Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:53 26.06.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Славчо и другите хайдуци...нови [re: Sargon lll]  
Авторbulgogi (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 09:36



Много болно ми стана, като чух, че повечето ни политици са безчестни, Саргончо. От друга страна - благодарен съм ти, че ме дари с просветление, сам никога нямаше да стигна до толкова дълбоки изводи.
Споделям отвращението ти от политиците, дори може би ги ненавиждам повече от теб, но все пак проявявам известен прагматизъм. Затуй пак ти думам - свий перките, изчакай да видим какво ще стане. Впрочем дочух, че и Тошо Петков е замесен в историята с боклуците, а той, както знаем, е представител на държавната власт и принципно стои над кмета, тоест има лостове, с които да саботира работата на градоначалника. А Тошо Петков, както всички знаем, е едно изкуфяло тъпо парче. За цената на една детска площадка не ти вярвам, а ти си си сбъркал професията - трябвало е да станеш философ ;)



Тема Re: Славчо и другите хайдуци...нови [re: bulgogi]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано15.11.07 19:17



На мен също много ми е болно, bulgogiчо. Болно ми е, защото си прост, да не кажа наивен.

Тошо Петков не знам дали е "изкуфяло тъпо парче", но знам, че Славчо е кмет и трябва да има собствено мнение за софийския боклук. Щом за една седмица го смени на 180 градуса - ясно е що за човек е.

Днес минах край една от скоро построените площадки в Тракия. Точно пред входа, където дойде да бае митрополитът, а Славчо усещаше "отрицателните енергии". Състои се от пързалка, люлка и катерушка. Освен това - две пейки и метално кошче за отпадъци. Ако, смяташ, че всичко това струва 8000 лв., не заслужаваш нищо повече от минимална заплата.





Тема Re: Славчо и другите хайдуци...нови [re: Sargon lll]  
Авторbokumbap (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 23:21



Е, и? Ти като имаш "собствено мнение", та кво? Само плямпаш, вижте ме!
Лаладжия :)



Тема Re: Славчо и другите хайдуци...нови [re: Sargon lll]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано16.11.07 01:27



Ми Славчо е човек на ГЕРБ, то на Бойко това му беше целта. Да се обгради с негови хора в големите градове, за да може да му е по-удобно да управлява столицата и да стане премиер.

Ама вие още ли вярвате на политици?





Тема Re: Саргоненови [re: Paлицa]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано16.11.07 01:40



Ти неразбра ли, че с тези хора тук не се говори? Те нямат нищо против цигани и педераси да учат децата ни, нямат нищо против Софийския боклук, нямат въобще нищо против. А бе агънца


Ако има някой виновен, това са някакви закони и наредби и толкова.
Все още немогат да осъзнаят, че всичко зависи от нас самите!
Както се определиха чичковци и лелички от които нищо не зависи.



Тема Re: Славчо и другите хайдуци...нови [re: bokumbap]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано16.11.07 05:24



Поне "плямпам" - изказвам своето мнение. Какво мога да направя много повече от това? Та, аз съм обикновен човек. Но, поне във възможностите ми е да правя избор - примерно, кого да подкрепя за кмет. Ако, вместо Славчо беше избран Захари, за когото също не бих гласувал, нямаше да се заяждам. Последният е комунист и поради това - a priori е некадърник и негодник. Срамното във всичко със Славчо е, че той е от ВМРО. Патриотизмът все още не беше така омърсен в България, но заради тази партия(в частност и заради Славчо), дори той ще закърнее в съзнанието на българина.

Ти пък, като си траеш, к`во си?! Мижитурка...





Тема Re: Саргоненови [re: Paлицa]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано16.11.07 05:27



Така е, но човек се надява... Все пак, поне някои ще се замислят.



Тема Re: Славчо и другите хайдуци...нови [re: Sargon lll]  
Авторbibimbap (Нерегистриран)
Публикувано16.11.07 08:26



Щом от това ти олеква и се чувстваш по-възвишен - плямпай си. Керванът си лае, кучетата си вървят... :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.