Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:34 20.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Болни мозъци ще се борят с трафика в Пловдивнови [re: koмитa]  
АвторPeshev (Нерегистриран)
Публикувано21.01.08 15:12



Е, ако ще развивате град Пловдив, с идеи и планове от миналото - поне използвайте тези отпреди 9 септември 1944 година. Много по-напредничави са, от вашите недомислия ! Псевдо войводи !



Тема Re: Болни мозъци ще се борят с трафика в Пловдивнови [re: Peshev]  
Автор Alykard ()
Публикувано21.01.08 19:27



жалко за пловдив,с тия управници "войводи" и тия служители на шопските ченгета на власт,начело с този карловец със съмнителен пол,на града не го очаква нищо добро,а имаше толкова по достойни кандидати на изборите






Тема Re: Болни мозъци ще се борят с трафика в Пловдивнови [re: vens]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано21.01.08 22:49



Аз доколкото разбрах ще е еднопосочна, а в другата посока ще се движат само автобусите от градския транспорт
в другата посока движението ще минава покрай надлез родопи



Тема Re: Болни мозъци ще се борят с трафика в Пловдивнови [re: пeтльo]  
Автор Alykard ()
Публикувано21.01.08 23:18





да не би Селския да е постороил нов стадион,тайно,на западналия Ботевпс пловдив е само ЧЕРНО бЯЛ


Редактирано от Alykard на 21.01.08 23:19.



Тема Re: Болни мозъци ще се борят с трафика в Пловдивнови [re: Alykard]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано21.01.08 23:41



Това е стадионът на Боруся Дортмунд, бе пипон.



Тема Re: Болни мозъци ще се борят с трафика в Пловдивнови [re: f(x)dx]  
Автор Alykard ()
Публикувано21.01.08 23:50



Това ми е ясно,готлих даймлер щадиум в дОРТМУНД,65 ХИЛЯДИ МЕСТА ,бОРУСИЯ ЕВРО ШАМПИОН ЗА 98 И ТН още инфо искаш ли,без обиди ако обичаш,шопе

явно столичани понякога забравяте какво е хумор


Редактирано от Alykard на 21.01.08 23:51.



Тема Re: Болни мозъци ще се борят с трафика в Пловдивнови [re: Alykard]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано22.01.08 09:31



Младежо, ти си голяма тиква. Ето и моите доводи:

Първо, шоп съм точно толкова, колкото ти си космонавт. Питай всеки разумен човек в този клуб. Освен това не съм само аз от редовните участници тук, който по една или друга причина живее в София. Ако на някой не му харесва - негов проблем. Но това както и да е.

Второ, стадионът на Боруся е Signal Iduna Park, нарична до 2006 Вестфален. Капацитет - 81,264 места. Готлиб Даймлер е на Щутгарт.
Трето, Боруся печели ШЛ лига през 1997 година в един луд финал с джувентус.
И четвърто, щом в 21-ви век при наличието на гугъл някой може в два реда да напише толкова глупости, значи си е просто тиква или в краен случай пипон.

И щом ме питаш - не, не искам инфо от теб. А и редно е като се майтапиш, да очакваш и другите да се майтапят с теб.



Тема Re: Болни мозъци ще се борят с трафика в Пловдивнови [re: f(x)dx]  
Авторзaбaвaтa e пълнa (Нерегистриран)
Публикувано22.01.08 11:47



Alykard-Асеновградски се насра!



Тема Re: Болни мозъци ще се борят с трафика в Пловдивнови [re: Alykard]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано22.01.08 18:27



Поправи ме, ако греша, но ти нали гласува за "този карловец със съмнителен пол"!





Тема Re: Болни мозъци ще се борят с трафика в Пловдив [re: oneandonly]  
Авторdma (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 11:51



Преди още да съм прочела останалите мнения по темата, искам да кажа едно голямо ЕВАЛА на този, който най-накрая ще направи този план срещу който ти говориш тук!

Дано, стискам палци да се случи, защото е крайно време Пловдив да има нормално и организирано движение.

А специално за теб уанендоунли, много бъркаш- само погледни градове с много по-натоварен от пловдивския трафик как са организирани и ще ти светне, че този план е най-правилното решение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.