Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:55 17.06.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пловдив - най-хубавия град на Българиянови [re: Caпapмypaт]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано16.06.07 09:59



Айде нема нуждааааааааааааааааа

.
Нищо против Тракия като квартал, не съм съгласен че там живеели основно селяни, обаче НИКОГА не бих живял там. Най си любим центъра .



Тема Re: Пловдив - най-хубавия град на Българиянови [re: Chinaware]  
Автор FlBONACHl (интерес)
Публикувано18.06.07 05:08



ДВГ, много ми стана обидно от думите ти!
"......... Като изключим разбира се населението от т.н. квартал Тракия, което за мен е едно безумие на тогавашната власт, да наблъска 80 000 селяни в панелките и да ги "приобщи" към пловдивчани....... "

Аз съм от друг град, няма да казвам сега точно кой (с 70-80 000 население), но от 8 години живея в Пловдив. Преди 1 година си купихме със съпруга ми апартамент и умишлено избрахме точно Тракия! Много е спокойно, удобно, няма нещо което да липсва, било то: детски градини,училища, поликлиника, кино, заведения, много и големи супермаркети, поща и т.н. Да не забравяме и че има много зеленина и е много красиво!!!

Човек трябва да иска толкова, колкото е готов да плати. Ванга

Тема Re: Пловдив - най-хубавия град на Българиянови [re: FlBONACHl]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано18.06.07 09:45



за другото си прав, но чак пък МНОГО красиво.



Тема Re: Пловдив - най-хубавия град на Българиянови [re: f(x)dx]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано18.06.07 10:50



че к'во му е?!


между другото - преди известно време, пак в една тема, която тръгна от едно място, но стигна и остана на Тракия, бях писал, че това е единственият квартал, поне от градовете, в които съм ходил досега, който е изпълнен изцяло (не знам дали са знаели за това, дали съзнателно е направено или е случайно съвпадение) според идеите на психологията за организацията на градското пространство (разположение, форма, дистанция и цветове на блоковете). единственият проблем, вероятно, беше (и е), че продължава да се строи постоянно и - някак си - не остава време за по-добро благоустройство на междублоковите пространства...


Мъжете знаем защо!

Тема Re: Пловдив - Надежда (всяка оставете)нови [re: Prof.McGonagull]  
АвторHokия (Нерегистриран)
Публикувано09.02.08 07:05



Отдавна не е за най-голямо съжаление.





Тема Re: Пловдив - Надежда (всяка оставете)нови [re: Hokия]  
Автор1O46 (Нерегистриран)
Публикувано09.02.08 10:46



Върви си на село



Тема Re: Пловдив - най-хубавия град на Българиянови [re: 747]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано09.02.08 14:35



На Тракия единственият му проблем е, че е шибан панелен квартал като Младост, Дружба, Люлин и Обеля. Иначе е идаелен за селяни и те винаги много го одобряват.



Тема Re: Пловдив - Надежда (всяка оставете)нови [re: 1O46]  
АвторElin (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 15:44



Който смята че в Пловдив всичко е западащо да му го наакам в чинийката.Този който миссли и който смята че нешо в дадено място не е както трябва първо да се огледа да се погледне отстрани да огледа мястото си в което живее и тогава да почва да ръси реплики и клишета,щото тъпи комплексари от селски тип винаги може да завиждат на по големи градове защото не дават всичко от себе си да се постараят населените им места да изглеждат спретнати и подредени,ами поддръжката е безобразна.Така че ако обичат господа селяните да не знаят много много ами да си седят в селата и да си показват селските маниери на село.В по големите градове живота не е за селяни.Точка по въпроса




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.