Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:23 01.07.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Хомосексуални учители?нови  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано05.11.07 20:32



Имат ли място хомосексуалните учители в българското училище?
Какво мислите за гейовете и лесбийките, които преподават на децата ви?
Трябва ли да има преподаватели от турски или цигански произход в българското училище?
Питам, защото такива наистина съществуват.



Тема Re: Хомосексуални учители?нови [re: Paлицa]  
Автор Cтaниcлaв! (шемет)
Публикувано05.11.07 21:08



Ами, принципно нямам нищо против учителите да имат обратни сексуални наклонности. Това не ги прави по-малко продуктивни, нито пък повече опасни. По тази логика учител мъж, може да е сексуално настроен спрямо женската част от учениците. Означава ли това, че класовете трябва да са само мъжки или само женски, съответно с мъжки или женски учители.. обезателно с правилна сексуална ориентация?? Не мисля, че това е проблем.

Виж, истински проблем обаче има тогава, когато гей двойка иска да осинови дете. Срещу това съм категорично против.

За ромите и етническите турци нещата стоят по същия начин - не е необходимо да си дискриминира някой, при положение, че си върши съвестно работата.



Тема Re: Хомосексуални учители?нови [re: Paлицa]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано05.11.07 21:30



а трябва ли да се допускат учители, фенове на велбъжд (лаута), да преподават на децата ни?
питам, защото такива неща наистина съществуват



Тема Re: Хомосексуални учители?нови [re: Paлицa]  
Авторdma (Нерегистриран)
Публикувано05.11.07 21:55



Ако на някой досега не му е станало ясно що за говедо си, мисля че сега никой няма да има и грам съмнение.



И с удоволствие ще посрещна наказанието, ако има такова, от модератора за тези си думи.



Тема Re: Хомосексуални учители?нови [re: dma]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано05.11.07 22:41



Явно петльо си е изпълнил обещанието и е махнал бана на Ралица. Итя веднага ни удостои с честта да четем поредната тема за учители.



Тема Re: Хомосексуални учители?нови [re: Paлицa]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано05.11.07 22:43



Виж сега, не е важна националността, сексуалната ориентация или предпочитанията на учителя в областта на музиката, примерно.
Единственото важно е учителят да е ДОБЪР УЧИТЕЛ.



Тема Re: Хомосексуални учители?нови [re: Paлицa]  
АвторXa (Нерегистриран)
Публикувано05.11.07 23:26



Баси темата.
Що не я праснеш и в Адам и Адам и Ева и Ева и циганския клуб. Може и в ГЗС, а защо не и в попържа.
Неадекватна работа!



Тема Re: Хомосексуални учители?нови [re: Бepeзka!]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано05.11.07 23:50



да и може би направих голяма грешка:)

...
A million mile fall from grace


Тема Re: Хомосексуални учители?нови [re: Paлицa]  
Автор F(x)+C (откровен)
Публикувано06.11.07 00:13



След като съответните учители са издържали изпитите и изпитните комисии са преценили,че те МОГАТ да изпълняват учителската професия,не виждам въобще къде е проблема и има ли въобще такъв?

...доброму добро да прави,
лошия с ножа по глава...



Тема Re: Хомосексуални учители?нови [re: F(x)+C]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано06.11.07 00:23



Берьозке ако толкова ти преча, просто не ме чети!




И аз съм против гей двойка да имат семейство и дете. Та в тази връзка попитах имат ли място като преподаватели? Те имат и по-различно виждане за света. Могат да бъдат перфектни преподаватели, но няма ли да насърчават мисленето на децата в по-друга посока и съвсем да го изкривят?
Минават ли учителите на психотестове?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.