Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:17 01.06.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Задължителни светлини!  
Автор Cтaниcлaв! (мискинин)
Публикувано01.11.06 18:51



Най-после


За сега от 01.11.2006 до 31.03.2007.
Гледам доста шофьори май не са чули наредбата.
Какъв ли ще ни е европейския съюз с тая изпълнителност дето я имаме



Тема Re: Задължителни светлини!нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано01.11.06 21:50



Първите осем дена щели само да правят забележка на шофьорите, които не са си включили светлините и през деня, а след този срок - глоба 20 лв.

Аз съм изпълнителна и си ги включвам. Може би половината от колите по улиците днес бяха със светлини. Все пак е новост. Докато всички научат ще мине време... Нашият общ познат-полицай, примерно, тази вечер още нищо беше чул по въпроса, та аз го светнах





Тема Re: Задължителни светлини!нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано02.11.06 12:21



Ами откъде да чуе човек - ако не съм гледал новините оная вечер, така и няма да знам. Смятам, че след като става дума за нещо толкова мащабно и сериозно - си трябва поне малко плакати или билбордове да се сложат, както и някой спот по телевизиите.
Вчера гледах 2 учебни коли как си джиткат без светлини - след като полицаите и инструкторите не знаят, редовия шофьор на врачки ли да ходи, за да разбере дали някой закон не е приет оня ден и го чакат ХХ лева глоба??
Или сутрин да четем "Държавен вестник" с кафето



П.П. Съвсем сериозно - един малък плакат във всички бензино- и газстанции ще реши много ефективно въпроса, а не струва кой-знае колко...

Редактирано от vens на 02.11.06 12:22.



Тема Re: Задължителни светлини!нови [re: vens]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано02.11.06 12:45



то затова от първи до осми ноември КАТ само ще предупреждава, а няма да глобява шофьорите



Тема да, парадоксалнонови [re: vens]  
Автор Cтaниcлaв! (мискинин)
Публикувано02.11.06 13:17



Аз тази сутрин видях 3 учебни коли без фарове.
Явно инструкторите са отшелници и нито радио, нито телевизия слушат. Пък и шофьорските курсове доста ги занемариха напоследък. От това страдат не само учениците, а всички по пътя.





Тема Re: Задължителни светлини!нови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторШoфьop (Нерегистриран)
Публикувано02.11.06 15:20



И аз научих от колеги,че трябва да карам със запалени фарове!По нито една от медиите не съм чул да стане на въпрос за това.И за какво е всичко това-по-рано по телевизията даваха док.филм за Австрия,където направили същия експеримент,но така или иначе ПТП-тата не намалели.Освен това статистиката показала,че колите боядисани в ярки цветове по-често претърпяват ПТП,макар,че трябва да се виждат по-добре.Все пак,ако това наистина ще спаси човешки живот си заслужава да бъде пробвано.



Тема Re: Задължителни светлини!нови [re: Шoфьop]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано02.11.06 16:11



статистиката, пич, е нещо относително. ПТП-тата може да не са намалели, защото колите стават все по-бързи и мощни примерно.
аз като шофьор, а и ти предполагам знаеш, че една кола със запалени фарове се вижда доста по-добре. особено в сумрачно, дъждовно, мъгливо време. особено полезно е това за пешеходец, който се кани да пресече между паркирани до тротоара коли. той може и да не забележи кола движеща се по улицата, но светлините ще види.
Затова и карам със запалени фарове. А иначе по БТВ поне пет пъти го казаха. явно не гледаш тази телевизия



Тема Re: Задължителни светлини!нови [re: f(x)dx]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано02.11.06 18:23



Е, не е съвсем така - аз например рядко гледам новини. Такъв ми е режимът, че не остава време. А вестници не чета. Попаднах веднъж на информация за фаровете, ама си беше чиста случайност. А за закона научих от познат, което също си е случайност.
Продължавам да смятам, че такива мероприятия, засягащи всички шофьори, трябва да бъдат обявявани не само по новините. Не само за фаровете, ами и всички промени в закона за Гражданската отговорнот, винетките и т.нат.



Тема Re: Задължителни светлини!нови [re: Шoфьop]  
Автор Cтaниcлaв! (мискинин)
Публикувано03.11.06 10:51



Интеграла правилно ти каза - статистиката е нещо доста относително, според която аз правя секс 1.7 пъти седмично



Светлините са хубаво нещо. Няма да обеднеем като купуваме крушки по-често. Кола със светещи фарове се забелязва много по-лесно. Да не кажа колко умници срещам всеки ден в 5 часа вечерта без фарове - АМА ТОЙ ВИЖДАЛ, разбирате ли

Закон и яки глоби.

