Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:37 19.06.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Черен списък на учителите в гр. Пловдивнови [re: kimbap]  
Автор Shao Kahn (велик боец)
Публикувано26.10.07 00:55



бехар е номер едно

секи от автото го знае

I'll Be Back

Тема Re: Черен списък на учителите в гр. Пловдивнови [re: Shao Kahn]  
Авторkimbap (Нерегистриран)
Публикувано26.10.07 01:05



А Сухия? ;)



Тема Re: Черен списък на учителите в гр. Пловдивнови [re: Бepeзka!]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано26.10.07 19:45



За едно съм съгласна с теб - младичките не са в равнопоставена позиция. Запълват дупки, по-ниско платени са и прочие. Но уви, младичките трудно се добутват, ако ми позволиш този твърде неелегантен израз, до нормално учителско място. Те са вече окупирани.

Една по-възрастна учителка, впрочем, тези дни си позволи да сподели с доста ядосан тон пред цял клас: ама как така, на 600 лева ще вдигат заплатите, аз сега взимам 500, за мен 600 е малко, а кажете, деца, ще подкрепите ли стачката?

Какво да коментирам повече?



Късмет и на теб!!!



Тема Re: А, забравих: защо не обяснят...нови [re: Prof.McGonagull]  
Авторraдинka (Нерегистриран)
Публикувано26.10.07 20:13



Ралица може да не е 100-процентово грамотна, но това е така, защото учителите, които са й преподавали, не могат да я научат. Същото важи и за родителите й, на които не им е пукало.

Момичето ви казва неприятната истина и вие веднага се хващате като удавници за сламка за правописа й.

600 лева не са много - съгласен. Но за бездарни и психясъли педагози не бих ги дал. Може би, най-добре ще е да уволнят мършата, която е около 30-40% в образователната ни система и след това да вдигат заплатите на заслужилите учители /мнозинството, от които са пред пенсиониране/.



Тема Re: А, забравих: защо не обяснят...нови [re: raдинka]  
Авторkimchi (Нерегистриран)
Публикувано26.10.07 22:23



Бъркаш, гадинке. Злобата на Раличка към учителите очевидно си има конкретни причини. Една от тях вече чухме - писали и отсъствие, а на нейната съученичка (вероятно по-милата и по-симпатична от двете) - не. Сигурен съм, че ако Петльо я остави да си развява опашката тук, ще чуем и още - я майката на гаджето, което я е изхвърлило като парцал е учителка, я самата тя иска да стане такава, но по някаква причина (например СПИН - синдром на перманентната интелектуална недостатъчност) не може, я нещо друго. На мен личните драми на Раличка са ми безинтересни, но когато някой си позволява да хули цяло съсловие и при това - съсловието на едни от най-важните хора в живота на всекиго - не мога да остана безучастен. Моите възгледи са доста демодирани, бих казал, че са възрожденски - затова за мен "учител", това значи много. Много повече от полуграмотни, нагли, безцеремонни, клиширани, елементарни, пошли, безумни мутреси.
А ти като си тръгнал да говориш за мърша, защо не почнеш от по-високо - например от мършата в политиката? Или ще те засегна, като ти кажа, че там тя клони към стоте процента? А мършата в администрацията? А мършата в полицията? В армията? Не мислиш ли, че е редно да започнем от там, защото онези мърши са се провинили пред народа си и са се ояли безобразно много?
Пак казвам - няколко жилави пръчки в ръцете ми и Раличка ще стане сто процента грамотна. Само дето тогава пък някой ще плаче против методите ми на обучение. Ама така е то - на някои все нещо им пречи, все нещо извън тях.



Тема Re: А, забравих: защо не обяснят...нови [re: raдинka]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано26.10.07 23:06



Гадинке, изчете ли мненията ми? Мисля, че ме бъркаш с някого...





Тема Re: Черен списък на учителите в гр. Пловдивнови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Mpakorop (Българскифашист)
Публикувано28.10.07 20:40



Стига с тези простотии че работели по 4 часа дневно бе, това само плиткоумници се връзвате на тази глупост.

Сакар планина - перлата на Тракия


Тема Re: А, забравих: защо не обяснят...нови [re: kimchi]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано28.10.07 22:41



Уважаеми kimchi, радвам се, че най-после сте успели да проумеете, че съсловието на учителите е най-важното за всеки човек. Както показах кадри и дадох лични примери си личи, че това съсловие никак не се приема за важно.

Ще ви цитирам: "Моите възгледи са доста демодирани, бих казал, че са възрожденски - затова за мен "учител", това значи много"
За съжаление не само вашите, но и цялото учителско съсловие е с демодирани и с погрешно разбрани възрожденски възгледи. Както споменахте и по нагоре, учителката ми е права за моето оцъствие, защото съм "лоша" и не е писала такова на приятелката ми, защото е " мила и добра" въпреки, че и двете закъсняхме за час и влязохме заедно. Това за мен неможе да бъде учител, защото оценките и отношението на учителя не трябва да зависят от типовете характери на учениците описани в психологията. И по повод характерите уважаеми kimchi ще кажа, че сте маниакален интровертен садистичен тип. Неспособността да се справите сам в самозащитата ти тук, ви кара да ревете като вдовица за х.й модератор та модератор. Хората ви познават като много мил и тих човек, но зад тази прикритост стои човек с извратено подсъзнание. Страха ви от СПИН, който така често ни го набивате в очите всеки път в постовете си , ви кара да стоите далеч от всякакви сексуални контакти, което се отразява зле на психиката ви и здравословното ви състояние. Прикрит зад възрожденските си възгледи за обучение със пръчка в ръка, налагайки невинно дете, поверено от държавата във вашите ръце задоволявате така бленуваните си сексуални фантазии от които се срамувате. И тъй като непрекъснато мутресите са ви в очите, това ме кара да си мисля, че сте една незадоволена жена тъй мечтаеща за живота на една мутреса. Че кой истински мъж има нещо против мутресите? Може би гейовете и лесбийките kimchi.



Тема Re: А, забравих: защо не обяснят...нови [re: Paлицa]  
Авторoritang (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 07:28



:) А ти вероятно страдаш от обсесивна невроза, драга Раличке, след като ме "виждаш" във всяко мнение, написано тук. Нямам спомен да съм искал модератор, може би ще ми посочиш къде точно съм го направил... току-виж се оказало, че страдам и от амнезия :) Иначе опитът ти за психоанализа ме развесели :) Но съгласи се, че психологията се изучава в университета, а не на кушетката на психоналитика. Твоят случай повече ми прилича на куче, което се опитва да стане касапин :) Няма начин, откажи се! След като не си в състояние да усвоиш прости правила за пунктуация и правопис, след като не си проумяла, че в живота субективизмът надделява над обективизма... най-добре е да си лежиш на кушетката на психоаналитика и да бълнуваш за пачки :) И не изкарвай другите виновни за собственото си незавидно състояние, Раличке :)



Тема Re: А, забравих: защо не обяснят...нови [re: oritang]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 10:18



Уважаеми oritang, аз отговорех на уважаемия kimchi, но ако се чувствате засегнат си е лично ваш проблем. Явно страдате от амнензия щом забравяте с кой ник какво пишете. Внимавайте в изблика си на ярост да не сбъркате и да вземете да отговорете с регистрирания си ник


Един господ знае с колко още никове влизате. Радвам се, че все пак сте посетили психиатър и се надявам кушетката да ви е удобна, защото психоаналитиците нямат кушетки.
Щом мислите, че субективизма надделява над обективизима, значи сте много тежък случай. Пожелавам ви успешно лечение и дано даде резултат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.