Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:10 27.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Ех, този Альоша...  
Автор goga (изследовател)
Публикувано14.11.07 15:11



За да приключим вечната тема за Альоша, реших да ви предложа едно забавно четиво



Правя уточнението, че не споделям напълно тезите на автора й



Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: goga]  
Автор Mpakorop (Българскифашист)
Публикувано14.11.07 19:07



Много яко наистина, сигурно там е бъкало от незадоволени червени активистки

.

Сакар планина - перлата на Тракия

Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: goga]  
Авторkimchi (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 20:15



Поредната недоебана графоманка, на която и се привиждат пишки навсякъде. Смешна работа, особено на фона на множеството пишкообразни паметници, които красят "цивилизованите" западни държави - като започнем с Айфеловата кула, минем през статуята на свободата и завършим с камарата обелиски, откраднати от Египет и набучени къде ли не из Европа. Съветвам авторката да си купи комплект по-издръжливи батерии за вибратора и временно да замени словоблудстването със самозадоволяване.



Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: Mpakorop]  
Авторивo (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 20:16



ха-ха-ха

наистина ме развесели За това точно не се бях сетил



Тема за кимчитунови [re: kimchi]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано14.11.07 20:21



Брех, ти пък нещо се засегна.
Я, кажи, латентната форма на обратното въртене на часовниковата стрелка ли те тресе или си просто "киминист" ?

(
Ако те запозная с тоя дето го е написал, ще останеш без зъбки, ама аре да бъдем миролюбиви

Между другото, "кимче" е корейско национално ястие. Любимо на другаря Ким Ир Сен /прилича на нашата туршия/

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от goga на 14.11.07 20:22.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от goga на 14.11.07 20:22.</EM></FONT></P>

Редактирано от goga на 14.11.07 20:32.



Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: kimchi]  
Авторчзc(Ч3cд (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 20:24



И в центъра на Пазарджик има една колона...





Тема Re: за кимчитунови [re: goga]  
Авторoritang (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 20:37



Май ти се засегна повече - защо имам чувството, че авторката, която халюцинира пишки, си ти? ;) А виждам и че залагаш на тактиката "аз да атакувам първа" - така поне за кратко отлагаш подозренията, че всъщност твоята стрелка се върти обратно ;) Както и да е, тръпна от нетърпение да ме оставиш без зъбки на клубната среща! А дотогава... вслушай се в съвета ми от предишното ми мнение - може пък да ти олекне.

Между другото, известно ми е какво е кимчи.



Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: чзc(Ч3cд]  
Авторbulgogi (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 20:41



Все пак Пазарджик е градът, който съдържа всички букви на Париж





Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: goga]  
АвторBлaдo (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 21:16



Доста хора ще пропищят от тези мисловни изригвания


Разбира се, статията /или памфлета/ е пълна идиотия, ама кой да го схване, нали боли, боли иначе ме кефи чувството за хумор

Като става въпрос за надървения Альоша, наскоро гледах по Дискавъри филм за масовите изнасилвания на бабички и малолетни момичета от червеноармейците в Берлин, хронологията беше края на април-началото на май 1945 г. Ако е вярно /а нямам причини да се съмнявам в разказите на очевидците/, бая източногерманци са с монголоидно потекло. Към 100 хиляди жени са изнасилени от солдатите. Не че ги виня, но ми се стори интересен факт, за който учебниците по история мълчат...



Тема Re: за кимчитунови [re: oritang]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано14.11.07 21:38



Е, за разлика от теб, аз съм регистриран и не се крия с анонимни никове. Какво да ти обяснявам.... Просто съм работил доста време с автора на статията и ми е добър приятел.

А мишоци като теб дето се крият под никове на гейши ме дразнят заради анонимното си хомосексуално битие във виртуалните форуми.

