Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:37 23.05.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Тракия-втория по-големина...нови  
АвторTpakиeц (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 10:52



квартал в БГ.отстапва по брои жители само на софииския Люлин!!!





Тема Re: Тракия-втория по-големина...нови [re: Tpakиeц]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано06.11.06 12:16



Ти сега хвалиш ли се? Че не разбрах защо си пуснал темата...

Обаче и аз идвам да увелича броя жители на въпросния квартал...





Тема Re: Тракия-втория по-големина...нови [re: Бepeзka!]  
АвторШимпaнзe (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 21:09



да бе я обясни че и аз не схванах нещо





Тема Re: по-добре пресметни...нови [re: Tpakиeц]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано06.11.06 21:17



колко града в страната са с население ПОД това на Тракия
(например скорошните Садово, Баня, Куклен и т.н.);
има и друг вариант - правиш подреждане на градовете по възходяща степен по брой регистрирани жители и намираш къде в "листата" се нарежда Тракия...;
или още един вариант - по застроена жилищна и нежилищна площ и съпоставката по горните признаци...
а ако захванем и площ на асфалтирани улици и булеварди, както и на включени зелени терени, паркове и т.н.... нещата направо излизат извън контрол










...

Слънчев Изгрев,
благодаря за "зрението",
което в труден миг дари ми!

Тема Re: по-добре пресметни...нови [re: Vetrim]  
Авторbig village (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 22:06



що само градове да брой и селата

кът съм сиелянин ни съм ли чуек



Тема Re: по-добре пресметни...нови [re: Vetrim]  
Автор пeтльoМодератор (!Champions!)
Публикувано07.11.06 00:20



не разбирам защо садово, баня и куклен, то Тракия е по-населена от градове като пазарджик, благоевград и велико търново:)



Тема Re: по-добре пресметни...нови [re: пeтльo]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано07.11.06 12:22



Ми тя Берьозка точно затова попита дали това беше хвалба или оплакване. Защото аз си мисля, че едно Велико Търново, сгъчкано на площта на Тракия, е по-скоро нещастие, отколкото повод за хвалба.
Мен лично ме потиска тая гора от блокове, с хиляди души на квадратен километър, и почти никаква зеленина...



Тема Re: по-добре пресметни...нови [re: vens]  
Автор пeтльoМодератор (!Champions!)
Публикувано07.11.06 16:30



почти никаква зеленина? стига, бе, пред всички блокове има дървета, зеленина, вярно са блок до блок, ама има и много зелени площи - един път ми идват гости от софия и едното момиче гледа липа пред входа... и мнгоо се зарадва, каза че друг път ако идва, може да не я посрещам, ми ще познае входа ми по липата отпред;)



Тема Re: по-добре пресметни...нови [re: пeтльo]  
Авторliubopiten (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 17:30



i kolko e naselenieto na trakiq?



Тема Re: по-добре пресметни...нови [re: пeтльo]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано07.11.06 18:02



Предполагам под "зелени площи" венс има предвид градинка с пейка, цветенца, люлки за децата, чешмички и други такива. А не буренясали ливади из които бродят бездомни песове. на места около блоковете тези ливади са превърнати в разкаляни паркинги.
Признавам си отдавна не съм бил в Тракия, та затова са ми такива впечатленията. Но пак така си е по-добре от някои части на люлин и надежда, където бетонът направо те смазва. Плюс това панелките в Тракия са някак си по-раздвижени, по-шарени, по-весели, ако щете.

абе наше лошо няма






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.