Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:33 08.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема отрова за котки в Пловдивнови  
АвторGMUN (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 17:20



Каде продават отрова за котки в Пловдив,че имам много голям проблем.

много голям

Ще съм много лбагодарен





Тема Re: отрова за котки в Пловдивнови [re: GMUN]  
Автор Eдин_тип™ (много търсен)
Публикувано25.08.07 12:10



Предлагам решение на твоя проблем: срязваш си вените, застрелваш се, пиеш отрова за хора. Гаранция, че после няма да имаш проблем с котките, а и горките животни ще бъдат избавени от теб!



Тема Re: отрова за котки в Пловдивнови [re: Eдин_тип™]  
АвторGMUN (Нерегистриран)
Публикувано25.08.07 17:14



много наивно и пребързано отговаряш

Първо котките носат свръх много зарази и ти пожелавам да се разболееш от няква коварна неизлечима болест от която наистина да разбереш кво значи проблем.Да не намесвам и малки деца, защото има и хора които са потърпевши от подобни историй.


Второ градските бездомни котки не са животни, а изродени мутаций.Не може на есен да се роди едно коте и на пролет да е бременно.При това животното на няколко месеца му се чуват мъчителните писъци в радиус на един километар, заради ежедневно изнасилвано от по 7-8 котарака.Ако на теб това ти харесва и ти помага за нещо, много хора не е нормално.така че едно профилактично прочистване е нещо хуманно, а и мъдро от гледна точка за сигирността на него и децата му.

Ако някой не е съгласен с стова, тогава той не е имал подобни проблеми от които може да има сериозни последици.За това много хора ще ме разберат.



Тема Re: отрова за котки в Пловдивнови [re: GMUN]  
Автор Bидa ()
Публикувано25.08.07 19:06



И аз търся отрова за котки, питам и разпитвам ,но нищо не съм намерила досега. Казаха ми ,че никоя отрова , например за мишки ,не върши работа., защото котките я повръщали веднага след като я приемат с храната.
Виж в Гугъл какво пише, пиши ми моля те ,ако намериш отрова или научиш нещо.



Тема Re: отрова за котки в Пловдивнови [re: GMUN]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано26.08.07 00:53



добро средство срещу котки е да се качиш на някой 20 етажен блок и да се хвърлиш върху тях



Тема Re: отрова за котки в Пловдивнови [re: пeтльo]  
Автор Bидa ()
Публикувано26.08.07 17:41



Много смешно




[image]504845023e63418bc8...[/image]



Тема само детонови [re: GMUN]  
Автор Cтaниcлaв! (шемет)
Публикувано26.08.07 18:34



досега не сме чули някой да е разкъсан от котки



Иначе болести носят много твари - кучета, котки, мишки, плъхове. Но то това в часовете по биология се учи. Също така се споменава, че животните водят полов живот, който много се различава от човешкия. При тях всичко е много по-стриктно - сексът е за разплод, не за удоволствие. Изводите са за теб

Но ако си решил да тровиш котки, започни от плъховете и кучетата.



Тема Re: отрова за котки в Пловдивнови [re: Bидa]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано26.08.07 21:04



бих ти помогнал, ако имаше смисъл

кучетата могат да ухапят някого или да го разкъсат като парче месо
плъховете и хлебарките може, разхождайки се в кухнята ти, по приборите или храната, да я заразят

котките не могат да правят, нито едното, нито другото(освен, ако нямаш "глутница" котки в къщи). така, че очаквам да получа солидни доказателства за това защо искаш да убиваш невинни животни, които поддържат по-добра хигиена оттеб.



Тема Re: отрова за котки в Пловдивнови [re: GMUN]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано26.08.07 23:04



То и болните хора разнасят зарази - дай вместо да ги лекуваме да ги тровим.

Това за мутациите (пише се с И, а не с Й в мн. число) е пълна простотия.

И като гледам колко неграмотно пишеш, никак няма да се учудя, ако се намери радетел за чистотата на езика, който да реши да чрез тровене да прочисти нацията от неграмотници.

Извинявай, че пиша глупости, ама то на глупав постинг, няма как да отговориш умно.



Тема Re: отрова за котки в Пловдив [re: пeтльo]  
Автор Bидa ()
Публикувано27.08.07 07:08



Аз не мога да убия живо същество! Просто видях, че някой пита за отрова за котки и му отговорих това ,което знам- котка не може да се отрови, веднага повръща отровата. Видяла съм го това много пъти...
Имаме съседка, коята гледа в дома си 5 котки. А на двора храни около 10-15 котки , които прииждат от някъде . Разбирам я- обича животните, даже ги лекува. Ама не се сеща, че котките пречат на хората в къщата. И те много пъти се мъчат да и` отровят котките, но уви. Това е. Айде със здраве.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.