Не само председателят на партията ви е женствен, значи





Тема Re: за кимчитунови [re: goga]  
Автор Kим Иp Ceн ()
Публикувано14.11.07 22:03



Виж, гога, никого тук не го интересува по кои дупки сте си бъркали с приятеля ти, най-малко пък мен. Аз реших да се възползвам от законното си право да изкажа личното си мнение и въобще не ме е грижа дали думите ми те фрустрират или не. И стига си извъртал разговора към любимия си хомосексуализъм - педеругите отдавна вече не сте интересни. Отдалече се вижда, че не си никакъв мачо, а чезнеш от копнеж по приятеля си, който си въобразява, че слабоумните писания в мрежата ще го издигнат в нечии очи.



Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: goga]  
Автор Tyлe (непознат )
Публикувано14.11.07 22:18



И аз да пейстна един линк:



Темата е сериозна, за да я превръщаме в цирково представление. Цялото ми уважение към Гогата и Ким Ир Сен, но няма смисъл от лични нападки.

И нещо от мен

Все още бъркаме историческите паметници с политиката. От това ще си патим още много дълго....
Альоша е грозен паметник. Груб, стряскащ, типична проява на социалистически реализъм от времето на Сталин. За бутане вече е късно. Нещо обаче трябва да се промени. Това не може да е символ на древния и неповторим Пловдив....



Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: Tyлe]  
Авторkimchi (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 22:28



Много сте ми забавни с тоя "съветски окупатор". Признавам, звучите доста убедително, но... само до момента, в който задам въпроса какви се явяват нашите военни контингенти в чужбина.
Та, преди да сочиш сламката в окото, приятелю, виж гредата в своето.



Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: kimchi]  
Автор Tyлe (непознат)
Публикувано14.11.07 22:36



Кажи ми, кимчи, какво те притеснява в определението "окупатор"?
Да, и нашите контингенти в Ирак и Афганистан са окупатори, в смисъл, че налагат насилствено чужда на народите им воля.

Обясни ми какво е общото с Альоша?
И по какъв начин тази констатация прави случилото се на девети септември 1944 година по-приемливо от историческа гледна точка за нас, българите? Само, че , опитай се, ако е възможно, да не разсъждаваш само от позицията на няколкостотинте хиляди ремсисти, ятаци, партизани и техните семейства, става ли?

В света най - слабото, побеждава най - силното.
Лао Дзъ


Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: Tyлe]  
Авторoritang (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 22:50



А теб, уважаеми Туле, какво те притеснява в определението "окупатор"? И какво против станалото на девети септември 1944 имаш? И какъв паметник да издигнем, за да останат удовлетворени изтънчените ти сетива? Ще си позволя да издам една малка тайна - в скоро време на Главната ще се появи нова творба на пластичното изкуство - надявам се тя да се хареса на истинските естети като теб.
Опитай се, уважаеми Туле, ако е възможно, да не разсъждаваш от позицията на няколкото милиона кокаколени дегенерати. Убеден съм, че ако някога успееш, онези, които са в непосредствена близост до теб, ще чуят възгласа ти: "Господа, срам ме е, че въоръжените сили на моята родина де факто се явяват окупатори на територията на суверенни държави!"



Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: oritang]  
Автор Tyлe (непознат)
Публикувано14.11.07 23:15



Кой е дегенерат, не разбрах?
Виж, нямам нищо против екзотиката на идеологията "чучхе" (надявам се знаеш какво имам предвид, щом като си избрал псевдоними от Пхенян), но на мен повече ми пука за България, за българите, за случилото се на моето семейство, на моя град и улица, не на Фидел Кастро и Пол Пот. Може би по това се различаваме с тебе.

А на въпроса ти. За съжаление, навлизането на съветските войски у нас съвпада с началото на близо 50 години, които направиха българите мързеливи, бедни, лъжливи и безверни. Наистина е жалко, че така е станало. нито един рекорден добив в ТКЗС не може да компенсира тези щети.

А иначе имам късмета да не ми завързват червена връзка. Не такъв късмет е имал дядо ми. Лекар, убит като куче през 1947 от твоите приятели.

