Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:25 27.06.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема McDonalds  
Авторthe EXPLOlTED (Нерегистриран)
Публикувано26.03.07 15:59



Stava vapros za restoranta s/u VSI ,Kakvo mislite za nego?Hodite li tam?i ako da haresva li vi obslujvaneto?



Тема Re: McDonaldsнови [re: the EXPLOlTED]  
Автормakтocт (Нерегистриран)
Публикувано26.03.07 17:42



доста често ползвам услугите на драйв-ин гишетата там, нямам оплаквания



Тема Re: McDonaldsнови [re: мakтocт]  
АвторEви (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 16:51



Ами аз ходя заради детската площадка, и затова че 4 год ми дъщеря обича да ходи. Облужването - като във всички МсDfnalds - и, изкуствена и неприкрита лицемерна любезност, която ми идва в повече. Не могат ли да се държат нормално!? То знам, че е политика на фирмата, но е много изнервящо някой да ти се мазни 5 мин. докато стане въпрос накрая за какво си отишъл там.То е ясно...Или все попадам на такива които са нови, и се престарават, или ги наблюдават как се държат с хората...



Тема Re: McDonaldsнови [re: the EXPLOlTED]  
Автор Cтaниcлaв! (приятел)
Публикувано29.03.07 18:29



Да, обслужването си е добре.
Имаше време, когато доста често ходихме там. И храната е вкусна. Доста чисто е. Поддържано. За разлика от американските МакДоналдси

, дето са в графа "доста под средно ниво"



Тема Петльо...нови [re: the EXPLOlTED]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано29.03.07 20:56



Как пускаш на шльокавица постове в Пловдив?...

Бих отговорил, ако беше написано на български, но така...












-

Вулканът не търпи тинята!

Тема Re: McDonaldsнови [re: the EXPLOlTED]  
Автор Mpakorop (Българскифашист)
Публикувано29.03.07 21:34



Аз лично не ходя там, ама ти вземи си сложи кирилица или почни да пишеш на нея ако имаш, а не да ни мориш с тая шльокавица.



Сакар планина - перлата на Тракия

Тема Re: Петльо...нови [re: Vetrim]  
Автор пeтльoМодератор (!Champions!)
Публикувано29.03.07 22:34



Ми чудех се, ама си викам за 1 ред няма да се сърдите:)



Тема Re: McDonaldsнови [re: the EXPLOlTED]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано30.03.07 00:09



Абе "ресторант" не е ли малко пресилено,когато говорим за заведение за бързо хранене?
Иначе синковеца го харесва това заведение-естествено заради играчката в детското меню(той е на 4 год).
Аз лично предпочитам да се "изопна"(на село му викат "изтегна")в някое от близките барчета по "ИВИЦАТА"(известна още като "коневръза"),блаженно отпийвайки от поредната бира,а студентките да галят окото със своята младост и сексапил(е-е-е-х студентски години,славен живот......................)



Тема Re: McDonaldsнови [re: F(x)+C]  
Автор Falange ()
Публикувано30.03.07 07:17



Сам ли го оставяш детето в МиКиДито?





Тема впрочем..нови [re: the EXPLOlTED]  
Автор Falange ()
Публикувано30.03.07 07:24



В Пловдив няма свястна верига за бързо хранене, майна, което е срамно за предпиемачески град като Пловдив. Само един МакДоналдс.
Аладин не ги броя, щото зарибяват младежта с гнусни "дюнери" вмеждупрочем са само минали покрай дьонерите. Тоя Арапин иска да прави от пръдня боя, дето викат хората.

Чакаме сега някой истински Пловдивчанин да направи нещо качествено. Ако знаете някъде да има кажете.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.