Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:50 22.09.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Черен списък на учителите в гр. Пловдивнови [re: Prof.McGonagull]  
Автор F(x)+C (откровен)
Публикувано29.10.07 19:37



Откога на спам-а му викат "изнасяне на факти"?
Някакви "факти" по темата ще изнесеш ли?

...доброму добро да прави,
лошия с ножа по глава...



Тема Спести си усилията.нови [re: F(x)+C]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано29.10.07 19:44



Тези (не толкова) фини манипулации на тема спам при мен не вървят, ясно ли е? Всичките ми мнения са по темите. Ако това, което казвам в тях не ти изнася - it's your headache. Такъв е животът. Ето ти фактите в цитати (които, припомням, ти си изпроси):

Директор на елитна гимназия: Учителите ни имат по 2-3 часа на ден. Понякога 8.

Учителка: Докога ще продължава тази стачка? Губя по 30 лева на ден!

Учителка: Заплатата ми и сега е 500 лева. За мен увеличение на 600 е малко.

Мисля, че коментарът от моя страна е излишен. Мога само да допълня: като стачкувате, поне не говорете много!


Редактирано от Prof.McGonagull на 29.10.07 19:48.



Тема Re: Спести си усилията.нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор F(x)+C (откровен)
Публикувано29.10.07 20:14



Не ми е съвсем ясно защо си решила,че твоето мнение а и това което наричаш "факти" имат някаква стойност пред аудиторията,но нейсе...
Нали се сещаш,че всеки друг може да напише как директор казва,че учителите имат по 10-12 часа на ден,много рядко по 3,или че учителка е казала,че заплатата и е 250лв и 600 ще е прекрасна сума за нея и т.н. и т.н.
Само,че това едва ли някой би нарекъл с гръмкото название "ФАКТИ"!
И да-права си-коментарите от твоя страна наистина са излишни, а по повод допълнението-объркала си адреса.Тези,които стачкуват са едни други хора!
ФАКТ!


п.п.За всеки случай провери в речника думичката "фин" в мн.ч. дали случайно не става "финни".
Ти все още ли си учителка?

...доброму добро да прави,
лошия с ножа по глава...



Тема Re: Черен списък на учителите в гр. Пловдивнови [re: F(x)+C]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 21:17



Слабостите в образователната система се отстраняват, когато се отстранят некачествените преподаватели, които немогат да се справят със задачите си! Това включва да се погрижат за поведението на тийнейджърите в часовете, да имат адекватна реакция при възникването на спор между ученици, да не разделят децата на "лоши" , "мили и добри", "мутреси" и какво ли още не както се изписа тук. Както и правилата в училище да важат за всички еднакво без никакви компромиси!

Клевета е, когато злепоставиш някой с поведението си! Защо сметнахте, че аз клеветя имената които споменах? Не мислите ли, че с постъпките си те сами са се оклеветили? Още повече, че има свидетели, защото тези неща стават пред цял клас а не на четири очи? Това значи ли, че одобрявате тяхните постъпки а мен ме осъждате, защото просто съм разказала какво става в час?
Сигурно ще поискате и смъртна присъда на момчетата, които са снимали клипчетата???? Ама разберете ме, неможе всичко да е скрито покрито!
Като искат даскалите пари, поне да се видят какво и колко работят!



Тема Спри да ме подмяташ!нови [re: Paлицa]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано29.10.07 22:11



Казах вече, че от юни месец 2005 не съм стъпвала в училище!!! Освен на родителските срещи на децата си.
След това погледни часовете, в които пиша. Напоследък пиша вечер.
Вероятно искаше да кажеш, че вместо да преподавам си клатя краката?

Какво общо имам със стачката така и не разбрах... Ти би ли ми обяснила каква е връзката между моето писане във форума и стачката на учителите? Щото аз такава не виждам. В КАКВО ТОЧНО МЕ ОБВИНЯВАШ? И КАКВО ИМА ДА МИ ГЛЕДАТ КЛУБАРИТЕ?
Непрекъснато се изказваш без да си даваш сметка, че пишеш глупости.

Редактирано от Бepeзka! на 29.10.07 22:17.