Аз карам вече 13-та година със запалени фарове - и денем, и нощем, разбира се. За това време съм сменил само 1 чифт крушки - ако щеш вярвай. Сега съм на втори - NARVA. Надявам се модераторите да не сметнат това за скрита или явна реклама.

Успех!



Тема Re: Задължителни светлини!нови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано03.11.06 17:56



Станиславе.Мискинино!(Това обръщение става ли или пак не ти харесва?Кажи как да се обръщаме към теб!)Абе вие с интеграла да не сте заформили нещо партийно,а?Гледам тук продължавате провокациите и манипулациите.Защото ако това не са провокации и манипулации,значи сте мазохисти.За станислаффф съм почти сигурен,че това е така,щом от 13 години кара на фарове през деня,без никой да го е молил за това или да му е нареждал!!!Само 1 комплект крушки бил сменил.А колко акумулатора смени за 13 год?А на интеграла да му обясня,че и преди в сумрачно,дъждовнои н,ам си кво време,беше задължително включването на светлините!Пък и да ме извиняваш ,ама ако пешеходеца не види една кола,не го чакай да види и светлините ,по простата причина,че е сляп.Пък и да я види-какво-да тръгне да бяга от нея ли?Ако задволанното устройство не работи добре какво става?Пешеходеца ще види,че някяква кола със светещи през деня фарове го отнася!Ми дайте да пускаме и клаксоните,че да ни чуват отдалеч и да бягат от нас,защото не се знае колко можем да караме!Като взеха всички да слагат колани-да не би да намаляха катастрофите или убитите?(станислафчо не си гледай статистиката,ами кажи на твоя приятел да идва по-често,че да закръглите коефициента на 2.00 пъти седмично).Докато раздават шофьорските книжки като на томбола(за наши хора срещу почерпка) или като в магазин(срещу пари) и прожектори да сложим на колите-все тая.(Искам да попитам извън темата,ако има някой компетентен-защо днес в 14.20ч. в центъра на Пловдив(между Панаира и Водната палата),беше допуснато двама цигани с каруца натоварена със сено,да предизвикат (БЕЗНАКАЗАНО!!!) задръстване,което създава предпоставка за инциденти?А това не е прецидент!!!Щяха ли моите запалени фарове и на всички останали участници в движението да предотвратят инцидента,ако не беше толерантността,на тези,чието предимство беше отнето от каруцарите?Защо през това време,полицаите не бяха там-това е горещата точка на Пловдив)?



Тема Re: Задължителни светлини!нови [re: F(x)+C]  
Автор Cтaниcлaв! (мискинин)
Публикувано03.11.06 20:08



Достатъчно е да ми казваш само Станислав. Ще ти бъда крайно благодарен. Ако пък моята виртуална благодарност те дразни - кажи.



Не те познавам. Поне така си мисля. Но имам една идея за теб. Идея за нещо като аватарче. Нали знаеш какво е? Ей, тоя Шрек отдолу дето се зъби е моя аватар Та, идеята ми е следната. Понеже виждам, че си много, много отворен, предполагам няма да ти бъде трудно в Интернет да намериш една емблемка. Сега ме чети внимателно, за да не се объркаш.

Едно зъбно колеленце, към него вкоро зъбно колеленце, а към тях трето такова, което има допир и с първото, и с второто. Познай от един път какво се получава. Ето така си те представям и аз като човек в живота.

А сега за твоя постинг. Нищо мазохистично няма в това да правиш нещо, за което някой те е молил. Като си включа светлините, това по никакъв начин не засяга моето здраве. Моят джоб - да! Радвам се, че прие за истина факта, че карам с втори чифт крушки 13-та година

Акумулаторите - наистина не помня колко са били. Може би 3 или 4. Вероятно сега съм на 4-ти И цялата работа е заради това, че в багажника има един голям консуматор - умен чиляк си, сещай се. Отделно другото нещо, което е свързано към него и се намира в купето също харчи бая точец. Та, фактът че акумулаторите ми са от 72 Аh нагоре хич не ме спасяват. От друга страна нямам навика да купува скъпи акумулатори, защото съм се убедил що за стока са. Раздавам го малко патриотически - карам с български марки

Включването в сумрак, дъжд и пр. неблагоприятни условия се подразбират и са законоустановени. Боли го фара обаче пай Пешо за тая работа. Той вижда и за него фарове не му трябват. Другите да му мислят.

