Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:34 25.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кой да озапти бакшишите?нови [re: .]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 12:59



Още един неуспял арбитър!
Май си не само от различно IP ами и от различна планета.
Айде бягай при другия арбитър да играете карти щом имате толкова свободно време.Можете да вземете оРалица за писар.Тя малко бърка като пише ама вие нали сте компетенции по всичко-ще се оправите някак.



Тема Re: Кой да озапти бакшишите?нови [re: F(x)+C]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 13:19



Мили Господине разбрахме, че пишете првилно но поне не задаваме глупави въпроси от рода на: "Кой да озъпти бакшишите?"
Защо чакате някой друг да свърши работата ви, след като сте имали възможност вие да я свършите? Отговорете ми, моля ви????



Тема Re: Кой да озапти бакшишите?нови [re: Paлицa]  
Автор Mygla (свиркай си....)
Публикувано01.11.07 14:37



Ако ти отговори умрял и той ще ти отговори!





Тема Re: Кой да озапти бакшишите?нови [re: Paлицa]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 18:10



Тъпа госпожичке,не си ти капацитета,който да определи въпросите ми дали са глупави или умни.Само да спомена че ти не можа да препишеш даже заглавието на темата без да допуснеш грешка

.
Искам да те попитам-защо си решила,че е моя работа да контролирам таксиджиите?Навила си си го това на пръста и от два дена защо та защо!Не е моя работа(напиши си го някъде и периодично си го припомняй,защото доколкото те познавам след малко пак ще започнеш да питаш като развалена грамофонна плоча-защо...)
Нещото,което знам е,че таксиджиите нямат право да спират на спирката.Знам също,че за изпълнението на този закон съблюдават ДАИ и КАТ,които може би са много заети и затова таксиджиите си позволяват да спират където им падне.Другите,които би трябвало да имат някакви правомощия и да съблюдават за изпълнението на закона мисля,че са "Градски транспорт",а самите спирки доколкото знам са собственост на Общините на чиято територия се намират.Та исках да попитам кой от всички не си е свършил работата и как да го накараме.
Ти самата даде някакъв логичен и един антилогичен отговор,но вместо да обясниш какъв е този тел.166 взе да остроумничиш за това кой как мълчал и къде се оплаквал и съответно получи подобаващ отговор!
И не-аз не съм имал възможност да оправя нещата.Ако според теб скандал с таксиджиите,побой или каквато и да е саморазправа в случая е "вършене на работа" за мене не е.
Да ти отговоря и на другите постове:
"Но ние не обсъждаме бакшишите, а реакцията на F(x)+C
Нормално ли е, след като много знае по форумите, да не реагира на ситуацията от която се оплаква след като е имал възможност за това?
"
Никой в темата не те е молил да обсъждаш моята реакция.
Знам не само по форумите.Знам и на други места.Може би защото съм слушал учителите какво казват в час,вместо да рева по форумите,че нищо не правят и само пари искат.Но ти това едва ли ще го разбереш.
За реакцията ми в конкретната ситуация ти отговорих по-горе.
---------------------------------
"Ами те нападките са срещу мен Берьозке, но кой знае защо все F(x)+C защитавате?
Да сте прочели в темата нападки от мен срещу него?
"

БЕЗ КОМЕНТАР:
Аман от такива като теб дето си мълчат като бастуни и после с нетърпение чакат да да се оплачат в някое фоумче и да го задрътват

Господин F(x)+C освен, че е страхлив е и злобен.
Незная защо този човек е толкова нещастен.


Нормално ли е, след като много знае по форумите, да не реагира на ситуацията от която се оплаква след като е имал възможност за това?

Не си реагирал на безобидните бакшиши, няма и да реагираш по същия начин ако видиш, че някой го бият, ограбват, изнасилват недай Боже! А ще се оплакваш по форумчетата където полза няма. Допуснал си грешка може би от страх или знам ли и аз от какво. Може ли така да се излагаш? Уж се имаш за умен, можеш да пишеш правилно, а такива убиди срещу мен?
-от този ти пост става ясно,че нищо не си схванала от "лекцията" за клеветата.Между другото аз ти я водих,а не Березка ама то това беше чак вчера та ти е простено да не помниш.

На това твоето му се вика демагогия.
Вероятно това е поредната нова думичка за теб.Като проверяваш какво е "доблест" и "клевета" хвърли едно око и на "демагогия".



Тема Re: Кой да озапти бакшишите?нови [re: Eзepoтo Apиaнa]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано01.11.07 18:38



Да.



Тема Re: Кой да озапти бакшишите?нови [re: F(x)+C]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 18:48



О, господин F(X)+C оправдавате се като третокласник, а пишете като първокласник.

Ще ви цитиам:За реакцията ми в конкретната ситуация ти отговорих по-горе.

По-горе казахте: И не-аз не съм имал възможност да оправя нещата.Не е моя работа(напиши си го някъде и периодично си го припомняй,защото доколкото те познавам след малко пак ще започнеш да питаш като развалена грамофонна плоча-защо...)


В такъв случай къде ви е гражданската позиция господине?
Какъв пример давате с вашето бездействие?
Пак ще повторя, че ако недай си Боже някой е нападнат пред вас на улицата вие пак ще кажете, че не е ваша работа!
Срамота за човек, който се има за грамотен и образован!


И казахте:Ти самата даде някакъв логичен и един антилогичен отговор,но вместо да обясниш какъв е този тел.166

Аз останах с впечатление, че знаете какъв е този телефон, защото казвате:А ако се обадя на 166 дали ще дойдат да те хванат и да те затворят пак там от където си избягала?


Много добро оправдание господин F(x)+C

И понеже се имате за учен и духовно извисен, ето какви слова прочетох от вас:

В началото като се появи си мислех,че си просто природно-проста,но с всеки твой пост се убеждавам,че главата нещо не те слушка,м?
Хайде пий си хапченцата по-редовно и по възможност не се докосвай до клавиатури,че излагацията ти е голяма.

Тъпа госпожичке



Тема Re: Кой да озапти бакшишите?нови [re: Paлицa]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 18:54



А това беше последната емисия на Радио "оРалица".



Тема Re: Кой да озапти бакшишите?нови [re: F(x)+C]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 19:09



Изумявате ме господине!
Излезте от ролята си на професор Вучков и бъдете себе си!





Тема Re: Кой да озапти бакшишите? [re: Paлицa]  
Автор F(x)+C (откровен)
Публикувано01.11.07 19:21








...доброму добро да прави,
лошия с ножа по глава...

Редактирано от F(x)+C на 01.11.07 19:27.



Тема Re: Кой да озапти бакшишите? [re: F(x)+C]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 19:30



Сърдечно Благодаря за поздрава!


Знаех си, че интелигентните и умни хора като вас слушат класика

Песента "Тъпа овца" с която ме поздравявате, още веднъж доказва каква ерудирана личност сте.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.