Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:13 18.05.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Ех, този Альоша...нови  
Автор goga (изследовател)
Публикувано14.11.07 15:11



За да приключим вечната тема за Альоша, реших да ви предложа едно забавно четиво



Правя уточнението, че не споделям напълно тезите на автора й



Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: goga]  
Автор Mpakorop (Българскифашист)
Публикувано14.11.07 19:07



Много яко наистина, сигурно там е бъкало от незадоволени червени активистки

.

Сакар планина - перлата на Тракия

Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: goga]  
Авторkimchi (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 20:15



Поредната недоебана графоманка, на която и се привиждат пишки навсякъде. Смешна работа, особено на фона на множеството пишкообразни паметници, които красят "цивилизованите" западни държави - като започнем с Айфеловата кула, минем през статуята на свободата и завършим с камарата обелиски, откраднати от Египет и набучени къде ли не из Европа. Съветвам авторката да си купи комплект по-издръжливи батерии за вибратора и временно да замени словоблудстването със самозадоволяване.



Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: Mpakorop]  
Авторивo (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 20:16



ха-ха-ха

наистина ме развесели За това точно не се бях сетил



Тема за кимчитунови [re: kimchi]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано14.11.07 20:21



Брех, ти пък нещо се засегна.
Я, кажи, латентната форма на обратното въртене на часовниковата стрелка ли те тресе или си просто "киминист" ?

(
Ако те запозная с тоя дето го е написал, ще останеш без зъбки, ама аре да бъдем миролюбиви

Между другото, "кимче" е корейско национално ястие. Любимо на другаря Ким Ир Сен /прилича на нашата туршия/

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от goga на 14.11.07 20:22.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от goga на 14.11.07 20:22.</EM></FONT></P>

Редактирано от goga на 14.11.07 20:32.



Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: kimchi]  
Авторчзc(Ч3cд (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 20:24



И в центъра на Пазарджик има една колона...





Тема Re: за кимчитунови [re: goga]  
Авторoritang (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 20:37



Май ти се засегна повече - защо имам чувството, че авторката, която халюцинира пишки, си ти? ;) А виждам и че залагаш на тактиката "аз да атакувам първа" - така поне за кратко отлагаш подозренията, че всъщност твоята стрелка се върти обратно ;) Както и да е, тръпна от нетърпение да ме оставиш без зъбки на клубната среща! А дотогава... вслушай се в съвета ми от предишното ми мнение - може пък да ти олекне.

Между другото, известно ми е какво е кимчи.



Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: чзc(Ч3cд]  
Авторbulgogi (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 20:41



Все пак Пазарджик е градът, който съдържа всички букви на Париж





Тема Re: Ех, този Альоша... [re: goga]  
АвторBлaдo (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 21:16



Доста хора ще пропищят от тези мисловни изригвания


Разбира се, статията /или памфлета/ е пълна идиотия, ама кой да го схване, нали боли, боли иначе ме кефи чувството за хумор

Като става въпрос за надървения Альоша, наскоро гледах по Дискавъри филм за масовите изнасилвания на бабички и малолетни момичета от червеноармейците в Берлин, хронологията беше края на април-началото на май 1945 г. Ако е вярно /а нямам причини да се съмнявам в разказите на очевидците/, бая източногерманци са с монголоидно потекло. Към 100 хиляди жени са изнасилени от солдатите. Не че ги виня, но ми се стори интересен факт, за който учебниците по история мълчат...



Тема Re: за кимчитунови [re: oritang]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано14.11.07 21:38



Е, за разлика от теб, аз съм регистриран и не се крия с анонимни никове. Какво да ти обяснявам.... Просто съм работил доста време с автора на статията и ми е добър приятел.

А мишоци като теб дето се крият под никове на гейши ме дразнят заради анонимното си хомосексуално битие във виртуалните форуми.

Не само председателят на партията ви е женствен, значи






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.