Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:57 19.05.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Какво е мнението ви ?нови  
Авторrocт (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 15:24



Интересува ме какво харесвате по-вече МЕТРО или Кауфланд?



Тема Re: Какво е мнението ви ?нови [re: rocт]  
Автор koмитa (български)
Публикувано10.03.06 19:09



по-вече Пише се слято ПОВЕЧЕ. А иначе аз най-много си харесвам BILLA.



Тема Re: Какво е мнението ви ?нови [re: koмитa]  
Автор 5LМодератор (!Champions!)
Публикувано10.03.06 19:42



БИЛА НА САПУН


ще ви обясня някой път:) кауфланд рулз
.



Тема Re: Защонови [re: 5L]  
Авторrocт (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 19:59



Какво означава някой друг път? Като видите Метро или като видите Била



Тема Re: Какво е мнението ви ?нови [re: koмитa]  
Автор Haчko (страхлив корем)
Публикувано10.03.06 20:11



Като си горд, че си българин, не можеш ли да пазаруваш от български магазин?

Нито "Метро", нито "Била", нито "Кауфланд". Някой друг път ще обясня.



"Мяу" - това е "бау" на котешки.


Тема Re: Какво е мнението ви ? [re: Haчko]  
Автор koмитa (български)
Публикувано11.03.06 09:02



Пазарувам най-вече от "Кърчока" до вкъщи който си е чисто български. В Била ходя, когато ми трябва по-голям избор. В Метро определено съм спрял да ходя отдавна-друг път ще ти обясня защо, а Кауфланд тепърва предстои да ги видим колко чинят. Бил съм в Кауфланд в чужбина, но аналогии не могат да се правят, защото съм бил и в Практикер в чужбина и нашият в Пловдив доста се различава от западноевропейските стандарти. Най-вече по качество на обслужване.



Тема Re: Какво ? [re: koмитa]  
Авторrocт (Нерегистриран)
Публикувано11.03.06 13:20



Доколкото разбрах първият Кауфланд вече е отрит в Пловдив.Не сте ли го посещавали?



Тема Re: Какво ? [re: rocт]  
Автортцъъ (Нерегистриран)
Публикувано11.03.06 15:46



Не



Тема Re: же поживеем, ще видим... [re: rocт]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано11.03.06 20:50



Зависи какво се търси...

Оня ден бях в Кауфланда с жената - тя направо се разтопи: и от избора, и от предлаганото качество, и от вежливото обслужване. На мен ми направи добро впечатление създадения добър ред, а направо си е изобретение - това с касите: шахматно, 30 бр, с касиер и контрола, която ти помага в поставянето в торбите (яки и безплатни).

А за хляба от 26 ст. за заводски Добруджа или пък за 1кг. брашно - 29ст., няма изобщо какво да коментирам.

Още е рано за някакви окончателни съпоставки, тъй като Кауфланда го откриха на 8-ми, ако не ме лъже паметта - с 1 ден по-рано.
Има елемента на новото, но и навалицата си я бива. Добре, че на изхода не става задръстване (както е в Метро, направо ти се отщява да пазаруваш, като си помислиш, че освен всичко друго ще трябва да чакаш и още 10-20мин на изхода, докато ти вземат парите...). Единствения проблем при такава пренаситеност с клиенти е ставащото тясно пространство за пътникопотока...

В Кауфланд няма и изискването за карта - каквото си купиш, това си и плащаш без формалности.

В момента паркинга е утеснял, та се спира (доста рисковано за всички участници в движението) и от двете страни на булеварда.

Грешка беше и проведеното оперативно симулиране на пожарна обстановка със съпроводената бърза евакуация и т.н., но такива са навярно изискванията при разрешителните от пожарна и аварийна безопасност.

Не би било зле в Кауфланда да се въведат и кошниците (както е при Мега Марините в Северен и Западен или при Биллите) - за тези, които влезат за малко пазаруване. Срещнах хора, които не идскаха да чаката за количка и бяха влезли за нещо дребно, но жените товареха с все повече неща клетите си мъже, които от двоя страна псуваха тихичко, като се опитваха да крепят някак натрупаните различни продукти по себе си, които се увеличаваха...

Няма и обществени телефони до вратата, което е отстъпление от възприетия стандарт (Метро, Билла, М.Марина).

Има стен-табло за оферти Търся-Предлагам - попълва се от клиентите...(добра идея)

Накратко - засега ми харесва Кауфланда.
Даже жената натъртено ми каза: "Осега нататък - само Кауфланд!!!".
Това изчерпва моето мнение по тези въпроси, понеже каквото кажат жените (особено за храната) повече не се коментира....









-

Слънчев Изгрев,
благодаря за "зрението",
което в труден миг дари ми!


Тема Re: же поживеем, ще видим... [re: Vetrim]  
Автор Haчko (страхлив корем)
Публикувано11.03.06 23:17



В отговор на:

А за хляба от 26 ст. за заводски Добруджа или пък за 1кг. брашно - 29ст., няма изобщо какво да коментирам.




Е какво има за коментиране. 29 стотинки за килограм брашно = смърт за жителите на Добруджа.
Ние сами се избиваме, мама му...



"Мяу" - това е "бау" на котешки.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.