Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:35 14.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Абе, знам линови [re: Mиpa_M]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St.Lucifer)
Публикувано03.01.07 22:52








Тема Re: bTV с гаф в последните минути на годинатанови [re: Fallen_Angel]  
Авторkor7yu (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 13:53



само да ви кажа 4е не са сгафили а това е вярно !!!!! ако искате ,тези които спорите ,че не е вярно отидете в където си искате и питайте дали в пловдив или ВАрна има пове4е души ,и веднага 6те ви кажат 4е ВЕЧЕ ВАРНА е по-голям





Тема Re: bTV с гаф в последните минути на годинатанови [re: kor7yu]  
Автор lrishstout (махмурлия)
Публикувано04.01.07 16:16



Желязна логика!!!

Питай ме мен, да ти кажа!



Slainte!

Тема Re: bTV с гаф в последните минути на годинатанови [re: kor7yu]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано04.01.07 19:11



Къде е това "в където си искате"?
Питала съм в Националния статистически институт (там работя) - дадоха ми данните от преброяването 2001.
Тук казаха и за сайта на ГРАО.
Ако наистина се окаже, че Варна е станала по-голяма, вярвам, че все някак ще го понеса. Но нека първо да се окаже.
Та къде да отидем?

"Какво е всъщност лятото, какво е -
един сезон, във който мен ме няма..."


Тема Re: bTV с гаф в последните минути на годинатанови [re: Mиpa_M]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St.Lucifer)
Публикувано04.01.07 20:38



Ама ти не разбираш - ако се окаже, че Варна е по-голяма, по логиката на тези хора ние трябва да измрем и да си затворим града, да го напуснем и да не остане никой тук... Те поне за това живеят и това сънуват...






Тема Re: bTV с гаф в последните минути на годинатанови [re: lrishstout]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St.Lucifer)
Публикувано04.01.07 20:39



Ето, питам те - така ли е?






Тема Re: bTV с гаф в последните минути на годинатанови [re: Fallen_Angel]  
Автор lrishstout (махмурлия)
Публикувано04.01.07 20:47



Не ти, друг да ме пита.
Ти можеш да видиш в ГРАО



Slainte!

Тема Re: bTV с гаф в последните минути на годинатанови [re: lrishstout]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St.Lucifer)
Публикувано05.01.07 10:48



Аз отдавна съм видял, ама следвам логиката на човека и затуй те питам






Тема Re: bTV с гаф в последните минути на годинатанови [re: Fallen_Angel]  
Авторkk (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 11:58



Абе тва са пялни глупости.Кой град бил 2 и кой 3.Мъкааа.Няма ли по важни теми за обсъждане?Плюс това си има официални статистики в които си има всичко.Другото са предположения догадки и мегаломански изблици...



Тема Re: bTV с гаф в последните минути на годинатанови [re: kk]  
АвторБълrapин (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 21:41



Варна отчете най-високия естествен прираст в страната - 2.35 промила*, съобщи кметът Кирил Йорданов. Това означава, че на всеки 1000 варненци през 2005 г. броят им през 2006 г. се е увеличил с по 2.35 новородени. Общият брой на бебетата, родени във Варна до 31 декември, е 3763. Цифрата е с 1000 повече от броя на новородените през 2002 г., когато статистиката в морския град отчита най-ниския естествен прираст - само 0.4 на 1000.



Варна от години е градът с най-висока раждаемост в страната. Тя обаче влече след себе си и редица проблеми. Основните сред тях са свързани с недостатъчния капацитет на детските градини и яслените групи във Варна, коментира Йорданов. Според него до началото на следващата учебна година през септември проблемът с недостатъчния капацитет ще бъде решен и ще бъдат разкрити нови 370 места в забавачките.
*Естественият прираст представлява съотношението между броя на родените към броя на починалите на 1000 души






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.