сам и ти стига малката заплата, ама държиш на свободното си време - хубаво. Обаче Ветрим ясно е написал, че иска повече натоварване за повече пари.
Така че защо давате глупави съвети, които може и да са полезни за някой друг, са очевидно неподходящи за неговия случай?



Второ, пак приказваш, без да познаваш материята. Случайно да си чула, че голяма част от чуждестранните работодатели в Пловдив са даже по-големи гяволи от българските? От първа ръка знам достатъчно случаи за немци, италианци, гърци и турци, които се оглеждат какви заплати вървят в бранша и не дават и лев отгоре. А какви нашенски номера са се научили да въртят, дори и немците...



Тема Re: Напълно правилно си схванал, благодаря... [re: vens]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано25.01.08 14:53



Вече се възползвах от явните и скрити предложения и кандидаствах тук-там, но продължавам с оглеждането, както и за допълнителна работа...

Иначе си бачкам от 10 до 12 часа на ден, понякога и доста тежка физическа работа. Способен съм на не повече от 16 часа непрекъснато натоварване, при екстремни ситуации съм издържал буден до 2,5 денонощия...

Не ме е страх от работа, а от неясни отношения...

Благодаря на всички за опита да помогнат.












-

Вулканът не търпи тинята!

Тема Re: Напълно правилно си схванал, благодаря... [re: Vetrim]  
АвторMilenskiq_ (Нерегистриран)
Публикувано25.01.08 17:45



"Ветриме" утре се надявам да се видя с човека за работата която ти бях споменал!!!



Тема Re: Допълнителна работа [re: vens]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано25.01.08 18:56



Държавната длъжност е чудесна, отморяваща придобивка. Както виждаш, Vetrim влиза тук по всяко време, така че, сигурно освен, че си почива, има и Internet на "работата". Това само по себе си му дава чудесната възможност да печели допълнителни пари в "работно" време.

Не е хубаво да се зарязва държавна "работа". Много хубави оферти има за работа в частния сектор, но те са такива само привидно. Ще се хване някъде и съвсем скоро ще се усети за някои неща. Дано да не му се случи, но е напълно възможно. Ще се окаже примерно, че вместо да расте, заплатата му намалява. Или пък - трябва да върши и неща, за които въобще не е ставало дума при постъпването му. Естествено, веднага може да напусне, ама къде е вече сладката държавна службица, а?



Що се отнася до по-голямата лоялност на чуждестранните работодатели, то това е правило с толкова много изключения, че все едно го няма. Особено, ако собствениците са мазни фесове или друга подобна паплач.



Тема Re: [re: kimchi]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано25.01.08 18:58



kimchi, палавнико, защо си толкова любопитен?!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.