Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:32 20.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: На трите папагалчета в едно отговарямнови [re: пeтльo]  
Автор lrishstout (махмурлия)
Публикувано12.12.06 22:14



Хм, да, повтарям, защото очевидно е, че ТИ не искаш да разбереп какво ти пиша.

Има го написано, ама не във вашите книжки за жълто-черна фантастика. Не знам кой се повтаря и кой е папагалът (това последното си се знае), но не ние повтаряме лъжата, че ботев е първият пловдивски отбор - откровена и нагла лъжа

. Да го кажа по друг начин - не сте вие!

Какъв ми е мозъкът - едва ли някой случаен интернет потребител може да прецени. Още по-малко заблуден папагал.

Айде малко да ви осветля:

--------------------
в."Отечествен глас" от месеците май, юни и юли 1967-ма........ Имено там са решението за сливанията и образуването на НОВОТО дружество АФД ТРАКИЯ.....

Според ршението се случва следното:

1. Дружествата Ботев, Спартак и Академик се обединяват в ново дружество под името ТРАКИЯ...

2. Дружеството е пряк наследник на Ботев, Спартак и Академик както и на успехите им....

3. Името си ТРАКИЯ дружеството приема поради две причини:

ПЪРВА: ТО ТРЯБВА ДА Е ОБЕДИНЯВАЩО ЗА ТРИТЕ ДРУЖЕСТВА
ВТОРА: и поради факта, че името на героя не трябва да бъде обект на хули....

Slainte!

Редактирано от lrishstout на 12.12.06 22:22.



Тема Re: На трите папагалчета в едно отговарямнови [re: lrishstout]  
Авторжopo (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 22:44



фактът,че сте фенове на най мошеническия клуб в историята Ювентус говори колко разбирате от футбол



Тема Re: На трите папагалчета в едно отговарямнови [re: жopo]  
Автор lrishstout (махмурлия)
Публикувано12.12.06 23:05



Поредното потвърждение, че говорите наизуст.



Slainte!

Тема Re: На трите папагалчета в едно отговарямнови [re: lrishstout]  
Авторжopo (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 23:09



кое пловдивското юве



Тема Re: На трите папагалчета в едно отговарямнови [re: жopo]  
Автор lrishstout (махмурлия)
Публикувано13.12.06 09:47



Поредното доказателство, че дрънкаш наизуст, след като не знаеш кога и кой е нарекъл ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ювентина. Но за папагалите това е разбираемо. Все пак като малка подсказка, ще ти кажа, че става дума за шейсетте години на 20 век.

Slainte!



Тема Re: На трите папагалчета в едно отговарямнови [re: lrishstout]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано13.12.06 12:00



Мене ми се струва обаче, че и ти говориш наизуст. Айде посочи ми къде ние феновете на БОТЕВ посочваме като успех на нашия отбор титлата на Спартак от 63-та? Къде твърдим, че Тодор Диев е наша легенда? Къде пишем, че купата на съветската армия за 58-ма е наша?
Единствено споменаваме, че първият ни стадион е бил там където сега е "Тодор Диев".

на много отворен се правиш, ама всъщност четеш фактите както дяволът чете евангелието. Така само се излагаш.



Тема Re: На трите папагалчета в едно отговарямнови [re: f(x)dx]  
Автор lrishstout (махмурлия)
Публикувано13.12.06 13:51



Не, малкия, не си го измислям аз, пише го в документите, с които трите клуба стават едно. Това какво мислите вие към днешна дата е отделен въпрос. Погледни колко са абсурдни фактите около едно от най-съществените събития в историята ви, а после коментирай кой си измисля и кой не.

Нали нямаше факти?Какво стана? Като се появиха - бил съм ги чел като дяволът евангелието.

Като гледам нещо не коментирате твърдението ми, че не сте и най-старият клуб в Пловдив

Или и това си измислям...

Slainte!

Тема Re: На трите папагалчета в едно отговарямнови [re: lrishstout]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано13.12.06 14:59



Ние не се опитваме да приеначим влизането ни в А група, за разлика от вас, които се опитвате всячески за замажете (за ваше нещастие с кафяво) тъмните петна във вашата история. А те изобилстват. Присвоени чужди успехи, отклраднати снимки. лъжливи факти около дати във вашата история и т.н.

Това е твое мнение, писано малко по-горе. Сега би ли ми обяснил къде феновете на БОТЕВ си присвояват чужди успехи, крадат снимки. и други такива.
Това, че някой партиен другар е решил в светлата за комунизма 1967 година да обедини Спартак, БОТЕВ и Академик е факт. Но как този факт подкрепя тезата ти, че ние си присвояваме чужди титли и отличия не ми го ражда главата. под "ние" в случая имам предвид обикновените фенове като мен, Петела, Ангела и мнооого други, а не разни комсомолски секретари и каквито там са били.
Официално Тракия била приела успехите на Спартак. Е, и? я влез тука

и виж колко титли и купи броим ние в наш актив.

Относно мнението ти за най-стария отбор, на мен доколкото ми е известно БОТЕВ е първият официално регистриран футболен отбор в България, който съществува и в момента. Преди него е имало и други, но сега техен приемник няма. Така че какво да коментирам? И както каза Петеля - 1912 винаги ще е преди 1936. Пък ако ще двеста отбора, да са основани преди 1912.

А ти как ще коментираш факта, че като изключим купената титла,години вашите най-големи постижения са: Рекорд за посещаемост на мач от Б група и единствената купа, спечелена от отбор от Б група. някак си много се набива на очи това Б-група



Тема Re: На трите папагалчета в едно отговарямнови [re: lrishstout]  
Автор пeтльoМодератор (!Champions!)
Публикувано13.12.06 15:20



това си го преписал и си си го преиначил по твой си кеф, като гледам правописните и печатните грешки....


Ботев има 2 шампионски титли, три купи на България(те се припокриват едните, де) и една балканска купа. Шампион през 1929-ма и 1967-ма, както и купи през 29, 62, 81. Балканската купа през 72-ра

Спартак става шампион през 63-та, това да се споменава в титлите на Ботев? Да сме откраднали нещо на Спартак?

Пак питам, с какво съм виновен аз, или някой друг фен на Ботев за това, че Спартак, Ботев и Академик се сливат в АФД?!



Колкото до Ювентус - не съм аз тоя, който скандира до преди 2-3 години "ЮВЕ! ЮВЕ!" на домакинските си срещи на полусрутения стадион....



Тема Re: На трите папагалчета в едно отговарямнови [re: f(x)dx]  
Автор lrishstout (махмурлия)
Публикувано15.12.06 12:45



Хм, що ли с последното изказване ми заприличваш на чорба или говедце?



Очевидно е, че и вас успехите ви привличат! Очевидно е, че сте привърженици на успехите, а не на отбора.
Повярвай ми, това беше най-глупавият мотив, който можа да изтъкнеш.

Колкото до официалната регистрация - там пък сте още по-назад в класацията - 1917 година ако не се лъжа ви е първият устав.

В сайтчето, което си цитирал, има една снимка, която е от едно събитие през 1908 година, но пише че е от посрещането на отбора ви 1929 година. На това се вика кражба

Slainte!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.