Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:04 26.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема изненадани ли сме  
Автормopaвo_лилaвo (Нерегистриран)
Публикувано02.01.08 08:09



...от снега?



Тема Re: изненадани ли сменови [re: мopaвo_лилaвo]  
Авторmaini4ka (Нерегистриран)
Публикувано02.01.08 12:49



Нее :) Както и от невъзможността общината да се справи с хаоса.

Средна автомобилна скорост днес .. 10 км/ч :)



Тема Re: изненадани ли сменови [re: maini4ka]  
АвторБM (Нерегистриран)
Публикувано02.01.08 17:10



И в шопско е така. Вчера по Цариградско максималната скорост беше 30 км/ч. Както казва един мой познат - Сняг нечуван и невиждан





Тема Re: изненадани ли сменови [re: мopaвo_лилaвo]  
Автор Cтaниcлaв! (mess maker)
Публикувано02.01.08 20:28



дали съм изненадан?

Мене сняг януари месец не може да ме изненада.
Със сигурност метеопрогнозата не е била нещо необичайно и за хората, отговорни за почистването на Пловдив.
Факт е обаче, че в 4.30 тази сутрин никой не се беше трогнал да излезе да почисти, да опесъчи. Първите снегорини в Пловдив видях едва към 5.45. Ми, така де. И те са хора. И те трябва да спят



А най-неприятно е, че дори сега - 20.30 часа, улиците все още не приличат на нищо. Добре че са автомобилите да минават и отъпкват. И чат-пак някъде по големите булеварди малко общинско присъствие....



Тема Re: изненадани ли сменови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор мopaвo_лилaвo (друго аз)
Публикувано02.01.08 21:17



лошото е , че това което се забелязва по улиците са снегорини , които не СНЕГОРИНАТ, т.е. само името им е снегорини



Тема Re: изненадани ли сменови [re: мopaвo_лилaвo]  
Автор Mpakorop (Българскифашист)
Публикувано02.01.08 22:25



Аз лично въобще не съм изненадан.По скоро съм изненадан че вчера вечерта валя дъжд

.

Сакар планина - перлата на Тракия

Тема и самосвалинови [re: мopaвo_лилaвo]  
Автор Cтaниcлaв! (mess maker)
Публикувано04.01.08 07:06



които се самосвалят



Тоо, смешно, смешно, но си е национална трагедия това. Истината е че сме мързелив народ и само си търсим оправдания за различни неща. Явно отговорните за снегопочистването не проумяват една елементарна истина - сняг може да завали по всяко време (дори и през юли ). Съответно трябва да има постоянно готовност на хора и машини. Когато обаче някъде има слабо място, нормално е да обвиниш природата в СТИХИЯ и да си избършеш ръцете.

В момента не говорим за третокласните пътища, които според новинарските сводки били абсолютно непроходими. Става въпрос за град, в който всеки ден излизат много над 200.000 автомобила. Пак казвам в 4 и нещо сутринта (почти 3 часа след започване на обилния снеговалеж) аз правих първите следи в почти 10-12 см. сняг. Мисля, че е срамно и тази безотговорност трябва да се накаже. Ох, простете. Снегопочистващият екип е чакал да натрупа, че нафтата вече е 2.10 лева. Скъпо бе..

Редактирано от Cтaниcлaв! на 04.01.08 07:09.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.