Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:23 11.06.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема новата сграда на стоматологичния факултетнови  
Авторйopo (Нерегистриран)
Публикувано20.12.07 14:54



някой знае ли къде се намира? след нова година трябва да отида там, обаче нямам представа къде е. знам че старата се намираше на руски не далеч от колелото на централна, обаче къде е новата нямам представа. много благодарности на всички които отговорят.



Тема Re: новата сграда на стоматологичния факултетнови [re: йopo]  
Автор Alykard ()
Публикувано20.12.07 15:03



на христо ботев след централна гара,посока коматевския вазел,бива си я сградата


IN MEMORY OF RJ<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Alykard на 20.12.07 15:03.</EM></FONT></P>

Редактирано от Alykard на 20.12.07 16:12.



Тема Re: новата сграда на стоматологичния факултет [re: йopo]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано20.12.07 19:39



На Джендема. Онази, дето трябваше да е завършен пионерски дом в средата на 80-те, но така и не я довършиха до края на 89-та.

И емигрантите знаем нещичко все пак





Тема Re: новата сграда на стоматологичния факултетнови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Авторйopo (Нерегистриран)
Публикувано27.12.07 22:55



мерси за отговорите и весели (остващи) празници. надявам се и двамата да говорите за една и съща сграда. все пак да знам какво да кажа на таксито. не съм бил много време в пловдив. много любим град и скоро може би ще е новия ми дом (да не казвам голяма дума)



Тема Re: новата сграда на стоматологичния факултетнови [re: йopo]  
Автор Alykard ()
Публикувано27.12.07 23:20



Ако идваш от Автогара ЮГ/Родопи или Централна гара ,не взимай такси ами върви пеш или хвани рейс,просто отиваш от дясната страна на бул Хр Ботев посока Коматевско шосе и вървиш само направо ,сградата още не е довършена и има кулокран до нея,пише си ясно стоматологичен факултет,ето я


IN MEMORY OF RJ

Редактирано от Alykard на 27.12.07 23:34.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.