За пешеходците. Не знам ти от коя страна си - дали си шофЕр или вървящ пеша, но виждам че изобщо не си отворен за новостите в тоя живот. За елементарната етика и спазването на законите - тия, дето се пишат за мен и теб. Къв ЕС, бе, батка? Ти си бил правен да живееш в Етиопия, не в страна, която след 2 месеца ще се присъедини към ЕС. Единствената ми надежда за това присъединяване е това, че ще играе строгата европейска ръка. Ще те глобят веднъж, дваж, триж.. може и да станеш съвестен, а не да си пръчка на всяко колело. Та, пешеходците. Отговорността е основно на шофьора. Той се е качил на 4-ри колела, той трябва да внимава. А фаровете са за другите шофьори. Но явно това си го пропуснал.

Коланите - ти няма как да знаеш дали жертвите в ПТП са намалели от ползването на колани. Факт обаче е нещо друго. За много от катастрофите, които стават, и които после се появяват на последната страница на в.Труд, пише, че загиналите са били без колани. Кофти, пич Много философстваш. Все пак животът си е твой. Когато се качиш на кола, ако искаш карай с фарове, ако искаш карай без колани. Най-добре вземи и малко да си развиеш болтовете на джантите. Хем ще видиш дали статистиката е права или не.

Намеците ти не ми харесват. Аз приятели на партия секс не каня, защото съм си нормален по природа. Ако имаш афинитет към мъжката любов - има специални клубове.. не само в дира.

За циганите и каруците - ставал съм няколко пъти свидетел как полицай е съставял акт на циганин с каруца в Пловдив. Така че, ако това, което казваш е истина - просто бай Мангау е бил абсолютен късметлия, че някоя кука не е дошла да го тараши.

Лелеее, колко написах. Надявам се всичко много внимателно да си прочел и да си разбрал някои прости истинки. А именно, че когато някой (в случая държавата) иска да направи нещо добро, не е нужно да се съпротивляваш като прасе преди заколение. Такива отворковци като тебе само Америката ги оправя. Пожелавам ти да отидеш, да останеш и да се върнеш друг човек



Тема Re: Задължителни светлини!нови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано04.11.06 12:28



Станиславе!(Няма да пиша мискинино,за да усетя вълните от виртуална благодарност,които струят от теб на талази).Какво значение има дали ме познаваш или не?Ти изказваш мнение аз също.От това си правиш извода за човека от другата страна,като не забравяш,че той все пак е виртуален.Откъде разбра,че съм заклинено зъбно колело?Или просто продължаваш с провокациите си?Отворен-да отворен съм!Тебе това май те дразни-защо ли?Колкото до аватара-представи си знам какво е това(нали ти казах,че съм отворен),а за твоя Шрек-мислих,че това е твоя снимка или автопортрет

Ще си сложа аватар,когато ми е кеф-ти не можеш да ми казваш кога какво ще правя!Колкото до броя на акумулаторите,които си сменил за 13год.-мисля,че тук откровенно послъгваш.Помисли дали наистина си карал винаги със запалени фарове,или просто броя на изхабените акумулатори е около два пъти повече!Колкото до това,че те са 72аh-не си мисли,че ме впечатляваш кой знае колко с това-познавам един,който си сменя генератора с по-мощен(естествено заради това,което му е в багажника)!!!Ако малко от малко разбираш от автоозвучаване,значи се сещаш за какво иде реч.И престани да се изказваш неподготвен:Изобщо не си отворен за новостите в тоя живот.За елементарната етика и спазването на законите-за тебе това ли е най-новото!!!Или вкарваш някакви заучени фрази,където трябва и където не трябва?Ти си направен да живееш в Етиопия-етиопците какви са аз какъв съм ти какъв си?Нещо пак празнословиш.Пък дано тазистрогата европейска ръка където толкова и се надяваш,вземе да ни оправи.Та пешеходците-отговорността е основно на шофьора-ми нали и аз това ти говоря де.Голям си имитатор да знаеш.Фаровете били за другите шофьори-през деня с фарове или без фарове другите коли ги виждам еднакво добре.А на такива,които не виждат не трябва да им се издава свидетелство за правоуправление.Така е по закон.За това какво пише на последните страници на в."Труд" не съм много запознат,но ми се струва,че пак си измисляш нещо.При първа възможност ще проверя,дали това е така и ако си прав-ще ти се извиня най-тържествено.много философстваш-ми отдава ми се,какво да направя.Твърдиш,че няколко пъти си ставал свидетел,как съставят акт на циганите(опа ромите)каруцари-май пак преувеличаваш,но ще съм доволен ако поне веднъж се е случило.А на тебе в Америкатали така ти изкривиха мисленето?Знай,че като се върна,Америкатаще е друга,но не и аз.Хайде със здраве и стига си любопитствал,щото усещам как модератора ще ни изхвърли вече,пък аз държа на този клуб!!!