В света най - слабото, побеждава най - силното.
Лао Дзъ
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Tyлe на 14.11.07 23:16.</EM></FONT></P>

Редактирано от Tyлe на 14.11.07 23:17.



Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: Tyлe]  
Авторtak galbi (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 23:45



Навлизането на съветските войски съвпадало с бла-бла-бла. Смешен плач! Ами че то и неподходящата фаза на Луната може да е съвпаднала с началото на печалния за теб период, тогава какво? Това, че съвпада, означава ли, че е причина? Ти май и мен ме взе за дегенерат! ;) А да обясняваш мързела и лъжливостта на българите с външни фактори, е меко казано нелепо! Да не говорим, че нито сме по-мързеливи, нито сме по-лъжливи от "цивилизованите" западняци и американци. А осемнайсетте години "демокрация"? Това е повече от една трета от "черния" период на съветска окупация, а какво имаме насреща? По-работливи ли станаха българите? По-искрени? По-вярващи? И какво оправдание ще измислиш този път - пак ли Червената армия е виновна - че се е оттеглила? Или може би настояваш да ни окупират американци, за да култивират у нас висшите човешки добродетели? Казах ти, Туле - опитай се да разсъждаваш, излез от рекламните клишета!

Две допълнения: псевдонимите ми са колкото от Пхенян, толкова и от Сеул. И не ме е грижа за семейната ти драма и за съдбата на дядо ти.



Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: tak galbi]  
Автор Tyлe (непознат)
Публикувано15.11.07 00:40



Явно ти харесва да се правиш на шут. Твое право.

Опитите ти за иронизиране и оригиналничене за сега не ти се отдават особено. До момента не прочетох нищо конкретно и логически свързано, с което да подкрепиш тезата си, доколкото я има.

За тези 18 години може много да се спори кое откъде е дошло: червените куфарчета, фирмите на ДС, създаването на опозицията и прочие. Това предлагам да го оставим на историята. След време може би нещата ще лъснат.

Но едно е сигурно, такива като тебе не ги затварят в трудови лагери и не ги пребиват до смърт. Другото е просто опит да важничиш в стил "Че Гевара", но за тази цел се изисква поне малко дар-слово и познания, и личен пример с дела - а такъв липсва. не съм чул някой да е хванал гората, още по-малко виртуален шизофреник с левичарски екстремистки идеи.

Изопачаването на думите е най-лесно.
Само няколко примера: "учи, мамо, да не работиш", масовите кражби на общото кооперативно имущество, примитивният колективизъм и инфлатилщина, лицемерието... това е само част от соц-мързела, лъжата, безверието и всичко, което доведе до съвременната псевдо- демокрация.

Това мисля е достатъчно. Подобни примери не са типични само за възвеличаваното от теб време.

Единственото, което не може да ти се отрече, е , че си арогантен тип. но от друга страна, всеки би могъл да бъде такъв, когато е анонимен.

Кой знае какъв мишок си в живота...
В света най - слабото, побеждава най - силното.
Лао Дзъ
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Tyлe на 15.11.07 00:42.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Tyлe на 15.11.07 00:43.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Tyлe на 15.11.07 00:44.</EM></FONT></P>

Редактирано от Tyлe на 15.11.07 00:45.



Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: Tyлe]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано15.11.07 02:04



Зарежи го, кво си тръгнал да му обясняваш, момчето си има теория, която не включва черния хумор с ташаците на великия Альоша



Те са такива, чугунени глави АЗ спрях да му отговарям, не ми прави чак толкова голямо удоволствие да обиждам един заблуден морков. Явно той продължава да се бори за световната победа на комунизма дето вече никакъв го няма.

Блогът на Иван Бедров ми хареса. Излиза, че е далеч по-интересен човек от това, което показва по би ти ви-то

Никът ти "туле" не идва ли от тайните германски общества в началото на 20-ти век? Май, беше някакъв остров в паралелен свят?

