Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:46 30.05.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Вторият ми опитнови [re: kaтя]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано26.12.06 20:49



Ама то едното не пречи на другото - и двете носят удоволствие!





Тема Re: Вторият ми опитнови [re: пeтльo]  
Авторkaтя (Нерегистриран)
Публикувано28.12.06 22:33



уж не помнеше простотията,а сега начинът...?в случая една жена изрази мнение далеч по цензурирано от това което не е било в много случаи изтрито в този клуб!



Тема Re: Вторият ми опитнови [re: kaтя]  
Автор пeтльoМодератор (!Champions!)
Публикувано29.12.06 01:20



тук не говорим за цензура или не, а за ведро и приятелско отношение на всеки един към друг. когато без смисъл някой(особено пък нерегистриран) изтърси някаква глупост по посока друг - естествено, че ще се "изтрие", тоест редактира.



Тема Re: Вторият ми опитнови [re: kaтя]  
Автор Haчko (которого нет)
Публикувано29.12.06 23:54



А какво ще кажеш да ти натъртя задника от секс? Правя ти предложението напълно приятелски, в духа на клубната атмосфера





Тема нови светофари или пързалканови [re: Haчko]  
Авторkaтя (Нерегистриран)
Публикувано31.12.06 15:07



да беше разбрал, че който много се хвали работа не върши нямаше да напишеш тази глупост. относно пързалката ще ви кажа,че пътувам често и всеки по голям град има нови хубави светофари и тази инвестиция ми се струва далеч по полезна !



Тема Re: нови светофари или пързалканови [re: kaтя]  
Автор Haчko (которого нет)
Публикувано01.01.07 11:48



О, драга, в заблуждение си! Аз не се хваля, а най-добронамерено ти предлагам да получиш онова, което харесваш! Ако беше казала, че предпочиташ да танцуваш, щях да те поканя на едно танго

А относно честите ти пътувания и светофарните уредби нямам какво да кажа... почти



Ха честита ти нова година сега и дай малко по-весело и ведро!



Тема Re: нови светофари или пързалканови [re: Haчko]  
АвторKaтя (Нерегистриран)
Публикувано01.01.07 20:51



съдейки по снимката ти по вероятно да ме поканиш на дюнер,но да ти спестя усилията предварително отказвам.сега ми стана ясно защо болките отзад не те смущават /арбските йероглифи показват как си се подвизавал/



Тема Re: нови светофари или пързалканови [re: Kaтя]  
Автор Haчko (которого нет)
Публикувано02.01.07 00:02



Ама нали се разбрахме, че болките отзад ще са за теб, девойче?

И не злобей - погрозняваш още повече



Тема Re: нови светофари или пързалканови [re: kaтя]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано03.01.07 12:49



Като се има предвид каква навалица става за пързалката, явно има не само нужда от нея, а и голям интерес. Светофари си има навсякъде, където е нужно, а и наскоро сложиха и таймери на много от тях. Какво още има за осъвременяване, което е по-наложително от една нова и полезна възможност за спорт и занимание.
Като не ти харесва - не ходи, ама това за светофарите.....

Щото като почнем да разсъждаваме така - дай първо да оправим всички улици, да боядисаме сградите по центъра, да построим моловете, да направим многоетажни обществени гаражи по центъра, и още и още - а децата ще чакат - зер толкова години без пързалка са карали, ще минат и без нея....


П.П. А и не само децата...



Тема про4ететенови [re: Бepeзka!]  
Автор нecтecaми (непознат )
Публикувано04.01.07 14:06



на 2.01.2007 когато отидох до пързалаката тя не бе6е заледена но не знам дали наро4но или няма кой да отиде!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.