Тема Re: Задължителни светлини!нови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано04.11.06 13:19







Тема добренови [re: F(x)+C]  
Автор Cтaниcлaв! (мискинин)
Публикувано05.11.06 19:02



мир да има само. Не виждам културен диалог между мен и теб. Дразги не желая. Кофти е да хабиш енергия, за да се доказваш във виртуалните клубове.

Не виждам никаква основателна причина да те лъжа за броя на акумулаторите, които съм сменил на моята кола. Тъпо би било да го правя. Дали вярваш или не вярваш си е твоя работа. Аз го казвам. Не мога да го докажа, защото изхабените акумулатори не са ми в гаража. Или приемаш, или не приемаш. Виждам, че предпочиташ второто.

Не знам кого познаваш и какво има този човек в своя багажник, но аз от втори генератор нямам нужда. Оригиналният такъв се справя много добре. Ah на акумулатора са ми достатъчни. Веднъж на 3 години сменям акумулатор и всичко е наред.

Новостите в тоя живот, клубарче, не са само mp3 плеерите и HD телевизорите. Ако принципно под "новост" разбираш само електроните - жалко. Мисля, че много ясно се изразих миналия петък. Защо обаче не го приемаш - не знам. Може би простичкото ми изказване те обърква?



Нещата около колани, фарове и знаци няма да обсъждам. Всеки ден срещам стотици доказателства по пътищита на родината, че българина тия три работи го ненавижда. Така де.

Той всичко вижда, всичко чува, застрахован е от всякакви злини. Защо му са колани - той няма да се блъсне. Защо му са фарове - той вижда като орел. А пък знаците - те са за баламите. Понеже той всичко вижда, чува и нищо лошо няма да му се случи, то тогава защо да спазва знаците.

Изобщо гледам никой нищо не обича да спазва. И докато има повече такива, които за щяло и нещяло реват, че някой им погазва правата - тежко на тая страна

За Америка няма да говорим - иди, виж, а приказките за нея после.



Тема Re: добренови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор пeтльoМодератор (!Champions!)
Публикувано05.11.06 21:48



ебати възвишените разговори провеждате в тоя клуб....

аз пък си мисля длаи палачинки с халва ще е вкусно



Тема Re: добренови [re: пeтльo]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 01:36



Ха-ха.Очаквах включване.

Ако палачинките все още не си ги орезилил с халвата,направи си ги по класическата рецепта-със сирене или със сладко(може и пчелен мед).Пък за разговорите-доктора каза,че е нормално,още ден-два и всичко ще мине(ако си пие редовно лекарствата).



Тема Re: добренови [re: F(x)+C]  
Автор Cтaниcлaв! (мискинин)
Публикувано06.11.06 08:35



Какво по-лесно от това, да кажеш, че някой е луд и трябва да си пие хапчетата, вместо да се аргументираш. Въпреки, че аргументацията понякога е доста трудно нещо.

Да поздравиш доктора от мен. И да му кажеш, че е крайно време да спре да дава диагнози по телефона

- говори за непрофесионализъм!



Тема Re: Задължителни светлини!нови [re: F(x)+C]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано06.11.06 08:46



В отговор на:

Пък и да ме извиняваш ,ама ако пешеходеца не види една кола,не го чакай да види и светлините ,по простата причина,че е сляп.




нямах предвид само пешеходец. Вече си е масова практика коли да се паркират на самия ъгъл на кръстовищата в малките улички. при това положение става изключително трудно да видиш идва ли кола по напречната улица. Ако има фарове - по-лесно се вижда.