Редактирано от goga на 15.11.07 02:16.



Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: Tyлe]  
АвторчУЖДEHEЦ (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 02:12



ДРАГИ БЪЛГАРИ ПРИАТЕЛИ
ПРЕЗ ВТОРАТА СВЕТОВНА ВОЙНА БЪЛГАРИА БЕшЕ В СТРАНАТА НА НАчИСТИТЕ НА ХИТЛЕР КОГАТО СРБИЯ И ГРчИЯ БЯХА С АНТИФАшИСТИТЕ.
КЪМ КРАЯ НА ВОЙНАТА И С ПОМОщТА НА ВАшИТЕ БРАТЯ РУСНАчИТЕ КОИТО ВИ ПОМОГНАХА ДА НАПАДНЕТЕ ЕДИН ВЗВОД НАчИСТИ УСПЯХТЕ ДА ОСТАНЕТЕ В ИСТОРЯТА КАТО БОРчИ ПРОТИВ ФАСИЗМА ВМЕСТО ДА СЕ РАЗДЕЛИ ТЕРИТОРЯТА ВИ(ЗАРАДИ чЕ БЯХТЕ ПО ПРИНЦИП ЗАГУБИЛИ БОИНАТА ЗАЕДНО С НАчИСТИТЕ) НА ДЪРЗАВИТЕ КОИТО ВОИУВАХА ГОДИНИ ПРОТИВ ФАшИЗМА.
САМО ЗАТОВА ТРЯБВА ДА ГЛЕДАТЕ АЛЪОшА И ДА ПАДАТЕ НА КОЛЕНЕ ВСЕКИ ДЕН.



Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: чУЖДEHEЦ]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано15.11.07 02:17



Първо се научи да пишеш на български, скъпи братко от чужбина, и тогава ни давай съвети къде да падаме на колене.

А, бе, що не си го.....





Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: tak galbi]  
АвторФaлaнre (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 05:50



Кажи къде Червената Армия е донесла благоденствие и прегрес в Европа??

В един предишен постинг дадох за пример Западна Германия от една страна и ГДР от друга- това е може би най-фрапиращият пример. Други такива са Австрия ср. Унгария. Мисля, че разликите в държавите от двете страни на желязната завеса и тяхното развитие и стандарт в изминалите 40 години са достатачно красноричиви и потвърждават твърдението за погребването на България от Армията на СССР. Това, че ти или не си се интересувал от тези събития или просто си затваряш очите пред очевидното и после казваш на черното бяло, не променя с нищо пагубната роля на окупатора.



Тема for the STRANGER.....нови [re: чУЖДEHEЦ]  
Авторвлaдo (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 08:38



А руснаците трябва да ни лижат краката заради азбуката и културата, която им дадохме. Ако приемем, че ти си прав...



Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: Tyлe]  
Авторkimchi (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 09:22



Обкновено шутът е бил една от най-мъдрите и интелигентни личности в двора, май френд.
Дип твоите (раз)съждения също не са толкоз релевантни, колкото претендираш ти, уважаеми Туле. Ако махнеш плявата от думите си, ще остане едно нищо - това е очевидно за всеки, който има очи на муцуната и мозък в кратуната... образно казано, разбира се, защото на практика всички имат в наличност тези "атрибути", но малцина всъщност умеят да боравят с тях. Продължаваш да ми каканижеш монолога си за "червените злини", само не успях да вдяна какво общо има Червената армия с червените куфарчета... освен цвета ;) И ако оправдаваш сегашните нагласи на българите с инерцията от отминали времена, то тогава къде беше същата тая инерция след 09.09.1944? Не би ли следвало да се прояви? Само ще те моля да не ми рониш сега сълзи за убития си дядо, когото дори не познаваш, а да се фокусираш към народа, към масата, така да се каже. След като буквално за една нощ трудолюбието на хорицата буквално се е изпарило, то не мислиш ли, че причина за това не е идването на новата власт? А как ще коментираш годините 1956, 1968, 1981...? Или пак Альоша е виновен, че в България никога не е имало масови вълнения против властта?
Иначе си прав, Туле - арогантен съм, не ме е грижа за новоизлюпени самоуки социолози. Но за едно нещо бъркаш - Че Гевара ми е противен. Милионерско синче, което от скука тръгва да създава размирици и да се намесва във вътрешните работи на суверенни държави.



Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: goga]  
Авторkimchi (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 09:25



А отказа ли се да ме оставиш без зъбки, тарикат? :) Май те бива само да вдигаш пушилка от безопасно разстояние ;)



Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: Фaлaнre]  
Авторoritang (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 09:27



ФРГ процъфтя благодарение на реда и дисциплината, които Хитлер беше въдворил. Обаче онези поколения вече си отидоха и виж колко е трагично положението в Германия сега. За разлика от Китай и Венецуела...



Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: oritang]  
АвторФaлaнre (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 09:44



ФРГ дълги години беше най-големият износител в света, чак през 2007 година беше задмината от Китай. Но по заплати и стандарт на живот няма масто за сравнение между ФРГ и Китай или Венецуела. Незнам пък Венецуеала защо я даваш за пример? Може би заради петрола и перкото- президент Чавез който се изживява като диктатор и сигурно ще стане съвсем скоро.

Кои са най-силните държави по БВП и по жизнен стандарт в света? САЩ по икономика и Норвегия по стандарт. Продукти на Евро-Атлантическият капитализъм.

Що не сравниш Южна със Северна Корея също така? Неможах да разбера, обаче, ти за комунист ли се считаш и Комунизмът ли защитаваш преди да сме разводнили темата за Альошата?



Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: kimchi]  
Автор Falange ()
Публикувано15.11.07 10:33



СССР обявява война на България и ни напада, без България преди това да е обявила война на СССР и да е пращала войски на Източният фронт и без на територията на България да има съсредоточени солидни Немски части. Какво друго може да е това освен окупация? От каво са ни освободили Съветската армия не става ясно- може би от самите нас?



Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: Falange]  
Автор Tyлe (непознат)
Публикувано15.11.07 11:43



Корейският анти-глобалист очевидно предпочита връщане към твърдата линия на Партията. По тази причина не вярвам да го трогнеш със смислени аргументи и исторически препратки. Много му дреме за България. За него е важен само фактът, че хипотетичният дядо-ремсист напразно е жертвал живота си за светлото бъдеще.

Аргументите на такива като Кимчи-Ир -Сен-оригами-и-не-знам-си-какви-малоумници не еволюират с десетилетия: виновен за разрухата е народът от дегенерати, който не е спазвал стриктно идеите на Маркс, Ленин и компания. Ако всички били като него, комунизмът досега да е настъпил.

Преди е било трагично, сега е комично. Да живее другарят Че



Който е цоцал едно време, трудно ще преглътне горчивата чаша

В света най - слабото, побеждава най - силното.
Лао Дзъ


Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: kimchi]  
Автор Mpakorop (Българскифашист)
Публикувано15.11.07 17:55



Е и окупационни са , да. Лошото е че от окупацията на Ирак и Афганистан файда никаква. Да си бяхме поискали Македония и Западните покрайнини.
Докато Хитлер ни даде Македония, Беломорска Тракия, Островите в Северно Егейско море, Западните български земи, а и помогна за Южна Добруджа, тя и сега си е наша. Един германски войник би бил много по на място.

Сакар планина - перлата на Тракия


Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: чУЖДEHEЦ]  
Автор Mpakorop (Българскифашист)
Публикувано15.11.07 18:05



Не си наясно с нашата история, истинските българи не се кланяме на окупатори и врагове.

Сакар планина - перлата на Тракия


Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: kimchi]  
Автор Mpakorop (Българскифашист)
Публикувано15.11.07 18:08



В България е имало масова въоръжена съпротива чак до края на 50-те години, доста по масова от тъй наречените партизани кокошкари.

