Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:53 20.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Спри да ме подмяташ!нови [re: дмa]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 12:39



Ами то е ясно защо имат дълги ваканции! Тези кючеци никак не са лесни! Изморяват! Ами алкохолизма в час? То се иска и 3 месеца почивка за тези учители.





Тема Re: Спри да ме подмяташ!нови [re: Paлицa]  
Автор дмa (член)
Публикувано30.10.07 12:55



Разбира се! Така и така 12-те месеца почивка на родители и ученици, едвам им стигат за отмора от кючеците и алкохола, та поне 3м. за учителите да има.



Тема Защо продължаваш да адресирашнови [re: Paлицa]  
АвторБepeзka! (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 14:57



обръщенията си към учителите към мен??????????????????


Няколко пъти ти казах, че не съм учителка.



Тема Re: Защо продължаваш да адресирашнови [re: Бepeзka!]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано30.10.07 17:54



Ти пък, кво се засягаш - не виждаш ли, че на девойката й се привиждат учители във всички нас. При това, според нея, ние се опитваме да се защитим за това, че стачкуваме, че работим през пръсти, че сме алкохолици, че играем кючеци в час, че само искаме много пари. При това много лошо се защитаваме



Имаше една известна картина - Г.Димитров изправен като гигант над един Гьоринг-пигмей. Да виждаш прилика с Ралица и учителите?



Тема Re: Спри да ме подмяташ!нови [re: дмa]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 18:17



дма много ми хареса поста ти за добрите учители. С предишния си постинг исках да кажа, че днешните учители не са това, което е било преди. Доста иронично го подметнах за кючеците, но навремето това беше немислимо. И тогава имаше злобни и завистливи учители, но както казваш те са 1 най-много 2-ма. Сега обаче е някакъв ужас.



Тема Re: Спести си усилията.нови [re: F(x)+C]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано30.10.07 18:19



п.п.За всеки случай провери в речника думичката "фин" в мн.ч. дали случайно не става "финни".
Ако ставаше "финни" - противно на всякакви правила, - щеше наистина да е случайно.





Тема Re: Спести си усилията.нови [re: Mиpa_M]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 18:58



Права си.
Не бях съвсем сигурен,затова я помолих да провери.
Сега като не е случайно нещо по темата?



Тема Re: Спести си усилията.нови [re: F(x)+C]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано01.11.07 18:26



Определено е *фини*.



Що се отнася до коментара ти по-горе, подозирах, че така ще кажеш, поради което ще ти припомня изказването на една стачкуваща учителка ПО ЦЕНТРАЛНИТЕ новини преди около 2 седмици, струва ми се: Ще ми кажете ли как се живее с 400 лева заплата?!

Впрочем, мисли каквото искаш... има доста свидетели на горните примери. Чудното в случая е, че хората, които цитирах, дори не се посвениха да говорят така публично. Не може всички да лъжем, нали?

П.С. Държа да добавя (за пореден път) - НЯМАМ нищо против учителите. Нека да взимат по 1000 лева, стига да си вършат ---качествено--- работата. Но нещата не се правят по този начин... и най-вече - има сектори, които са много по-зле от тях и на които е крайно време да се обърне внимание. И то с предимство.

Редактирано от Prof.McGonagull на 01.11.07 18:34.



Тема Re: Спести си усилията.нови [re: Prof.McGonagull]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 18:45



"има сектори, които са много по-зле от тях и на които е крайно време да се обърне внимание. И то с предимство.
"-да разбирам ли,че учителите са "виновни" и за тези сектори?
Добре де защо някой не се поогледа и да потърси първопричините някъде другаде.Все пак сме на последно място в Европа по доходи(даже след Албания).И докога с този български манталитет-ако някой навдигне глава-останалите започват да го дърпат надолу към л...ата?
Как сега точно се сетиха,че учителите не си плащали данъците от частните уроци?Защо не се пробват да съберат например данъците от милионите помещения и сгради,които се дават под наем-мисля,че там има доста повече пари?



Тема Re: Спести си усилията.нови [re: F(x)+C]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 18:56



Господин F(X)+C изгледайте клипчетата,които съм пуснала във форума за учителите. От тях ще разберете, защо учителите НЕ ТРЯБВА да взимат по-висока заплата!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.