Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:17 17.06.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Среща - 21 или 28 април?  
Автор Жeлaeщa (Compiler)
Публикувано17.04.07 18:13



(Това е в отговор на първата тема най-отгоре в списъка - "Магаретата се броят напролет")


Предложението ми е - нека се срещнем в някое кафе. От по-висока категория,
разбира се, за да е приятно и удобно на всички.
"Райа" е ресторант и според правилата, трябва да си седиш на стола, който е в една редичка с другите. За мен това е много неудобна позиция за срещи...

Иначе като дата - нека да е 28-ми... После следват 2-3 почивни дни, а наистина някои ще отработват 30 на 21-ви.

И последно желание (само засега) - не може ли да се "откачи" темата от първото място. Цели две седмици я търся





Тема Re: Среща - 21 или 28 април?нови [re: Жeлaeщa]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано17.04.07 18:21



Ами виж сега, ние вече бяхме в Рая и там много ни хареса. (Венс, нямам спомен да е било задимено

) Това беше през зимата.
Освен това всеки от нас иска различни неща: аз искам на караоке, други искат тенис турнир, трети - да ходим на картинг, така че.... Няма начин да се угоди на всички. Тъй като Блус Уоман е всепризнатият организатор на клубните срещи, нека да се срещнем там, където тя казва.
Добре дошла в клуба!

ПП. Нещо не ти е наред регистрацията. Що така не съществуваш като потребител в базата данни?

DONKEY: Because that's what friends do! They forgive each other!

Редактирано от Бepeзka! на 17.04.07 18:28.



Тема Re: Среща- 28 април!нови [re: Жeлaeщa]  
Автор blues_woman (новатор-ка)
Публикувано17.04.07 18:28



Нека остане датата 28.04.
За кафе от по-висока категория не се сещам, а и някак не мога си представя как около 20:00 ще висна в някоя кафетерия.



Сещам се за подобно място, но ако отидем там, то и малкото непушачи които се надявам да дойдат ще бъдат тотално обгазени /иде реч за "Найлона", ама то нито класата му е висока, нито аспирацията му е като хората./
или пък изобщо няма да дойдат. Ако идеята е да се пораздвижим, то за по нататък съм замислила едно почистване, но това ще го обсъдим на тази среща..

Ако имаш друго предложение- кажи...

ДИШАЙ...

Тема Re: Среща- 28 април!нови [re: blues_woman]  
АвторЖeлaeщa (Нерегистриран)
Публикувано18.04.07 18:51



Може би трябва да поясня позицията си.

Според мен има поне два типа виртуални членове на клуба, които биха дошли на срещата, но при определени условия.
От единия тип сте например вие - Блус Уомен, Берьозка

, които вече са присъствали на срещите на живо и имате оформена група познати-приятели. Прекрасно! Т.е. вие вече се чувствате в "свои води" и срещата за вас е насочена повече към забавлението, предполагам.
Другия тип сме тези, които не са присъствали на срещи на живо и за тях основната задача е да осъществят КОНТАКТА. (С извънземния пловдивски разум) И се притесняват малко. Естествено човешко качество.

Затова за втората група по-непринудената среда е ... по-дружелюбна.
Съответно за тази втора група срещата може и да започне от по-рано - 18.30 например.

Хммм... Така както си пиша, започва да ми се оформя - група за начинаещи от 18.30 в ... и група за напреднали от 20.00 часа в "Райя"

----
Относно регистрацията - наред ми е, но се "прикривам". Само от любопитните клубари, за съжаление от администраторите не мога (пък и няма смисъл) да се скрия. За тях съм реално логически адресно идентифицируема.



Тема Re: Среща- 28 април!нови [re: Жeлaeщa]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано18.04.07 20:19



Е, не се притеснявай толкова, де. И на мен миналото лято ми беше за пръв път и ако един човек не ме беше поканил лично сигурно и аз нямаше да набера смелост, макар че определям себе си като доста комуникативна личност.
Смятай, че лично те каня. Можеш да седнеш до мен, ако желаеш. Можеш и да си доведеш някого.

Убедих ли те?



DONKEY: Because that's what friends do! They forgive each other!

Тема Re: Среща- 28 април!нови [re: Жeлaeщa]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано19.04.07 12:27



Ами то и на последната среща имаше такива, дето се притесняваха, че може да ги изядем. Ама за тяхно щастие донесоха бързо поръчките, та не се наложи да хрускаме новодошли



Прочети назад темите за предните сбирки и ще видиш, че няма досега някой да е дошъл на среща и да не е бил приет веднага от всички.



Тема Re: Среща- 28 април!нови [re: vens]  
АвторЖeлaeщa (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 15:35







Тема Re: Среща- 28 април!нови [re: Жeлaeщa]  
Автор e2e (путколюбец)
Публикувано20.04.07 10:39



И в крайна сметка какво стана накрая...днес е 20 вече...за 28 ли се отлага ?! :)

Оften imitated, but never duplicated...
Cash Money Records Member...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.