Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:31 22.05.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Призив към всички шофьоринови  
Автор f(x)dx ()
Публикувано06.08.07 16:16



Не сигнализирайте по добре познатия начин с присветване на фаровете като видите катаджии по пътя.
деба и състезателите дето са се навъдили. като карат бързо - да си цакат. Толкоз хора умират и пак не им увират главите.



Тема Re: Призив към всички шофьоринови [re: f(x)dx]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано06.08.07 17:10



Аз изповядвам тази логика вече от известно време. Така и трябва - като нарушаваш - да плащаш.



Тема Re: Призив към всички шофьоринови [re: vens]  
Автор MEHTA (някоя си)
Публикувано06.08.07 17:19



Подкрепяп с осем ръце.
Минали ден на един сфетофар един лъскав джип щеше да ме блъсне. Шофьорът говореше по телефона, а аз му показах с ръка да види сфетофара и да се замисли, че имам предимство. Той ми се начумери, ама кво от това, да не си мисли, че като е голям и лъскав, може да маже хора по паважа. На повечето кръстовища е по-безопасно да се присича на червено, отколкото на зелено.
Ако трябва да призова и аз нещо, то е: Спазвайте предимство при зелен сфетофар.



Малкият принц или Мечо Пух? Това е въпросът ...


Тема Re: Призив към всички шофьоринови [re: f(x)dx]  
Автор ch_iva (непознат )
Публикувано06.08.07 19:57



аз съм "ЗА"..но имам и призив към пешеходците -нека спазват и те правилата и особенно безотговорните родители/аз си знам повода/





Тема Re: Призив към всички шофьоринови [re: f(x)dx]  
Автор [unknown] (незнаен)
Публикувано07.08.07 21:49



Напълно съгласен! Това едва ли ще реши всички проблеми, но е крачка в правилната посока. Никаква толерантност и "съпричастност" към камикадзетата потенциални убийци! Аман от шофьори малоумници!



Тема Re: Призив към всички шофьоринови [re: f(x)dx]  
Автор koмитa (български)
Публикувано08.08.07 10:21



Аз не съм съгласен!!! Ще премигвам до дупка!!! Защо? Защото нито веднъж не съм видял патрулка от КАТ, да стои на правилно място! Какво е правилно място? Там където стават множество катастрофи всеки ден!!! Нито веднъж не съм видял на такива места да стои патрулка! А предполагам, че водят статистика и правят анализ!!! Стоят винаги там, където почти никога, ама направо никога не стават катастрофи, само защото целта им е не да предотвратяват такива, а само да правят оборот!!! Оборот за пред КАТ и за джоба си. Кво ми стоят на трилентов булевард, зад някое дърво? Що нито веднъж не съм видял патрулка да стои, там където масово се отнема предимство или се правят неправилни изпреварвания? Бил съм карал с 80 да речем по Цариградско шосе. Ми ще карам. Три ленти има, кьорава кола няма, пешеходните пътеки са ми на 1км. Що да не карам. И ме спряли и виновен съм бил. Ми хубаво. Ама пък как веднъж не видях да има патрулка на Борис ІІІ Обединител, между светофарите на Сточна гара и Тримонциум, където за 2 минути се случват по 15 нарушения, където се засича нонстоп, изпераварва се неправилно постоянно и карат като луди. Айде холан. Кат спрем да премигваме, та си мислите че ще спрат катастрофите. Катастрофите няма да спрат, щото куките отбиват номера. И примерния и добър шофьор, си е примерен и добър шофьор, дори когато кара с превишена скорост. Аз и с 90 да карам, пак спирам на всяка пешеходна пътек и давам път на пешеходците. Идиота и с 30 да кара, пак ще си мине като пич, дори през майка с детска количка.

Чуждото не искаме, но и своето не даваме!


Тема Re: Призив към всички шофьоринови [re: koмитa]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано08.08.07 11:09



изказването ти само по себе си е неадекватно, най-малкото защото премигванията са извън града, пък ти само примери за проблеми в градско каране даваш.

другото не смятам да го коментирам, от опит знам, че с теб не мога да се разбера. Вероятно аз съм тъп, де да знам. Във всеки случай - аз не само, че няма да примигвам като видя катаджии, ами дори обратно - ще си мигам когато ми е кеф, белким някой намали скоростта.
Това, че куките не си вършат работа е ясно, но не е оправдание който и да е да нарушава правилата.



Тема Re: Призив към всички шофьори [re: f(x)dx]  
Автор F(x)+C (откровен)
Публикувано08.08.07 11:31



"ще си мигам когато ми е кеф, белким някой намали скоростта.
"


Дай Боже ти да я спреш "войната по пътищата",с твоите си "методи"!
Само да спомена,че "светлините" и "жилетките"на комисар стратиев пожънаха пълен провал.Не помогна и драстичното увеличение на цените на шофьорските курсове!
Дай сега да мигаме като подвижни дискотеки,та да озаптим някакви самозабравили се безмозъчни лумпени,които КАТ при малко желание може да ги отстрани много трайно и ефикасно от пътя.
Само,че на КАТ му е през...дръжката на "хранилката"!


...доброму добро да прави,
лошия с ножа по глава...



Тема Re: Призив към всички шофьори [re: f(x)dx]  
Автор koмитa (български)
Публикувано08.08.07 11:41



Премигва се мощно и в града. Явно не караш по тези артерии по които се случва ежедневно.

Чуждото не искаме, но и своето не даваме!


Тема Re: Призив към всички шофьори [re: F(x)+C]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано08.08.07 13:33



да, че не аз, а КАТ трябва да озаптява "състезателите" е 100% вярно.

Но пък е и вярно, че като присветна на някой той автоматик намалява скоростта. Много ми е смешно м/у другото - няма да караш бавно, щото може да изскочи крава, коза или трактор от нивата покрай, която караш. ама щото някой ти мига за куки - намаляваш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.