Сакар планина - перлата на Тракия


Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: Mpakorop]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано15.11.07 19:57



от окупацията на Ирак и Афганистан файда никаква

не е баш така. от ирак ще си вземем уж 360 млн. долара

за другото не знам



Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: f(x)dx]  
Авторивo (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 20:48



Альоша трябва да бъде взривен. Реваха колко варварско било да се бута Мавзолея, но пък сега центърът на София е далеч по-приветлив. И без това паметниците от онова време са неизброими. Този, който се интересува от история да ходи в музея, нямам нищо напротив да ги излагат на показ там.

Работата е в това, че след толкова много лайна през тези 18 години, на никой вече не му се занимава с гигантоманията от времето на Сталин.

Нека хората с леви убеждения и русофилите не се обиждат. Когато в центъра на Москва дигнат паметник на княз Борис Първи, тогава съм съгласен да има и паметници на руски богатири у нас.

Благодаря им за това, че са помогнали за освобождението ни от турско робство. Но да си имаме уважението. Народ без достойнство е паплач.

Да не говорим, че "руснак" по принцип не е равно на "комунист", колкото им да се иска на някои другари.

Разгледах и блога на Иван Бедров. Там той добре го е казал "заради тюфлеци, които разчитат на руските капитали" стои този грозен каменен хуй в центъра на Пловдив.



Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: Tyлe]  
Авторkimchi (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 23:14



Фактите са, че "Златният милиард" си избра Маркс за философ на ХХ век, сенатор Маккарти през 50-те в Америка беше не по-малко смахнат от нашите тук, един от британските премиери е предложил на Рузвелт или Айзенхауер (не помня точно кой) Великобритания да се присъедини към САЩ... Факт е също, че си доста малоумно парче, но отдавам това на младостта ти и нещастието да растеш във време, когато консумацията стои над всичко.



Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: Mpakorop]  
Авторoritang (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 23:16



Ами хубаво, що не пуснеш подписка за събиране на средства за паметник на германски войник?
Впрочем Хитлер социалист ли е бил или не?



Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: ивo]  
Авторtak galbi (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 23:18



В центъра на Москва има паметник на Георги Димитров. А ти като си толкоз ербап - що не взривиш Альоша? Ей, аман от книжни герои, значи!



Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: oritang]  
Авторивo (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 23:24



Я, се разкарай с тъпите си вметки на тема история: "Хитлер бил социалист" - направо откри топлата вода, голяма тайна било



Сигурно знаеш, че огромен брой германски комунисти стават нацисти след 1934 година. Или и това не знаеш. А също , че Хитлер и Сталин бяха съюзници почти 2 години.

А Георги Димитров си го заври в гъза. Там има голям лайпцигски процес.



Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: ивo]  
Авторивo (Нерегистриран)
Публикувано16.11.07 00:18



А за взривовете какво да ти кажа. Не съм член на терористичната организация "17 ноември", нито пък не вярвам да си толкова кух, че да приемаш всичко буквално.

Ако зависеше само от мен, Альоша отдавна нямаше да е на Бунарджика, но не зависи. От тези, от които зависеше и се правиха на сини , зелени и бимбяни, сега останаха само лапаческите интереси и спомените от доносите за колеги и приятели в тъмните стаички на ДС.

Но нищо. След 20 години твоите последователи ще са на средна възраст 90-100 години. Ще се появят нови хора, не очаквам да робуват на налудничавите фантазии за добрия сибиряк Альошка, дето ни освободил. Все нещо ще се промени.





Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: tak galbi]  
Автор Mpakorop (Българскифашист)
Публикувано16.11.07 17:42



За кръволока Георги Димитров ли говорим?. Ми на такива ще им дигнат паметник, на съветските пионки и български родоотстъпници.

