Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:13 15.06.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Задължителни светлини!нови [re: f(x)dx]  
Автор Cтaниcлaв! (мискинин)
Публикувано07.11.06 11:26



Въпросният опонент е пуснал тема в Авто-Мото.
Погледни я, ако ти остане време.

Не ми е клеясала ел.инсталацията от това, че ги ползвам.
Акумулатори сменям толкова често, колкото и други, които не са карали на фарове и са с български марки. Въпреки, че всичко е много относително на моменти - баща ми кара кола, купена нова. Вече е на 160.000 км и все още е с оригинален акумулатор. Може би защото е под предната седалка





Тема Re: Задължителни светлини!нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано07.11.06 12:32



Абе чува се, че щели да правят масови проверки за светлините, поне първият месец, ама аз нещо не ги виждам по пътищата, откъдето минавам. Все още много коли си карат без фарове, макар че и най-слабоумния шофьор трябва вече да е стоплил, че има причина всички да са с фарове. И още не съм видял да спират някой.

И малко off-topic: а ще черпя полицаите, които спрат някой велосипедал, който вечерно време кара без фарове и светлоотразители, облечен в черно. Мамка им - вече 3-ма ги виждам в последния момент, добре, че не карам бързо и успявам да намаля навреме


Обещавам - черпя, само да видя глобен велосипедист, пешеходец или каруца



Тема в Тракия вилнее..нови [re: vens]  
Автор Cтaниcлaв! (мискинин)
Публикувано07.11.06 14:09



един леко мустакат полицай. Казвам "леко", защото явно умишлено си оставя едва наболи "мустаки".

Та, този полицай шапката му свалям. Признал съм го. Пловдив има нужа от поне 3 дузини като него и всичко ще е ок.

За какво иде реч:

Случай 1: Идвам си от работа. Обедно време. Отивам да хапна нещо вкъщи. На спирката до нас спрял всъдеход. До него същия тоя полицай с мотора. Нещо проверява.. Казвам си, ми кво.. спрял го - добре.

Случай 2: Същия ден вечерта се прибирам у нас. Тъкмо спирам колата, до мен спира нашия наемател на гаража. Точно след 5 секунди цъфва същия тоц полицай на мотора. Слиза, представя се и му иска документите. Наемателя смутен започва да пита защо. Общо взето пак всичко си показа - това му е задължение.

Случай 3: Няколко дена по-късно отивам към центъра. Излизам от улицата която е на Т-Маркет и свивам към Мебелна къща. Виждам пак същия мотор, леко изтръпвам, въпреки, че съм напълно изряден - колан, 50 км/ч, включени фарове (много преди да влезне закона в сила). Спира ме той и ехидно ми се усмихва - Вие от къде излезнахте?



3 сек мигам на парцали, напълно не разбиращ за какво ми говори. Но после се усетих и му оговорих с пресъхнала уста:

Ааамии, от Т-Маркета

Случай 4: Преди две седмици седя на Евридея - пак Тракия. Заведението с многото фалшиви рокери. Пичовете тъкмо стават (големи безумци между другото и идва "нашия" човек с негов моторизиран колега.

Хаха, направиха проверки на всичките 7 мотора, които бяха спрели там. Березка ми е свидетелка


Разбра ли какво искам



Тема Re: в Тракия вилнее..нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано07.11.06 21:26



Потвърждавам





Тема Re: в Тракия вилнее..нови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 23:40



И накрая какво-мангали с каруци из цял Пловдив!Въпреки полицая пуберитет!Въпреки твоите светлини!Свидетели са ми всички Пловдивчани!Ако искат да потвърдят.



Тема Re: в Тракия вилнее..нови [re: F(x)+C]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 23:47



Приемам твоето предложение и предлагам да клонираме полицая-пуберитет в още три дузини полицаи-пуберитети и нека в Пловдив всичко бъде О.К.Алилуя!(По възможност да има свидетели да подтвърдят клонирането,за да сме сигурни,че не са клонирали друг полицай,а именно полицая-пуберитет).





Тема Re: в Тракия вилнее..нови [re: Бepeзka!]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 00:53



Брезичке,това на аватара ти ли си-ако си ти не знам дали да ти приема потвърждението-иска ми се да те извикам за справка...





Тема Re: в Тракия вилнее..нови [re: F(x)+C]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 00:56



Само д ане кажеш,че си ти ама преди 30год-тогава поканата за справка отпада.





Тема Re: в Тракия вилнее..нови [re: F(x)+C]  
Автор Haчko (которого нет)
Публикувано08.11.06 01:30



Тя е, тя е. Потвърждавам





Има начин отново да бъдем добри.

Тема Българиянови [re: F(x)+C]  
Автор Cтaниcлaв! (мискинин)
Публикувано08.11.06 09:48



не те обича, но ти си баси пича






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.