Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:46 19.05.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Славчо днес се издъни.нови  
Автор Mpakorop (Българскифашист)
Публикувано09.11.07 19:11



с присъствието си на организираните от комунистическата паплач тържества по случай окупатора на България алоша.................... Като деец на ВМРО би трябвало да му е много ясна ролята на СССР по македонския въпрос, пък и не само това. Едва ли това е най-добрия начин да започне кметуването си - да ходи верноподаническида се кланя на кървавата червена армия редом с комунягите.

. В карайна сметка за него гласувахме хора с десни антикомунистически убеждания.

Сакар планина - перлата на Тракия

Тема Ами,нови [re: Mpakorop]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано09.11.07 19:17



да не бяхте гласували!





Тема Re: Славчо днес се издъни.нови [re: Mpakorop]  
Автор Alykard ()
Публикувано09.11.07 21:02



а така предадохте града на кмета-мутра от софия ,а ся се оплаквате,най-много общинари от герб,смях,вместо тях можеха да влезнат далеч по-способни и можещи хора ,като пловдивчаните от ДЕР




IN MEMORY OF RJ

Тема Re: Славчо днес се издъни.нови [re: Mpakorop]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано09.11.07 21:52



не мога да разбера защо Альоша се възприема като символ на СССР, Сталин, КПСС и т.н.

винаги са ни учили в училище, че това е паметник на незнайния войн. символ за милионите загинали във ВСВ.

бахти 20 милиона млади мъже са загинали заради един (или може би двама?) шизофреници. Този паметник е най-малкото, което може да се направи, за да се помни тази идиотия.

Аз лично одобрявам постъпката на новия кмет.



Тема Re: Славчо днес се издъни.нови [re: Mpakorop]  
Авторивo (Нерегистриран)
Публикувано09.11.07 23:32



България си е била свободна, за да я окупира червеният ботуш на Сталин. Вярно, паметникът е част от историята на града, но по същата логика в германия днес би трябвало да бъдат правени възстановки и на нацистките сборища в Нюрнберг от 30-те години на 20-ти век



А за ВМРО-то какво да кажа - те половината са отрочета на активни борци иагенти на ДС, тъй че ако си бил наивник, си е твой проблем.



Тема Re: Славчо днес се издъни.нови [re: Mpakorop]  
АвторPirks (Нерегистриран)
Публикувано10.11.07 15:29



Режисьорът и художник Емо Атанасов имаше готина идея навремето - Альоша да се покрие с бръшлян.Мисля,че това е мъдро решение.



Тема Re: Славчо днес се издъни.нови [re: Pirks]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано10.11.07 23:37



ееех, щастливци - щом до Альоша опряхме, явно всички други проблеми решихме!




Мъжете знаем защо!

Тема Re: Славчо днес се издъни.нови [re: 747]  
Авторивo (Нерегистриран)
Публикувано10.11.07 23:48



Тепърва ще видим кой как решава проблемите на града. Човекът се възмущаваше от присъствието на новия кмет на честванията на Альоша, и си казахме мнението: голяма заблуда е някой да си мисли, че ВМРО на Бойко Ватев и Каракачанов има нещо общо с организацията на Ванче Михайлов. Не е заяждане, просто факт - със стари курви нов бардак не се прави, още по-малко история.





Тема Re: Славчо днес се издъни.нови [re: Pirks]  
Автор Alykard ()
Публикувано10.11.07 23:57



Нали имаше идея навремето да го опаковат в гигантска реклама на кока кола аз съм затова




IN MEMORY OF RJ

Тема Re: Славчо днес се издъни. [re: ивo]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано11.11.07 00:32



Славчо не е кмет само на тези, които не харесват Альоша, Славчо е кмет и на тези, които харесват Альоша, и на тези, които харесват "Каменица", и на тези, които не харесват "Каменица", на тези, които харесват "Ботев", а не "Локо", и на тези, които харесват "Локо", а не "Ботев", и на тези, които живеят в Тракия, и на тези, които живеят в Кършияка, и на мъжете, и на жените...

Славчо е моят кмет! Аз гласувах за него и за първи път гласувам за кандидат на партия, различна от БСП, независимо за какви избори става въпрос (президентски, парламентарни, евро-парламентарни, кметски, и не защото съм заблуден, а защото нито Гърневски, нито Чомаков, нито Томасян бяха моите кметове*!), защото социализмът е моята идеология, но Славчо Атанасов е моят кмет! И почва да ми става все по-странно, 18 години и 1 ден след 10 ноември още ли има хора, които не могат да надскочат тесногръдието си и да спрат да възприемат света черно-бяло!?

Какво от това, че е бил на Альоша?!

--------------
* Моля, някой да ми припомни с какво Пловдив ще запомни Томасян, освен със скудоумието "чартърни полети от Пловдив до Ереван", Гърневски - с далаверата с автобусите и закриването на руското консулство, Чомаков - със засипването на Античния форум около Централна поща...


Мъжете знаем защо!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.