Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:04 20.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: А, забравих: защо не обяснят...нови [re: Paлицa]  
Авторbulgogi (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 16:37



Оританг, кимчи, булгоги и така нататък са части от едно и също нещо, Раличке :) Ако искаш, мисли за мен като за корейска кухня :)
В предишно свое мнение изказах предположение, че са ти подарили часовника за отличен мутренски успех - тройка. Може би не съм познал. Сега ми хрумва, че може би си го "заслужила", като си се подиграла на някой учител от мутренската си висота. Научи се да се държиш почтително, драга Раличке, в противен случай мутренската ти мутричка ще продължи да бъде мачкана от познати и непознати. Понеже ти е трудно да разкодираш думите ми, ще ти прочета какво съм написал между редовете - много си малка (във всеки смисъл), за да си позволяваш да даваш оценка на работата на учителите, особено пък с тон, който може и да е обичаен за мутренските среди, но не се приема добре от простолюдието. И както те посъветва брезичката - когато не си подготвена, по-добре ни спести изказванията си, окей?
С това приключвам нашия малък спор, а на теб пожелавам успехи... както и на психоаналитика ти, на плащачите ти, на козметичката ти и на всчки останали ... ти :)



Тема Re: Черен списък на учителите в гр. Пловдивнови [re: Mpakorop]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано29.10.07 17:38



Мдам, значи, от изказването ти да разбирам, че директорът на въпросното елитно школо, който ме удостои с тази информация, е плиткоумник, понеже вярва в нея?



Тема Re: Черен списък на учителите в гр. Пловдивнови [re: Paлицa]  
Автор F(x)+C (откровен)
Публикувано29.10.07 18:04



Ралице,доколкото ми е известно изнасянето на лични данни във форумите на ДИР.БГ е незаконно.
Т.е.темата ти(или поне по-голямата част от нея) е за изтриване!
Освен това,мисля че след като си тръгнала да плюеш по някого е добре първо да напишеш нещо за себе си.
Иначе така скрита зад виртуалната завеса-всяка твоя дума е като нож в гърба на всички тези хора,чиито имена си изтипосала.
Направих си труда да прочета всички постове по темата,но така и не намерих отговор на въпроса "ЗАЩО СЕ ДОПУСКАТ СЛАБОСТИ В ОБРАЗОВАТЕЛНАТА НИ СИСТЕМА?" нито пък забелязах някой да даде някакво разумно решение за отстраняването им,особено от страна на "обвиняващите".

...доброму добро да прави,
лошия с ножа по глава...

Редактирано от F(x)+C на 29.10.07 19:06.



Тема Re: Черен списък на учителите в гр. Пловдивнови [re: F(x)+C]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано29.10.07 18:21






Редактирано от Prof.McGonagull на 29.10.07 19:24.



Тема Re: А, забравих: защо не обяснят...нови [re: Paлицa]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано29.10.07 18:26



Уважаеми kimchi, радвам се, че най-после сте успели да проумеете, че съсловието на учителите е най-важното за всеки човек.

Генералните обобщения звучат несериозно.
И мога да ти го докажа:

Какво ще стане, ако учителката ти по математика не е добър специалист?

Какво ще стане, ако хирургът ти не е добър специалист?

А адвокатът?



Тема Re: Черен списък на учителите в гр. Пловдивнови [re: F(x)+C]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 18:34



Неразбираш ли, че слабостите в образователната система са самите учители с наглото си егоцентрично отношение към учениците? Като прибавим и непукизма картинката е пълна.
Само са ми заоплаквали как хабели личното си време за контролни, за класни... пък вижте Берьозка? На ден пише по 10 поста тук, пък това не е единсвения клуб който посещава. Пишеше ги и преди стачката!

Какви лични данни съм изнесла?
Споменала съм само имена и ситуации. В такъв случай всички пощальонки са за осъждане, защото пускат писмата с лични данни ( банки или кредитни институции) на куп във входа, а не във добре надписаните и заключени пощенски кутии. При това тези данни съдържат адреси, ЕГН-та, суми по сметката и какво ли още не!



Тема Re: А, забравих: защо не обяснят...нови [re: bulgogi]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 18:49



Скъпи Булгоги, въобще не ме интересуват какво значат малоумние ти никове. Благодаря ти все пак, че мислиш, че МИСЛЯ за теб като корейстака кухня, но не си цапам мислите с нещо толкова противно на вкус.
Един часовник ти е трън в очите , представям си ако ти кажа нещо повече за мен. Не съм виновна, че сам се определяш в категория ПРОСТОЛЮДИЕ, дума която идва от простотия, но се радвам, че благодарение на мен си го осъзнал


Аз давам оценка на учителите въз основа на това което се е случвало в час и на това което се вижда в клипчетата. Ако тези клипчета ви харесват и искате и вашите внуци да бъдат обучавани така, подкрепете учителите!
Сега научавам, че увеличението с което учителите ще взимат около 540 лева не ги удоволетворява и стачката продължава?!?!?!?!
Аз ви казах, че искат пари за кебапчета, а вие не ми вярвате
Просто учителите искат освен кючеци и малко мезенце да има в часовете!




Тема Re: Черен списък на учителите в гр. Пловдивнови [re: Prof.McGonagull]  
Автор F(x)+C (откровен)
Публикувано29.10.07 19:13



Така по-добре ли е?
И за да си спокойна-не,не съм учителка.
А ти нещо градивно по темата ще кажеш ли?

...доброму добро да прави,
лошия с ножа по глава...



Тема Re: Черен списък на учителите в гр. Пловдивнови [re: F(x)+C]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано29.10.07 19:17



Изнасям само фактите.



Тема Re: Черен списък на учителите в гр. Пловдивнови [re: Paлицa]  
Автор F(x)+C (откровен)
Публикувано29.10.07 19:32




"Неразбираш ли, че слабостите в образователната система са самите учители с наглото си егоцентрично отношение към учениците? Като прибавим и непукизма картинката е пълна. "
Ти наистина ли мислиш,че точно това е най-голямата слабост на образователната ни система?
И ако наистина си права,как мислиш да се отстранят тези "слабости"?
Та...Березка...какво да и гледаме не разбрах.Какво лошо има в това да пише преди,след или по време на стачката?

" В такъв случай всички пощальонки са за осъждане, защото пускат писмата с лични данни ( банки или кредитни институции) на куп във входа,"-виж тук си много права,но това не означава че проблемите на "БГ Пощи"-те дават право на някой друг да изкарва лични данни там където не е позволено.
Нали се сещаш,че ако някое от тези неща,което си написала за тези хора е клевета,то той може с пълно право да те осъди.

...доброму добро да прави,
лошия с ножа по глава...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.