Тема Re: Задължителни светлини!нови [re: f(x)dx]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 03:20



Браво на тебе бе!АПЛОУЗИ!!!Как успя да го измислиш?Значи,защото някой си позволява да паркира против всички правила аз и всички останали трябва да поправяме неговата грешка,като включим светлините?!!!И затова направиха цял закон?И няма да е виновен този,който е паркирал на ъгъла,ами този,който не е включил светлините???!!!И тези светлини през деня кога ще ги видиш-когато заобиколят онзи където е паркирал на ъгъла и дойдат до теб.Не е ли редно да приемат драстичен закон за тези,които паркират неправилно,тези,които пречат на движението(вж.предишните мнения),и тези,които си мислят,че след като са събрали за хубава кола-пътя става тяхна собственост???Голяма част от ПТП-тата са по вина на млади и неопитни шофьори-защо не помислят по този проблем?Много е лесно да отчиташ дейност на чужд гръб!Пък и какво ли ще си помислят европейците като дойдат у нас и видят за каква корупция ства въпрос!Неотдавна мои познати си идваха за малко!Леле майко!Не е за разправяне.



Тема Re: Задължителни светлини!нови [re: F(x)+C]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано07.11.06 09:10



редно е, пич, редно е. всяко нарушение трябва да се преследвува.
туй за паркираните неправилно коли си беше просто пример, който ми е хрумвал след като два-три пъти съм се разминавал с някой сакатлък. Единият път даже беше заради строеж. Този път огражденията пречеха. Сега какво - да не строят хората ли.

Иначе аз лично забелязвам в задното огледало колите със запалени фарове доста по-отдалеч. може би е психологически - ако е без фарове някак си не й обръщам внимание много много. но като видя фаровете - по ми прави впечатление. И пред мен да е колата - пак така. Предполагам, че повечето хора са така. Да не говорим, че ако една кола е спряла до пътя и има фарове - вече си имаш едно на ум, че може да тръгне. Може и да не ти се вярва ама мен един така ме блъсна - карам си аз, той дава на заден и .... спря в мен. Все си мисля, че ако беше със запалени фарове може би, евентуално бих го заобиколил по отдалеч или най-малкото щях да му бипна.

ей такива работи. карането на фарове може веднъж на хиляда да помогне, ама все е файда. Пък не пречи като караш на фарове. даже твърди се, по-добре било за акумулатора

а това за младите и неопитни, за пияните и за гъзарите - то си е друга тема, с други мерки трябва да се бори



Тема Re: Задължителни светлини!нови [re: f(x)dx]  
Автор Cтaниcлaв! (мискинин)
Публикувано07.11.06 11:26



Въпросният опонент е пуснал тема в Авто-Мото.
Погледни я, ако ти остане време.

Не ми е клеясала ел.инсталацията от това, че ги ползвам.
Акумулатори сменям толкова често, колкото и други, които не са карали на фарове и са с български марки. Въпреки, че всичко е много относително на моменти - баща ми кара кола, купена нова. Вече е на 160.000 км и все още е с оригинален акумулатор. Може би защото е под предната седалка





Тема Re: Задължителни светлини!нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано07.11.06 12:32



Абе чува се, че щели да правят масови проверки за светлините, поне първият месец, ама аз нещо не ги виждам по пътищата, откъдето минавам. Все още много коли си карат без фарове, макар че и най-слабоумния шофьор трябва вече да е стоплил, че има причина всички да са с фарове. И още не съм видял да спират някой.

И малко off-topic: а ще черпя полицаите, които спрат някой велосипедал, който вечерно време кара без фарове и светлоотразители, облечен в черно. Мамка им - вече 3-ма ги виждам в последния момент, добре, че не карам бързо и успявам да намаля навреме


Обещавам - черпя, само да видя глобен велосипедист, пешеходец или каруца



Тема в Тракия вилнее..нови [re: vens]  
Автор Cтaниcлaв! (мискинин)
Публикувано07.11.06 14:09



един леко мустакат полицай. Казвам "леко", защото явно умишлено си оставя едва наболи "мустаки".

Та, този полицай шапката му свалям. Признал съм го. Пловдив има нужа от поне 3 дузини като него и всичко ще е ок.

За какво иде реч:

Случай 1: Идвам си от работа. Обедно време. Отивам да хапна нещо вкъщи. На спирката до нас спрял всъдеход. До него същия тоя полицай с мотора. Нещо проверява.. Казвам си, ми кво.. спрял го - добре.

Случай 2: Същия ден вечерта се прибирам у нас. Тъкмо спирам колата, до мен спира нашия наемател на гаража. Точно след 5 секунди цъфва същия тоц полицай на мотора. Слиза, представя се и му иска документите. Наемателя смутен започва да пита защо. Общо взето пак всичко си показа - това му е задължение.

