Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:51 19.05.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Тема "Това сме ние" - от колко часа?нови  
Автор vens (малко странен)
Публикувано03.09.07 14:54



Уф, омръзна ми от он-лайн новинарските сайтове


Един куп глупости, а в никой от тях не се споменава и дума за спектакъла "Това сме ние" на Античния....
А съм твърде далече от центъра, където са налепени плакатите.
Някой знае ли не мога да открия в колко часа започва?

П.П. И за да не разводнявам клуба с още една тема - специално за Берьозка да кажа, че на 5-ти и 6-ти ще има авиошоу - да не го пропуснеш




Тема Re: "Това сме ние" - от колко часа?нови [re: vens]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано03.09.07 21:23





Новинарските сайтове по принцип се занимават с новини, не е нужно да рекламират такива събития, не мислиш ли:) Ако пиарите на Нешка Робева или който и да е там беше се поинтересувал малко повече, щеше да се свърже с пловдив24, някое друго радио и нямаше да мрънкаш:) Специално в пловдив24 едва ли щяха да й вземат и пари


We're not gonna sit in silence...

Тема Re: За авиошоуто...нови [re: vens]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано03.09.07 21:45



... днес видях група изтребители в ято от 6 бр. тип триъгълник на пикираща височина ок. 100на метра в района западно от ОРБ, идващи от Графа (към 16.36ч.) и движещи се в южна посока. Та си помислих, че репетират за някакво представяне, което очевидно би следвало да е свързано с тържествата по повод Съединението, за което исках да те уведомя, но ти ме изпревари...
Малко по-късно (след 10-тина минути) видях подготвящ се за кацане в Крумово военен траспортен самолет (сив, тип Нато?), движещ се бавно от З-СЗ към И-ЮИ на височина не повече от 1000-1500 м.

Та така...
Навярно шоуто е го наблюдавам от склоновете на близките Родопи



пп Кога ще откриват разширението на Археологическия някой знае ли?










-

Вулканът не търпи тинята!

Редактирано от Vetrim на 03.09.07 21:46.



Тема Re: "Това сме ние" - от колко часа?нови [re: пeтльo]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано04.09.07 12:35



Уф, Петльо, не ми се започва спор...
Не беше Нешка Робева, а пловдивска танцова група. Много са добри, между другото.
И освен това из новините за деня намерих един куп други събития, като "Мис не-знам-какво-си" в Еди-кой-си бар, но за това представление - нищичко.
А в разделите Култура, Музика, Представления на всички пловдивски портали, които намерих, също няма и думица спомената, докато един куп други концерти са отразени.
Ето затова мрънкам.

Но както и да е, ходих на представлението и си заслужаваше.
Спорен ден на всички!



Тема Re: "Това сме ние" - от колко часа?нови [re: vens]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано04.09.07 13:08



Не искам да почвам спор, бе, казвам ти какво се случва:)
Тази пловдивска танцова група - живи и здрави да са - те са отговорни за популяризирането си. И за това представление, както ти казах, един имеил сигурно е достатъчен и такива хора като теб, мен и още десетина хиляди щяха да разберат за това представление. От друга страна новинарските сайтове не са длъжни да обикалят да гледат плакатите по стените и да се обаждат, само за да рекламират някаква група. В случая медията прави услуга на танцовата група, не обратното, нали се сещаш кой трябва да е по-активен...

еми ето - мис еди кво си явно са пратили меил или са се обадили или каквато е там системата и са си получили мястото, хората знаят за тях и т.н. В случая може да се сърдиш само на пи-ара на "Това сме ние"



Тема Благодаря, Венс.нови [re: vens]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано05.09.07 22:44



Днес имах ангажименти, надявах се утре да отидем. Времето, обаче, е кофти, да видим как ще е утре.



Тема Re: Благодаря, Венс.нови [re: Бepeзka!]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано07.09.07 12:42



Е-ех, Берьозке - точно ти, най-върлия фен на авиацията, да пропуснеш най-интересното

Предполагам, вече си разбрала, че си изтървала "Червените стрели", които бяха тук само на 5-ти.
Ето виж за какво става дума:



Тема Леле, [re: vens]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано07.09.07 17:55



колко съжалявам...

Разгледах снимките: никога не съм виждала подобно нещо (прободено сърце) и такива фигури (кто знака на Мерцедес). Явно е било много интересно. Щях да получа огромно удоволствие със сигурност.
Аз така и не успях да придумам мъжа си да отидем - той имаше друга работа. Страшно ме е яд!!!!

Да не пропусна да те поздравя за великолепните снимки, които си направил. Определено ставаш за фотокореспондент.

Редактирано от Бepeзka! на 07.09.07 18:00.



Тема Re: Леле,нови [re: Бepeзka!]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано08.09.07 12:18



Ей, знаеш как да си изкараш бирата (или каквото пиеш) на следващата сбирка на клуба


Кога ще е тя, между другото?



Тема Бира, викаш?нови [re: vens]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано08.09.07 16:39



Ами, идея нямам кога пак ще има сбирка, което ме навежда на мисълта, че ако искаме сбирка ще трябва да си я организираме сами. Аз преди няколко дена събирах Руския клуб, та вече мога да кажа, че съм опитен сбиркоорганизатор.


Стига да има желаещи, що да не се съберем?




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.