Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:53 28.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема денил  
Авторpoдитeл (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 15:22



Искам да попитам за тази фирма някои работи,защото не съм много на ясно.
Доста хора ми я хвалят,доста хора я плюят!Сина ми сега завършва и трябва да му се купува костюм за бала>Искам да отида в магазин,където наистина ще ни обърнат достатъчно внимание ище ни предложат най-подходящото ,без да напират много.
Бяхме вече в Ролман и някои други места,ама да ме извиняват....
Така че,ще се радвам да науча малко повече за фирмата преди да отида там.
Благодаря ви предварително!



Тема Re: денилнови [re: poдитeл]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано03.04.07 15:53



странни хора са това родителите.
За какво ви е да се изръсите 500-600 лева минимум за костюм, който отрочето ви я носи, я не повече от два пъти?
По-добре му ги дайте тези пари на момчето да заведе гаджето на море.

ама вие си знаете.



Тема Re: денилнови [re: poдитeл]  
Автор slan4ogled (uzrql)
Публикувано04.04.07 22:55



Първо посетете сайта:http://shop.denyl.com/2007/l_bg/?s=4&i=6&c=.
Цените са солени,но пък обслужването е на ниво!успех!

Welcome to the real world!

Тема Re: денилнови [re: poдитeл]  
АвторAндpe (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 02:05







Тема Re: денилнови [re: slan4ogled]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано05.04.07 12:38



Ако обслужването е на ниво, значи имат ГОЛЯМ напредък, в сравнение с от преди няколко години. Тогава продавачките като видеха клиент, който очевидно не е дошъл с S-класа, се държаха все-едно са хванали Господ за шлифера и едва ли не притежават магазина, а не са само служителки.
Аз съм доволен от "Agressor" и "Maniac" от Асеновград.



Тема Re: денилнови [re: poдитeл]  
Авторcъщo poдитeл (Нерегистриран)
Публикувано09.04.07 23:17



миналата година аз също имах намерение да купувам костюм на сина ми от денил,защото бях чувала много хубави работи за магазина,но когато влязох една дебела около 50 годишна жена,която работи там ми поднесе може би най-арогантното поведение,което бях виждала от продавачка досега.Само заради нея се отказах да вляза повече в този магазин-отвратително отношение към клиентите.Първо ме огледа от главата до петите,след това погледна с каква кола съм и като видя,че мъжът ми ме чака в лада и спря с усмивките и едва ли не се опита да ме изгони!Да не говорим,че случайно взех една риза да погледна и тя беше изцапана.
Виж,в ролман не стояха така работите.
Ако имаш ес класа,отивай.



Тема Re: денилнови [re: cъщo poдитeл]  
Авторtraceroute (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 09:17



На бул. "Борис III" като се тръгне от Тримона в посока Сточна гара вдясно веднага след хотела има магазин на Morroa, в който и най-капризните могат да бъдат удовлетворени.



Тема Re: денилнови [re: cъщo poдитeл]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 14:30



Аре стига глупости, S класа бла бла. Продават костюми по 500 лева, за какви S класи ми говорите. Ако имам S класа, баш в Denyl ще се навра. Де да знам де, гъзарска марка ли са

?



Тема Re: денилнови [re: .]  
Автордeн (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 16:27



Там продават и Bugatti, което си е газарска марка, вервай ми. Мъжко палто - 1000 E.



Тема Re: денилнови [re: дeн]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 21:10



Оооо, определено си е цифра

. Няма да ходя там значи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.