Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:49 28.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема промоция на DCC  
Автор ch_iva (непознат )
Публикувано27.05.07 18:31



Наложи ми се да сменя адреса по местоживеене,съответно реших да си сменяи доставчика на кабелна тв и нет.Попадна ми брошурана DCC тръбящи за невероятно качество и промоции-безплатно включване..защо пък не :))
Опита ми в офиса на DCC се оказа неуспешен,преи мен хората живяли в това жилище са били техни абонати.Следователно аз нямам право да се възползвам от промоциите им ,въпреки че се явявам нов абонат за тях.За тях било важно и важало промоция за нова точка на прекарване-нима точките плащат или с тяхсе сключва договора,мислях че съм наясно с предназначенията на личните карти и хората които ги притежават,но явно в тази кабелна приходите идват не отабонати ,а отточки .Сега си задавам въпроса -ако сменя лична карта с новия адрес ,дали няма да ми сикат и нотариален акт....дали така се привличат нови абонати ,и ако някой от вас е техен-нека сподели дали да си нося нотариалния акт:))
но за сега предпочоитам да стана клиент на всяка друга цифрова тв в града,ще Ви помоля четящите за линк и на безжичен интернет доставчик
...ще трябва да си променя и политиката и на нашата търговска фирма-да печелим от точки,не от клиенти...да не говорим за права и реални промоции,маркетинг или каквото де нарича там ..:))



Тема Re: промоция на DCCнови [re: ch_iva]  
Автор ch_iva (непознат )
Публикувано29.05.07 20:57



благодарско....за "оставането"....стига са ни правили на абдали всякакви институции,макар,че сме си ........точно з едно такова......:))



Тема Re: промоция на DCCнови [re: ch_iva]  
Автор mails_ (непознат )
Публикувано28.07.07 22:57



то голямия кабелен доставчик,поредната цифрова телевизия ,интересно ако имаш 4 телевизора у дома ,два абонамента ли трябва да си направиш





Тема Re: промоция на DCCнови [re: mails_]  
Автор ch_iva (непознат )
Публикувано05.08.07 11:40



по пътя на тяхната псевдо логика,ще плащаш за един ,а за другите 3 три -няма дамогат да ти достаят сигнал,защото вече имат1 точка на прекарване у вас.....ще си търся доставчик за другите ТВ-та






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.