Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:48 03.07.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хомосексуални учители?нови [re: Paлицa]  
Автор F(x)+C (откровен)
Публикувано06.11.07 06:32



Берьозка е на друг адрес


Там,където си отговорила се намира м.м. F(x)+C

...доброму добро да прави,
лошия с ножа по глава...



Тема Re: Хомосексуални учители?нови [re: Paлицa]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано06.11.07 07:56



мдааа, аз също съм против гей двойка да имат семейство и дете. Само не ми е много ясно защо, но гледам всички така мислят.

Но все пак напълно сериозно питам имат ли място феновете на велбъжд (лаута) като преподаватели? Те имат и по-различно виждане за света. Могат да бъдат перфектни преподаватели, но няма ли да насърчават мисленето на децата в по-друга посока и съвсем да го изкривят?

м/у другото Ахил и Александър Македонски като са били педали та кво?



Тема Re: Хомосексуални учители?нови [re: f(x)dx]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано06.11.07 08:23



Ами няма да казвам имена този път, но преподавател мъж в Пловдив с женски маниери, пискливо гласче и гланц на устните си има наглостта да преподава?!? И това ви харесва?

Ако има женствени фенове на Велбъжд или на който и да е друг футболен отбор, елате ми се обадете





Тема Ралице,нови [re: Paлицa]  
АвторXa (Нерегистриран)
Публикувано06.11.07 11:13



тук на глава с тези неориентирани хора няма да излезеш.


Темата ти е толкова всеобхватна, че си е направо за клуб Политика. Пускай я там и ще получиш много изчерпателни отговори.



Тема Re: Хомосексуални учители?нови [re: Paлицa]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано06.11.07 11:19



Да ти еба майката, подкрепих те в една тема, обаче верно си много тъпа.



Тема Re: Хомосексуални учители?нови [re: .]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано06.11.07 12:28



Точка, хубаво пишеш псувни,но ще е хубаво да се научиш да ги изричаш в лицето на този, който те ядоса. Съмнявам се, че ще успееш, но надеждата все пак казвали умирала последна


Не си издавай сексуалната ориентация, щом се срамуваш от нея

Та ми е много смешно как един гей преподава. Представете си жествен мъж, с лъскаво коланче, безцветен лак за нокти, гланц за устни, писклив гласец как кърши китко докато обяснява. Половината клас умира от смях, другите го скъсват от подигравки....
Добре, че не беше изрусен, че хептен резила ще е пълен.



Тема Минови [re: Paлицa]  
АвторXa (Нерегистриран)
Публикувано06.11.07 13:46



може да не е педал. Я си представи, че е метросексуален, па ти си недоразбрала?



Тема Re: Минови [re: Xa]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано06.11.07 14:03



Всъщност забравих, че вече на педалите им се вика метросексуални





Тема Re: Минови [re: Paлицa]  
Автор mygla (свиркай си....)
Публикувано06.11.07 14:50



Всъщност ти наистина си много тъпа путка!!!





Тема Re: Хомосексуални учители?нови [re: Paлицa]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано06.11.07 15:46



В отговор на:

Могат да бъдат перфектни преподаватели, но няма ли да насърчават мисленето на децата в по-друга посока и съвсем да го изкривят?



Не, няма.
Ти как си го представяш - преподава ти обратен, и ти, понеже е много добър учител и много го харесваш, обръщаш предпочитанията към собствения си пол, за да си като него?
Обратните са заобиколени от хетеро - що не стават по-хетеро от това? Щото "неправилното" се възприема по-лесно? Еднакво лесно е да спиш с другия пол или със същия, ако те влече. Даже със собствения е по-лесно, щото повечето други са хетеро, та по-лесно ще си намираш партньори.
А турците и циганите кво? Ще те потурчат и поциганят?
Естествено, че чужда национална (че и каквато и да било сексуална) пропаганда, скрита или явна, не трябва да се допуска в училище. Ти приемаш, че всеки турчин, циганин, обратен... води такава, така ли да те разбирам?

П.П. И обратните са хора. И те могат да искат да имат деца. Съвсем не е задължително да възпитат детето като обратен. То живее в хетеро общество все пак. А особено ако приемем, че тези предпочитания са биологично заложени - тогава за възпитание трудно може да става дума изобщо.

Аз пък подозирам, че Ралица не е говедо, а измислен образ, тайно и провокативно провеждащ социологически проучвания.

В отговор на:

Ами няма да казвам имена този път, но преподавател мъж в Пловдив с женски маниери, пискливо гласче и гланц на устните си има наглостта да преподава?!?



Бе, женствени фенове на ... - питай колегата що така му вика - не знам дали има, но със сигурност има ходещи постоянно с черно-бели фанелки, накичени с шалчета и значки и вманиачени на тема футбол.
Мисълта ми е - според теб всеки обратен ли е с женствени маниери?
Впрочем ако не е с такива маниери, как ще провериш дали е такъв, та да му забраниш да преподава?

Редактирано от Mиpa_M на 06.11.07 15:54.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.