Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:57 24.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Flora-International-R.S.P.Compani - Пловдив  
Автормилka (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 11:27



Някой може ли да ми каже нещо за тази фирма. Аз съм от друг град, но в местния ни вестник тече обява, че предлагат работа за отглеждане на цветя в домашни условия. Казаха ми, че имат договор с Холандия и търсят хора за отглеждане на цветята. Предлагат договор за изкупуване и заплащането не е лошо. Имам условия да се захвана с тази дейност, но заслужава ли си?



Тема Re: Flora-International-R.S.P.Compani - Пловдивнови [re: милka]  
Авторлидия (Нерегистриран)
Публикувано06.06.07 09:49



Аз ходих до офиса и всичко ми изглежда легално.Видях и договора и смятам и аз да работя защото офертата е добра.Присъствах на подписване на договор на група от Русе.



Тема Re: Flora-International-R.S.P.Compani - Пловдивнови [re: милka]  
Авторdilaila (Нерегистриран)
Публикувано06.06.07 10:07



И аз мисля да се захвана обаждах се и питах и ми изпратиха инструкциите но съм от друг град и прочетох в интернет и мисля да отида до офиса за да видя договора но незнам колко е легално иначе офертата е добра



Тема Re: Flora-International-R.S.P.Compani - Пловдивнови [re: dilaila]  
АвторИвaнka Cтoимeнoвa (Нерегистриран)
Публикувано06.06.07 11:49



Здравейте,аз също прочетох за тази фирма.Ходих на место в Пловдив където ме посрещнаха млади,очарователни и отговорни служители.Обесниха ми най-подробно и вежливо.От информацията и от отношението което имаха към мен,станах част от този проект.Въведоха ме в база данни и при следващата поръчка ще ми направят 15% отстъпка,ако съм лоялна към фирмата.Така,че няма от какво да се притеснявате.Това е от мен.



Тема Re: Flora-International-R.S.P.Compani - Пловдивнови [re: милka]  
Автор фифилoтa ()
Публикувано06.06.07 12:25



А бихте ли дали някакъв сайт на тази фирма
лично на мен ми "намирисва".....защото едва ли бихте достигнали цените на холандската борса с домашно производство.....пък и отстъпка от 15%????????
и какво всъщност ви продават?



"Мисълта убива действието"

Тема Re: Flora-International-R.S.P.Compani - Пловдивнови [re: фифилoтa]  
Автор фифилoтa ()
Публикувано06.06.07 12:40



разбрах какво продават.......семена за кактуси и щеклинги......след месец два ще ми изкупят кактусите на 58 евро парчето
Тези горните да се регистрират и тогава да пишат....
тази фирма "лъха" много

"Мисълта убива действието"

Тема Re: Flora-International-R.S.P.Compani - Пловдивнови [re: лидия]  
АвторДиди (Нерегистриран)
Публикувано06.06.07 16:53



И как се казва фирмата ако някой знае нека даде малко повече инфо за фирмата



Тема Re: Flora-International-R.S.P.Compani - Пловдивнови [re: фифилoтa]  
Автормилka (Нерегистриран)
Публикувано11.06.07 08:28



Обаждах се, дадох си адреса и още на другия ден получих брошури с инструкции за отглеждането на кактуси. Дават ти семена и всичко необходимо, но ... трябва да внесеш 485,00 лв. гаранция. Да де, но нещо ако се прецака, какво ... Отглеждането е доста специфично. Няма гаранция, че ще ти станат кактусите. Не знам, май не съм навита. А и ако имам свободни 485,00 лв., няма да се захващам с кактуси. Имате ли друга информация?



Тема Re: Flora-International-R.S.P.Compani - Пловдивнови [re: милka]  
АвторPaдocлaв Пeтkoв (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 12:32



Уважаема госпожо,аз също ходих в тази фирма.Запознах се с договора и там е упоменато,че тази гаранционна сума се връща при изкупуването на тези кактуси.След дълги размишления от моя страна и разговор с близките ми,реших и аз да се заема с това начинание.Естествено и аз имах същите въпроси като вас,но в договора са посочени неустойки,които фирмата дължи, в случай че нещо се провали.Така,че аз вече мога да кажа,че отглеждам този вид кактус.



Тема Re: Flora-International-R.S.P.Compani - Пловдивнови [re: Paдocлaв Пeтkoв]  
Автормилka (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 08:43



Господин Петков, надявам се, че ще сполучите в това начинание. Друг е въпросът, че аз просто няма откъде да ги извадя тези пари за гаранцията. А иначе имаме условия и бихме могли вкъщи да се справим. Но това, че искат пари, ми е пречка. Действително те трябва да се застраховат по някакъв начин, но някакси не ми се връзва, че първо ти искат гаранция, че ще ги отгледаш, а после, ако нещо се прецака, ще ти платят неустойки. Това е необяснимото за мен. А иначе ще се радвам да споделите как върви отглеждането на кактусите. Лесно ли е и др. такива.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.