Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:09 25.06.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Никой нищо не казванови  
Автор blues_woman (новатор-ка)
Публикувано07.05.07 14:15



за срещата в събота...



ДИШАЙ...

Тема Отчет:нови [re: blues_woman]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано07.05.07 15:24



Шест човека само, но пък много приятна компания. Ето списъка на "геройски присъствалите":
1. Водния дух
2. Мата
3. моя милост
4. Венс и съпругата му
5. F (x) + C

Имаше предложение да си определим някаква дата веднъж в месеца и постоянно място и да се събираме редовно - кой когато има възможност да идва, а не да е наложително да се пускат теми, за да се видим.
Венс имаше предложение за място. Трябвашеи да провери дали заведението още работи.
Изобщо, идеята не е лоша. Надявам се да я подкрепите.

ПП.Модераторите, къде се скатахте и двамата?

DONKEY: Because that's what friends do! They forgive each other!


Тема Re: Отчет:нови [re: Бepeзka!]  
Автор blues_woman (новатор-ка)
Публикувано07.05.07 16:03



Идеята за това да се виждаме всеки месец може би не е лоша, но аз не виждам смисъл..леко ще се преекспонира събитието, струва ми се...

Мисля, че трябва да помислим за една нова среща, но този път с конкретни резултати-да се съберем и да поразчистим някой друг боклук. А и не е зле да решим нещо и за тениските с разните му там клубни надписи.

Кръчмите да останат за зимата, когато няма какво да се прави...сега има толкова много интересни места и неща за вършене, а времето предполага и една разходка извън града, което не е лошо като идея, струва ми се...

ДИШАЙ...


Тема Re: Отчет:нови [re: Бepeзka!]  
Автор пeтльoМодератор (.)
Публикувано08.05.07 04:54



Аз ще си призная - просто забравих:) Сутринта, по обяд и следобех имах ангажименти и се върнах скапан в къщи, към 7 няъде, чак в 9 и 10 някъде се сетих, че днеска беше срещата и щях уж да ходя, нищо, де, другия път;)



Тема Re: Отчет:нови [re: blues_woman]  
Автор пeтльoМодератор (.)
Публикувано08.05.07 04:54



Разходка из Родопите?:)



Тема Re: Отчет:нови [re: пeтльo]  
Автор Avgusta_Traiana_Sword (Умен и Красив)
Публикувано08.05.07 09:10



Мога ли и аз да се присъединя приятели? Ще наминавам тия дни



Много моля, моят клонинг: така нареченият "Мечът на Верея", да спре да пише!!!

Тема Re: Отчет: [re: пeтльo]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано08.05.07 14:56



Сложил си усмивка в края, но всъщност идеята не е лоша. Само дето ще е още по-трудно да се организираме.

DONKEY: Because that's what friends do! They forgive each other!


Тема Re: Отчет:нови [re: пeтльo]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано08.05.07 14:57



Леле, не те е срам! Млад си още за склероза.



DONKEY: Because that's what friends do! They forgive each other!

Тема Re: Отчет:нови [re: Бepeзka!]  
Автор пeтльoМодератор (.)
Публикувано08.05.07 17:42



Точно за това съм сложил усмивка, че за среща, за която се говори от два месеца сигурно, в събота вечер се събират 6 човека едва-едва, камо ли за ходене до Родопите.... Което всъщност може да излезне по-евтино, но не толкова мързеливо, колко един билет до Горни воден да речем(разходка до манастира св.кирик) или до Куклен или все тая, по-малко е от две бири с картофки и салата:)



Тема Re: Отчет:нови [re: пeтльo]  
Автор Avgusta_Traiana_Sword (Умен и Красив)
Публикувано09.05.07 10:23



О аз съм бил и в Горни и в ДОлни воден, Много готина природата, ама и там ще го застрояват

Много моля, моят клонинг: така нареченият "Мечът на Верея", да спре да пише!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.