Сакар планина - перлата на Тракия


Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: oritang]  
Автор Mpakorop (Българскифашист)
Публикувано16.11.07 17:45



Някоя партия трябва да излезе с идеята. Социалист е бил, много неща в съвременните европейски демокрации са взаимствани от Италия и Германия в това отношение.

Сакар планина - перлата на Тракия


Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: ивo]  
Автор Mpakorop (Българскифашист)
Публикувано16.11.07 17:47



Аз съм по-песимист от тебе в това отношение. Повечето българи и пловдивчани в частност са доста зомбирани от пропагандата.

Сакар планина - перлата на Тракия


Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: Mpakorop]  
Авторivo (Нерегистриран)
Публикувано16.11.07 19:20



Samnaivam se, niakoi da se trogne. Viarno, po-vajni sa zlobodnevnite problemi, no rano ili kasno, 6te se varnem pak kam istori4eskoto si nasledstvo. Tova e edinstveniat na4in da zapazim identi4nostta si v EU. Togava moje bi 6te se poiaviat po-dalnovidni politici....

ruskiat neft i gaz vse 6te bade sredstvo za iznudvane. Koi znae, moje da ne sme vse mi6oci





Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: ивo]  
Авторoritang (Нерегистриран)
Публикувано16.11.07 23:14



Не четеш внимателно. Аз попитах, не съм откривал никаква топла вода :) Чакам ти да дойдеш да ми завреш Георги Димитров в гъза, незнайни воине! ;)



Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: Mpakorop]  
Авторkimchi (Нерегистриран)
Публикувано16.11.07 23:23



Именно. Оказва се, че совите не са това, което са. Който има очи, вижда, че идеологиите лееееко се преливат една в друга. Смея да твърдя, че съм от виждащите, затова на тъпунгерите тук им е трудно, да не кажа невъзможно да схванат какво им думам и предпочитат да ми се правят на мъже с разни картонени заплахи :) Ама то не става само с ядене, както се вика в една реклама, в случая - с четене. Наглъфал се като бибе с дуди, дето се вика, и си мисли, че много знае. Ама да вземе да асимилира малко информацията, да преосмисли и да стигне до някакви собствени изводи - ами не! Няма мозъчна активност, какво да се прави :) Писах се "кимчи" и веднага ревнаха, че съм кучеядец :) Ами не, не съм. Просто харесвам корейската кухня ;)
Както и да е - Альоша ще ни надживее всички, спете спокойно, деца.
А Хитлер, приятелю, ни е дал това-онова, но ни е взел суверенитета. Малко курвенско се получава от наша страна, не мислиш ли? Иначе "Моята борба" е пълна с болезнени истини и добри идеи :)



Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: ивo]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано16.11.07 23:40



Абе от къде се появявате такива, да не са модернизирали психодиспансера и да са ви пуснали интернет?

...
A million mile fall from grace


Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: kimchi]  
АвторФaлaнre (Нерегистриран)
Публикувано17.11.07 01:26



Не предизвиквай съдбата с това, че Альоша щял да ни надживее, щото едно земетресение, недай се Боже и..........



Тема ех, ех, ех....нови [re: пeтльo]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано17.11.07 01:39



Петльо, петльо, животът не е само кокошки, трябва да има и малко забава


Отдавна не съм се забавлявал толкова в клубове на дира.

Смятам, че пъстротата на юзърите и мненията е само предимство

Ако тръгнем да се преглеждаме, току виж половината град да го затворят на "Руски"



Тема Re: ех, ех, ех....нови [re: goga]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано17.11.07 02:40



намираме се в сериозен форум, трябва да бъдем сериозни, моля.

