Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:33 11.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Някой знае ли защо светофаритенови  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано24.01.07 10:39



в целия град са настроени на "червена вълна"?
Имали са нещо впредвид за да го направят или просто не се справят с техниката?!!!



Тема Re: Някой знае ли защо светофарите [re: F(x)+C]  
Авторblues_woman (Нерегистриран)
Публикувано24.01.07 11:27



Най-вероятно таксиджийте имат нещо общо с цялата работа...





Тема Re: Някой знае ли защо светофаритенови [re: F(x)+C]  
АвторPeshev (Нерегистриран)
Публикувано24.01.07 15:15



Спокойно, всеки има такива дни - сега е бил твои ред





Тема Re: Някой знае ли защо светофарите [re: F(x)+C]  
Автор F(x)+C (откровен)
Публикувано24.01.07 17:31



Какъв ти ден-цяла седмица вече.Сутрин 5h45-няма кой да те напсува по пътя,а светофарите греят ли греят в червено един след друг...и със 100км/ч да караш-пак те хваща червеното.Защо да е така?



Тема Re: Някой знае ли защо светофарите [re: F(x)+C]  
АвторPeshev (Нерегистриран)
Публикувано24.01.07 18:05



Е, значи седмицата ти е такава, но това означава, че следващата ще ти е добра /само зелено/

Колкото до светофарите-толкова са примитивни, че не допускам да имат връзка между тях.



Тема Re: Някой знае ли защо светофарите [re: F(x)+C]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано24.01.07 18:41



Аз съм далтонист и нямам проблеми!





Тема Re: Някой знае ли защо светофарите [re: Sargon lll]  
Автор F(x)+C (откровен)
Публикувано24.01.07 19:56




Абе далтонист-далтонист,ама на най-горното сиво на светофара нямаш право да минаваш,трябва да чакаш да светне най-долното сиво.



Тема Re: Някой знае ли защо светофарите [re: F(x)+C]  
Авторflooder (Нерегистриран)
Публикувано24.01.07 21:36



ee to zavisi ot skorostta s koqto karash :) ama na koi mu puka izobshto!?



Тема Re: Не е вярно... [re: F(x)+C]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано24.01.07 22:49



В понеделник и вторник нямах проблеми по България, Дунав, В-Априлов, Хр.Ботев...

Верно е, че по България преди, за да "хвана" вълната, трябваше да се движа поне с 50, а сега при същата скорост, на следващия светофар имах резерв от 15 сек. Това ме навежда на мисълта, че, за да хванеш вълната, трябва да се движиш със скорост 40-50 км./ч., ако си с по-голяма, винаги ще си на червено!

Споко!
Приеми, че не са настроени на вълна и карай нормално, пък ако има такава - добре дошла.







-

Вулканът не търпи тинята!


Тема Re: Някой знае ли защо светофаритенови [re: Peshev]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано25.01.07 10:26



Не само на него "не му е ден" - ако погледнете темите назад, ще видите, че и аз съм писал за това. И не е само моментна ситуация, а си е постоянно. Особено на по-правите и дълги булеварди може да се наблюдава - светне ти твоя светофар зелено и гледаш как след няколко секунди следващия по-нанатък светва червено. И после следващия, и следващия. Е това ако не е червена вълна, не знам какво ще е.

Може би е някакъв опит за намаляване броя на бясно каращите из града, ама лично на мен ми се струва глупаво. Ако се направи зелената вълна както трябва, ще я хващат само тези, които се движат с 40-50 км/ч, а които се движат с 80 км/ч ще ги хващат червени светофари.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.