Случай 3: Няколко дена по-късно отивам към центъра. Излизам от улицата която е на Т-Маркет и свивам към Мебелна къща. Виждам пак същия мотор, леко изтръпвам, въпреки, че съм напълно изряден - колан, 50 км/ч, включени фарове (много преди да влезне закона в сила). Спира ме той и ехидно ми се усмихва - Вие от къде излезнахте?



3 сек мигам на парцали, напълно не разбиращ за какво ми говори. Но после се усетих и му оговорих с пресъхнала уста:

Ааамии, от Т-Маркета

Случай 4: Преди две седмици седя на Евридея - пак Тракия. Заведението с многото фалшиви рокери. Пичовете тъкмо стават (големи безумци между другото и идва "нашия" човек с негов моторизиран колега.

Хаха, направиха проверки на всичките 7 мотора, които бяха спрели там. Березка ми е свидетелка


Разбра ли какво искам



Тема Re: в Тракия вилнее..нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано07.11.06 21:26



Потвърждавам





Тема Re: в Тракия вилнее..нови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 23:40



И накрая какво-мангали с каруци из цял Пловдив!Въпреки полицая пуберитет!Въпреки твоите светлини!Свидетели са ми всички Пловдивчани!Ако искат да потвърдят.



Тема Re: в Тракия вилнее..нови [re: F(x)+C]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 23:47



Приемам твоето предложение и предлагам да клонираме полицая-пуберитет в още три дузини полицаи-пуберитети и нека в Пловдив всичко бъде О.К.Алилуя!(По възможност да има свидетели да подтвърдят клонирането,за да сме сигурни,че не са клонирали друг полицай,а именно полицая-пуберитет).





Тема Re: в Тракия вилнее..нови [re: Бepeзka!]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 00:53



Брезичке,това на аватара ти ли си-ако си ти не знам дали да ти приема потвърждението-иска ми се да те извикам за справка...





Тема Re: в Тракия вилнее..нови [re: F(x)+C]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 00:56



Само д ане кажеш,че си ти ама преди 30год-тогава поканата за справка отпада.





Тема Re: в Тракия вилнее..нови [re: F(x)+C]  
Автор Haчko (которого нет)
Публикувано08.11.06 01:30



Тя е, тя е. Потвърждавам





Има начин отново да бъдем добри.

Тема Българиянови [re: F(x)+C]  
Автор Cтaниcлaв! (мискинин)
Публикувано08.11.06 09:48



не те обича, но ти си баси пича





Тема Re: България=Станислав???!!!нови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 11:02



Ето това ти е един от големите проблеми!Всъщност тази болест да не ходи по Станиславовците?Гледам по БТВ има още един,който си мисли,че е говорител на българския народ!



Тема Re: България=Станислав???!!!нови [re: F(x)+C]  
Автор Cтaниcлaв! (мискинин)
Публикувано08.11.06 12:45





Чувството ти за хумор е като на умрял слон.

Само да вметна - полицаят отдавна е прехвърлил пуберските си години . Някъде на 40+ е

А ти все още гравитираш около тях

За протокола - проблеми с личността и общуването нямам!



Тема Re: България=Станислав???!!!нови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 20:44



Чувството ми за хумор е в клуб"Вицове"-иди и прочети.
Щом полицаят е на 40+,тогава нека навсякъде,където пише"полицая пуберитет" да се чете "полицая кюсе"
Аз все още нямам 40+,тъй,че не "гравитирам около тях"-изпаднал си в поредната си заблуда!
За протокола-доктора каза,че ще се управиш





Тема нищо не разбранови [re: F(x)+C]  
Автор Cтaниcлaв! (мискинин)
Публикувано08.11.06 22:00



Чувството за хумор не означава да copy-paste-ваш вицове. Това чувство се проявява в нестандартни ситуации. За момента не показваш такова.

Да те поправя, без да се сърдиш - пише се пубертет, а не пуберитет.

Полицаят определено не е кюсе. Просто така му харесва.

А бях намекнал, че гравитираш около пубертета, а не около 40+.

P.S. Ти мойте поздрави на доктора предаде ли ги?

И да му кажеш, че той е толкова доктор, колкото аз съм Дженифър Лопез.



Тема Re: в Тракия вилнее..нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано09.11.06 00:05



Хубаво е поне един да спира моторите, ама дори и твоят "тийн" не се занимава с велосипедисти и каруци. Последните 10-на дни не съм видял НИТО ЕДИН велосипед с включен фар - а вече е доста тъмно след 18 часа





Тема Re: в Тракия вилнее..нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано10.11.06 13:46



добре де, схванах още първия път, затова сложих кавичките






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.