Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:51 20.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: късният час е виновеннови [re: f(x)dx]  
Авторoneandonly (Нерегистриран)
Публикувано29.11.06 01:12



Ти като четеш асимилираш ли, бе човек?

Сегашни сгради = помещават 376 000 човека (ноември 2006)
Сегашни сгради + 30-40% нова територия със жилищни квартали = 308-328 хиляди (2025)

По тази логика една цяла Тракия трябва да остане празна, за да има хора в новопредвидените квартали.

Според мен е абсурдно.



Тема Re: мода, Петльонови [re: Бepeзka!]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано29.11.06 01:30



Важното е на сърце да е широко!




Мъжете знаем защо!

Тема Re: късният час е виновеннови [re: oneandonly]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано29.11.06 08:34



асимилирам, бате, асимилирам.
За тебе може и да е нормално четири-пет членно домакинство да се бута в панелка 65 квадрата (хол, кухня и една спалня) ма за мен не е. И за много други.
Така че е нормално много хора да си разпродадат панелките в Тракия, Изгрев, Кючука, Смирненски, за да живеят в къщи с двор, гараж и защо не басейн. Да не говорим, че много от панелките са строени 70-те години, т.е. към 2025 ще са на около 50, което е по-скоро към края на експлоатационния им живот.
Плюс това както казах нормално е населението да намалява.
и най-вече, което очевидно не си схванал, цифрите са си цифри. Може да са едни, може и да са други, не това е същественото.
По важното е, че в плана се предвижда по-голямо пространство, по-широки улици, повече инфраструктура.



Тема Re: късният час е виновеннови [re: f(x)dx]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано29.11.06 18:53



бе, дай да доживеем, пък ше видим... то, аз навремето четох и някакви планове за Пловдив от средата на 60-е години на ХХ в., според които сегашният Пловдив е трябвало да остане само административен и индустриален център, а населението - жилищните райони - да бъдат "изнесени" в подножието и ниските части на Родопите (Марково, Първенец...), до- и откъдето да се придвижва по транспортни лифтове, които да не замърсянат околната среда и прочее... фентъзи от'сякъде... че и още (май в Кичука) седи една огромна дупка, сигурно, която е трябвало да бъде началото на пловдивското метро отпреди 100-ина години... изобщо - помпозни планове и глобално мислене да иска човек от управниците!




Мъжете знаем защо!

Тема Re: късният час е виновеннови [re: 747]  
Автор пeтльoМодератор (!Champions!)
Публикувано29.11.06 23:27



Представям си метро
(север-юг)
Асеновград->горни воден->долни воден->куклен->брестник->брани поле->кичука1->кичука2->центъра1234, колкото е нужно->кършиака1 и 2->труд->графа
и изток-запад
крумово->ягодово->катуница->тракия1234-> вси->центъра1345->смирненски->захарна фабрика(или нещо от сорта:))->стамболийски->пазарджик->ихтиман->летище софия->младост все пак трябва да се мисли ГЛОБАЛНО:)

<Servers>
N ... name ..... aces
1 Kaziyski Matey 25
2 Vadeleux Romain 13


Тема А Заратанови [re: пeтльo]  
Автор lrishstout (махмурлия)
Публикувано30.11.06 13:17



Как можа да забравиш Зарата бееее, икономическият център на Вселената, там хората от един месец обсъждат пусната муха за летище и вече им се привижда как летището функционира и как кацат самолети, моля ви се, метрото трябва да тръгва и свършва там. Нали са най-най-......големите еснафи



Slainte!

Тема Re: А Заратанови [re: lrishstout]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано30.11.06 13:32



Ти виж колко време й трябваше на магистралата, за да стигне Стара Загора, а представаш ли си метрото в кой век ще е готово?


Те затова хората вече нямат време да чакат, ами подхождат радикално - летище

А иначе, защо да не мислим още по-глобално - да не спираме линията изток-запад на метрото в Стара и да я продължим до Бургас - така и ония многохилядни квартали ще могат да отскачат за по една биричка в центъра на Пловдив



Тема Кой построи Тракия?нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор VUNDERKlND (свръхинтелект)
Публикувано03.12.06 03:07



Знам че мнението ми едва ли ще бъде разбрано от вас шепа лумпенизирани морални уроди.Не се обиждайте такъв ми е стила на говорене още от малък когато стана ясно че съм много по-интелигентен от останалите придобих този начин на говорене.
Та защо никой от вас не каза кой построи тази бетонна джунгла наречена Тракия и за колко време бе построена Тракия!!!Благодарение на Социализма който мислеше за народа и сега народа има къде да живее,а Тракия един от най-големите квартали на България бе построен за отрицателно време!!!!!
Прадставете си да построиш град колкото Пазарджик че и по-голям за 10 или 15 години това не може да се постигне лесно .Благодарение на Социализма сега 80% от българските семейства имат собствени жилища.Я преди да плюете като някакви първосигнални твари по Социализма проверете какъв е този процент в САЩ например!!??
Панелките били боклуци може би ще изкряскате пискливо (по Азисовски) вие душевни пигмеи и морални нищожества.Но не забравяйте кой ги е изобретил и приложил за пръв път.Нали не мислите ча панелите са българско изобретение??
Те са изобретени в САЩ и приложени успешно там първо.
Ако Тракия има недостатък то той е само един че ако тези панелки бяха боядисани в малко по-жизнерадостни цветове щеше да бъде много по-добре.
Това е единственото което не харесвам на Тракия.
Мога да пиша още дълго но така или иначе вие нищо няма да разберете от това което бих написал защото вие сте продукт на нискоинтелигентни родители.Така че засега чао и да знаете че аз рядко си губя времето с такива като вас така че не ме принуждавайте повече да пиша по тази тема.....

ДА СИ ИСТИНСКИ ПЛОВДИВЧАНИН ОЗНАЧАВА ДА СИ ФЕН НА БОТЕВ ПЛОВДИВ!!!

Редактирано от VUNDERKlND на 03.12.06 03:11.



Тема само не ми стана яснонови [re: VUNDERKlND]  
Автор Cтaниcлaв! (17.9)
Публикувано03.12.06 04:31



защо свръхинтелект като теб се обръща към лумпен като мен.. особено такъв, който предпочита Тракия и удобствата в нея пред някой друг прехвален "непанелен" квартал?



Доколкото си спомням обаче, панелът за пръв път е използван в Канада, ако не се лъжа

В САЩ положението ми е много ясно - погледни инфото и ще ти стане ясно. За панелки в downtown на Хюстън богаташите се изтрепват - много разбираемо е защо, предвид начинът на стоене на къщи в града

Така че - по-добре панелка в Тракия, отколкото къща в Ръжево Конаре



Тема Да нямаш дядо партизанин?нови [re: VUNDERKlND]  
Автор lrishstout (махмурлия)
Публикувано03.12.06 09:20



Или баща бивш висш ръководен кадър в БКП? Ако не беше социализЪма в пещери ли щяхме да живеем? Но какво питам, като няма да отговориш.

Slainte!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.