Тема Re: Черен списък на учителите в гр. Пловдивнови [re: Paлицa]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано29.10.07 22:15



Сега ще ти обясня значението на думата "клеветя", за да разбереш, че няма как човек сам да се оклевети.

"Клеветя" означава да говориш неверни неща по ЧУЖД адрес. Обясни ми сега как може някой сам да се оклевети.





Тема Re: Черен списък на учителите в гр. Пловдивнови [re: Paлицa]  
Автор F(x)+C (откровен)
Публикувано29.10.07 23:57




Отново доста успешно ме разсмиваш с отговорите си!
"Слабостите в образователната система се отстраняват, когато се отстранят некачествените преподаватели, които немогат да се справят със задачите си!"-ако не знаех,че си го написала ти щях да реша,че това предложение го е дал др.Сталин.
А какво ще кажеш освен "некачествените" преподаватели да отстраним и "некачествените" ученици,м?
Предполагам,че ще ми бъде много забавно да прочета как според тебе ще стане това "окачествяване"?По какви критерии,кой и как ще го извърши?
--------------
"Това включва да се погрижат за поведението на тийнейджърите в часовете, да имат адекватна реакция при възникването на спор между ученици"-защо според тебе в задълженията на преподавателите трябва да влизат и тези на надзирател и копой?В почти всичките си постове се опитваш да им прикачиш тази отговорност!Обясни ми каква вина имат преподавателите за това,че някой е пропуснал да възпита потомството си?
Редно е за такива антисоциални елементи като тези от клипчетата ти да има специализирани органи.Някога имаше детски педагогически стаи.Не бяха върха на демокрацията,но вършеха работа.Не виждам причина сага да няма подобни заведения-и без това има много дипломирани психолози,които работят какво ли не...
-----------------------------
"Клевета е, когато злепоставиш някой с поведението си!"-

клевета̀
Описание:
мн. клеветѝ,
ж. Лъжа, с която се злепоставя някой

Когато нещо не ти е ясно-допитай се до книгите и след това пиши,защото меко казано се излагаш.
И никой не е казал,че си наклеветила въпросните лица(прочети още веднъж какво съм писал и се опитай да го асимилираш).
Просто ако съвсем хипотетично предположим,че някое от тези неща които си написала не отговаря на истината и съответния оплют може да докаже,че това е така,той как да се защити?
Оставила си му варианта единствено да падне до твойто ниво и да започне да сипе обиди по твой адрес...
Има една думичка "доблест".
Но за нея не ми давай твоето си определение,ами отвори речника виж какво означава и си помисли дали някъде не бъркаш.

...доброму добро да прави,
лошия с ножа по глава...



Тема Ясно е....нови [re: Бepeзka!]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 11:33



Вече ми е ясно, че нищо неискате да се променя в образователната система, освен заплатките ви! Даже стана и ясно, че и учениците ви пречат! Не стига, че не си вършите работата качествено, но и сте недоволни от 520 лева и искате още...?????
Ами защо ревете? Сменете си работата! То какъв е смисъла от учителите, щом учениците играят кючеци, пият бира в час и правят какво ли още не? То и без учител си е същата работа!



Тема Re: А, забравих: защо не обяснят...нови [re: Prof.McGonagull]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 11:42



Какво ще стане, ако учителката ти по математика не е добър специалист?

Какво ще стане, ако хирургът ти не е добър специалист?

А адвокатът?



Естесвено, че учителите са най-важното съсловие за всеки човек. Трябва да са ни живия пример с поведението и с постъпките си! Както и да са професионалисти в работата си.
Ако има некадърни учители, как ще можем да разчитаме на качествен хирург или адвокат?????



Тема Re: Спри да ме подмяташ!нови [re: Бepeзka!]  
Автор дмa (член)
Публикувано30.10.07 12:16



Березке, ти си умна жена, защо се занимаваш с мисловните напъни на самозваната професорка и на недоразумението Раличка? Ако човек няма достатъчно акъл, за да сметне горе-долу, колко работят учители и ЗАЩО имат ваканции малко по-големи от ваканциите на другите, то няма никакъв смисъл да се мъчиш. Те просто няма да разберат! Някои неща, ако не дойдат навреме, хич не ги чакай.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.