...
A million mile fall from grace


Тема Re: ех, ех, ех....нови [re: пeтльo]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано17.11.07 03:07



Щом държиш толкова много на сериозния тон, хайде тогава съвсем сериозно да те попитам какво толкова са се провинили пишещите тук /ако изключим някоя друга приятелска и интелектулно звучаща псувня

/. Само не ми казвай, че ти никога не псуваш

Айде, да кажем, аз съм провокатор.
Кимчето, верно, леко избива към патология, но си личи, че човекът бая книги е изчел, макар и напразно.
Туле си звучи съвсем прилично.
Владо и той.
Фаланге и Мракогор са симпатяги.
Остава Иво, но мен лично той ме кефи по две причини - също като леко психопатичния комунофил Кимче изглежда ерудиран, макар и да не си сдържа нервите и да пуска по някой цветист бисер.

За чужденеца няма да говоря, много се съмнявам да е такъв, по ми мяза на изкуфял бивш партиен секретар. За това го и бъзикнах.

А позициите за това кой какво мисли за Альоша са много по-сериозни от това да обсъждаме в кое заведение каква тапицерия са направили. Тъй аз мисля като кореняк пловдивчанин. За другите не знам.



<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от goga на 17.11.07 03:08.</EM></FONT></P>

Редактирано от goga на 17.11.07 03:12.



Тема Re: ех, ех, ех....нови [re: goga]  
АвторФaлaнre (Нерегистриран)
Публикувано17.11.07 09:08



Положителното в случая, Гога, е че ние сме мнозинство- сходно мислещите тук, а екземпляри като Кимчи и всичките му превъплащения, са невзрачни маргинали, да не се изразявам по-драматично.



Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: Фaлaнre]  
Авторkimchi (Нерегистриран)
Публикувано17.11.07 09:59



Едно земетресение и какво?



Тема Re: ех, ех, ех....нови [re: Фaлaнre]  
Авторoritang (Нерегистриран)
Публикувано17.11.07 10:01



Е, да - стадото е многобройно, кучетата са няколко, овчарят е един ;) Да не говорим, че със сигурност не знаеш какво означава "маргинал".



Тема Re: ех, ех, ех....нови [re: oritang]  
АвторФaлaнre (Нерегистриран)
Публикувано17.11.07 10:23



Що си мислиш, че не знам какво е маргинал?

Ти за чобанин или за куче ли се възприемаш? Хм, не буди добра асоциация, и да, бащицата- диктатор винаги е един. Знакова алегория представи.



Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: kimchi]  
АвторФaлaнre (Нерегистриран)
Публикувано17.11.07 10:35



Ще "оцелее" ли Альошата при един силен земетръс?



Тема Re: ех, ех, ех....нови [re: goga]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано17.11.07 13:40



Не говоря за псувните, а за самия начин на разсъждаване. Коментиране на теми, които са им толквоа далечни. Повечето от противниците на паметника Альоша си мислят, че въпросното каменно нещо е във възхвала едва ли не на Сталин. И тем подобни глупости... абе не мис е коментира, общо взето свикнал съм хората в интернет да нямат нищо общо със себе си на живо. Така че няма какво да ги коментирам, може всичките да са много свестни хора. Просто понякога избухвам. Това е

...
A million mile fall from grace


Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: Фaлaнre]  
Авторивo (Нерегистриран)
Публикувано17.11.07 13:51



Кимчи, зубрач глупав от времето на Сталин

, осъзнай се.

Дрънкаш абсолютни идиотщини, асоциативен хаос в главата ти , скок от тема на тема - ти, пич, се хващаш за думата и като червей я дъвчеш, без схващаш смисъла й.

Зарежи "чучхе", прочети малко за даоизма



Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: Фaлaнre]  
Авторkimchi (Нерегистриран)
Публикувано17.11.07 14:04



Дай дефиниция за силен земетръс.



Тема Re: Ех, този Альоша...нови [re: ивo]  
Авторkimchi (Нерегистриран)
Публикувано17.11.07 14:06



За да се вслушам в думите ти, трябва преди това да си се доказал като авторитет, ивчо :) А това няма как да стане, след като асоциираш корейско ястие с идеология ;) Най-малкото защото така самият ти се проявяваш като буквалист, какъвто несъмнено си ;)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.