Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:05 18.05.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Поредната ужасна катастрофа!нови  
Автор пaтpиoтбr (Истински Фашист)
Публикувано12.03.07 18:48



Зловеща катастрофа погреба четирима в центъра на Пловдив
Трима младежи и едно момиче загинаха, а тяхната спътничка е настанена в болница при жестока катастрофа, станала вчера на бул.”В.Левски” срещу №113 в Пловдив. Около 22 часа лек автомобил “Пежо 406”, управляван от А.В./24/, се блъска в електрически стълб и дърво. На място за загинали шофьорът, 25-годишният Х.К. и 18-годишната В.И. По-късно в болница е починал и 24-годишният С.Б. С фрактура на крака и ръката е тяхната приятелка К.Х./23/. Всички пътници са от Пловдив. Причините за фаталния инцидент се изясняват.
...............................
И с каква скорост трябва да караш, и то вътре в града, за да се случи това. (карал е пиян с над 140км/ч)Тотална безотговорност, тотална. И лошото е, че гинат и много, много невинни. Понякога се чудя що не отделят някакво шосе в България, ама само за самоубийци с лъскави и недота коли, да се изпреварват, засичат, карат пияни и т.н и да не пречат на нормалните.
Бог да прости младежите, не ми се мисли, точно в началото на живота ти.





Сакар планина - перлата на Тракия

Редактирано от пaтpиoтбr на 12.03.07 19:30.



Тема Re: Поредната ужасна катастрофа!нови [re: пaтpиoтбr]  
Автор Cтaниcлaв! (luchador)
Публикувано13.03.07 04:17



Извинявам се за глупавия въпрос, но може ли да ми припомниш къде е този булевард?
Аз се сещам за една ул.Васил Левски, която води от бул.България към Ален Мак... Или се бъркам нещо



Това обаче не променя особено нещата. Загинали са млади хора. Причината е ясна - безотговорност! Вероятно пиян.. вероятно и много бързо е карал... Шофьорът е отишъл точно там, където му е мястото... а другите? Другите са виновни, че са се качили с него, при положение, че виждат в какво състояние е...

Баси, колко е гадно, че някои хора се качват в автомобилите си, само защото не са в състояние да ходят

"45 години народна власт, 45 години цирк"

Тема една попраФканови [re: пaтpиoтбr]  
Автор Cтaниcлaв! (luchador)
Публикувано13.03.07 04:20



Това, дето го виждат очетата ми... въобще не е Пежо 406...

Най-вероятно някакъв дръглив Мерцедес 190





"45 години народна власт, 45 години цирк"

Тема Re: Поредната ужасна катастрофа!нови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано13.03.07 06:52



Станиславе,въобще нямаш право да разсъждаваш по този начин!


Вчера са си взимали последно сбогом родители с децата,братя и сестри!Ако ти беше на тяхно място(не давай Боже никому)толкова лесно ли щеше да разпределиш вината на този и на оня?
И какво значение има каква е била колата?
Абсурда е пълен!
Задължение на всички ни е да правим всичко възможно това да не се повтаря!
Да пази Бог и да не дава никому!



Тема Re: една попраФканови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор [unknown] (незнаен)
Публикувано13.03.07 08:32



Журналята са пляснали някаква архивна снимка, че са нямали актуална (виж какво пише под снимката).
Е, вярно че колата не е пежо, а мерцедес и не е синя, а червена... Журналистическа му работа...



Животът е извор на наслада, ала където пие и сбирщината, там всички кладенци са отровени.

Редактирано от [unknown] на 13.03.07 08:35.



Тема И все в същия дух.....нови [re: пaтpиoтбr]  
Автор пaтpиoтбr (Истински Фашист)
Публикувано13.03.07 12:42



Двама мъже са загинали при тежка катастрофа в Пловдив



13 март 2007 | 10:48 | Агенция "Фокус"



Пловдив. Двама мъже са загинали на място, а 23-годишно момиче е настанено в болница след катастрофа в Пловдив, съобщиха от ОДП-Пловдив. Катастрофата е била причинена, след като 24-годишният Х.И. от Пловдив губи контрол над автомобила си “Шкода 120 Л”. Колата се качва на тротоара и се удря в електрически стълб. От сблъсъка на място са починали пътуващият на предната седалка Р.М.(28г.) и спътникът на задната седалка В.М.(30г.). 23-годишната К.Д. от Садово е с фрактура на десния крак. Причините за тежкия инцидент се изясняват.

Сакар планина - перлата на Тракия


Тема Re: И все в същия дух.....нови [re: пaтpиoтбr]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано13.03.07 14:18



а уе не знам. Нагло племе се е навъдило мама му стара. Ей, оня ден - пресичам си на зебра и с мен една баба. И един с няква нова кола беше вижда ме от трийсет метра, че и повече и вместо както е по закон да намали, за да пресечем спокойно - той свири и псува мискинина му с мискинин. Ама като се поразвиках, дръпна платната.
Абе както се казваше в един разказ на Чудомир - "търпим, търпим ама скоро и аз, че изокам".
па тогава първият попаднал ми отворко на пътя ще изяде шамарите. Мое после да ме смели от бой, щото не съм някой Брус Ли или Долф Лунгрен, ама преди това ще му вкарам две три парчета. Заклевам се. Пък то е научно установен факт, че на всички мъже топките са еднакво уязвими и колената се чупят еднакво лесно с един шут от упор само.

Така, че ако не сте като Долф Лунгрен или Брус Ли, замислете се преди да решите да наглярите на пътя. Може пък да попаднете на мен





Тема Re: Поредната ужасна катастрофа!нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано13.03.07 15:10



Доколкото разбрах, случило се е някъде в района на "Ален мак".



Тема Re: Поредната ужасна катастрофа! [re: F(x)+C]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано13.03.07 15:21



Защо се гневиш?
Просто правило е, че не се сяда пиян зад волана. Няма оправдание и за безумно високата скорост, с която е карал шофьорът.
Аз не бих седнала като пътник до пиян шофьор. Защо са го направили приятелите на момчето - не знам. Постъпили са неразумно, най-вероятно с мисълта, че точно на тях нищо няма да им се случи. Жалко за тези младежи, твърде висока цена са платили за своята безрасъдност. Представям си какво преживяват близките им.
Глупава, нелепа смърт!



Тема Re: И все в същия дух..... [re: f(x)dx]  
Автор F(x)+C (откровен)
Публикувано13.03.07 15:39



Ако мислиш,че това е решението,давай да ги почваме с шамарите...само че работата не опира само до шамари.Всъщност и шамари вършат работа,но да са раздадени от законните органи по законния ред!
Мой близък жестоко пострада от точно един такъв 18 годишен пикльо...нямате си на идея за каква наглост и арогантност става въпрос...щото става на въпрос за пари и връзки!

Тъй де...ти ще му вкараш 2-3 парчета и след това ставаш виновен...сещаш се защо!

...And Justice for all



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.