Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:00 16.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: по-добре пресметни...нови [re: mislesht]  
АвторSofir_rulezz (Нерегистриран)
Публикувано17.11.06 10:45



Е , това е официално че са 190 000. Реално не са, защото са избягхали в София или извън България.



Тема Re: Тракия-втория по-големина...нови [re: Varnenec]  
Авторbla_bla (Нерегистриран)
Публикувано17.11.06 10:50



оф че си тъп.вл варненчик е 45 000 тъй че приказваш глупости.и май комплексаря си ти щото никой друг не се заяжда за подобни глупости......



Тема Re: Тракия-втория по-големина...нови [re: bla_bla]  
Авторmore (Нерегистриран)
Публикувано17.11.06 12:56



Ама наистина сте големи комплексари, човекът искаше да ви покаже колко смешно е да се фукаш с големината на панелното си гето (дето го има във всеки по-голям град у нас) а те почнаха да сравняват заплати от статии в "Труд" и да ми говорят за медузи!!!Абе смешна работа!!!!!Дори не ми се губи време да "доказвам" защо варна е повече от пловдив, това е ясно на всеки нормален човек който е ходил и в двата града!



Тема Re: Тракия-втория по-големина...нови [re: more]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано17.11.06 17:47



ами, обясни на ненормалните, тогава!


Мъжете знаем защо!

Тема Re: по-добре пресметни...нови [re: koмитa]  
Автор пeтльoМодератор (!Champions!)
Публикувано17.11.06 20:55



270 или 207??? С доста въображение ще ги изкараш повече от 210 000 в Бургас

...
- Ало? Къде си, ма? А, хубаво. Ела в Имоушъна да ни врътнеш по една свирка... Ало? Алоо?


Тема Re: Тракия-втория по-големина...нови [re: more]  
Автор пeтльoМодератор (!Champions!)
Публикувано17.11.06 20:59



мен варна ми се видя за сравнително голям град. и гледах някакви табели за квартали на по 10-тина километра от варна

...
- Ало? Къде си, ма? А, хубаво. Ела в Имоушъна да ни врътнеш по една свирка... Ало? Алоо?


Тема А ако ти плесна един шамар зад вратанови [re: Falange]  
Автор lrishstout (махмурлия)
Публикувано17.11.06 21:34



Малкото, батко ти е израснал в тази част на Пловдив, за която можеш да си мечтаеш - махалата между Гроздовия пазар и Бунарджика.

А на варненския цървул мога да му кажа да си гледа Максуда и да си трае, щото от сапунени варненски мехури ме заболява коремът от смях.

Който не знае - Максуда е циганската махала на варна, в сравнение с която Столипиново изглежда като Манхатън. Майтапът настрана. Жалко че нямах фотоапарат, когато минавах оттам.

Варна е един обикновен град като много българки градове. единственото знаменателно нещо е гербът на града - едно платно метър на метър, а на него нарисувана една уста два на два.



Slainte!

Тема Re: А ако ти плесна един шамар зад вратанови [re: lrishstout]  
АвторФaлaнre (Нерегистриран)
Публикувано17.11.06 22:29



Да не ме бъркаш с някой друг бе майно? Отговора ми беше към Варненчето.

В отговор на:

Малкото, батко ти е израснал в тази част на Пловдив, за която можеш да си мечтаеш-махалата между Гроздовия пазар и Бунарджика.




хехехее знам тА кАде си израсТнал уе споко. Аз пък съм израстнал между протестантската църква и Юг Енерго. е и голям праз.

ааа и Само Локо



Тема Re: Тракия-втория по-големина...нови [re: Varnenec]  
Авторoneandonly (Нерегистриран)
Публикувано17.11.06 23:10



Настоящо население към 15.09.2006:

Владислав Варненчик: 49 028
Тракия: 61 675

(ГРАО)



Тема Re: Тракия-втория по-големина...нови [re: oneandonly]  
Авторkichuka (Нерегистриран)
Публикувано18.11.06 00:21



Bravooooo.Da jiveqt Trakia,Mladost,Storgozia,M.Rudnik i vsi4kite betonni kvartali namira6ti se na 1 tuba benzin ot grada.
Kojto i da e naj-goljam-vse taq i vse sa na kyra(poleto).






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.