Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 24.05.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема В крайна сметка - Комунягата  
Автор f(x)dx ()
Публикувано30.10.06 08:08



демек - по-малкото зло.

аре да сме живи и здрави и след пет години ще видим



Тема Re: В крайна сметка - Комунягатанови [re: f(x)dx]  
Автор Haчko (которого нет)
Публикувано30.10.06 08:15



Докато демонстрираме "мъдрата" склонност да избираме по-малкото зло, на изборите все ще ни се налага да избираме между злини и ще се чудим защо не върви.
Тъп народ - слаба държава.
След пет години ще видим.



Има начин отново да бъдем добри.

Тема Re: В крайна сметка - Комунягатанови [re: Haчko]  
Автор Aнakин_Ckaйyokъp ()
Публикувано30.10.06 08:26



Щом се радваме и на предстоящото евроробство, явно наистина сме много тъпи.



Тема Re: В крайна сметка - Комунягатанови [re: Aнakин_Ckaйyokъp]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано30.10.06 08:33



ей, ама много сте мъдри бе, много сте мъдри. тъп бил народът, евроробство ни чакало. Евала таквиз умници. Я вижте какво пише в тази статия





Тема Re: В крайна сметка - Комунягатанови [re: f(x)dx]  
Автор Haчko (которого нет)
Публикувано30.10.06 10:08



По-кротко, момче! Нека изчакаме да минат две-три години, пък тогава да видим кое-как. Дотогава ти си чети "Дневник", зер там са най-мъдрите глави на нацията. И си поправи мерника - Първанов е комунист толкова, колкото аз съм космонавт.



Има начин отново да бъдем добри.

Тема Re: В крайна сметка - Комунягатанови [re: Haчko]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано30.10.06 12:23



Е, ако трябва да сме честни, и Беронов е Йода колкото ти си космонавт



пък Дневник не го приемам като меродавна институция. Просто интересна статия по темата.



Тема Re: В крайна сметка - Комунягатанови [re: f(x)dx]  
Автор VooDooMaN (непознат )
Публикувано30.10.06 17:06



http://dnes.bg/article.php?id=29221



Тема момчетанови [re: f(x)dx]  
Автор Cтaниcлaв! (мискинин)
Публикувано30.10.06 17:15



ама много се вживявате с тия президенти.
Упорито не желаете да приемете, че от тях практически нищо не зависи.
Оня бил лош, другия бил лош. Питам аз - кой беше добрият?
Не разбирам кой какво има против Първанов.
Президент с репутация. Умен, спокоен. И за какъв комунизъм говорите, бе, душици? Много страни се управляват от социалистически партии.
Стига вече с тоя комунизъм. Специално в политиката от него нищо не остана.
Не показвайте комунистическо мислене, моля.
И монархисти ни управляваха..
И демократи..

ВидЕхме кой какво струва и умните се убедиха, че няма значение кой ги управлява, а КАК



Тема Re: В крайна сметка - Комунягатанови [re: f(x)dx]  
Автор Haчko (которого нет)
Публикувано30.10.06 19:39



А, сакън! Никога не съм казвал, че Неделчо Беронов е Йода, никога не съм го и мислил! ...Не бях го и чувал, ако трябва да съм точен

Макар и предложен за кандидат от най-омразния ми политик - Костов - Неделчо Беронов за мен винаги е бил един достоен човек, подлъган от едните и унизен от другите. Фактът, че е бил председател на Конституционния съд, говори достатъчно красноречиво за професионализма и нивото му и аз просто не съм достатъчно голям, за да си позволя да коментирам. От друга страна се видя, че политиката не е неговата стихия и по-скоро сбърка, като се включи в надпреварата. Остана ми горчив вкус в устата от отношението на опонентите му, които пускаха подигравки под формата на слухове и вицове по негов адрес, свързани с възрастта му. А някои хора забравят на колко години беше избран сегашният папа... Има още много подобни примери.
Държава, която не уважава възрастните хора и не ги третира като хора въобще - както е в нашия случай - е обречена.



Има начин отново да бъдем добри.

Тема Re: В крайна сметка - Комунягатанови [re: f(x)dx]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано30.10.06 23:09



Като видя интеграл и ми се повръща.Този май е неопределен,пък и неориентиран!!!Каква радост,какво нещо-чак ти се иска яйце да му обелиш,та да изпадне в пълен възторг.Даже успя да премери и кое е по-малкото зло.Защо не го патентоваш този уред-ще ти дадат Нобелова награда за него?БРАВО.ЦЪФНАХМЕ.(след 5 години чакане).Сега ще чакаме още пет,та да видим какво ще вържем.(най-вероятно оня,където клати гората ще вуржем).Да ВИ е честит новият президент г-да от мнозинството.Скоро ще очакваме новини на турски по БТВ,НОВА и всички други телевизии.Тази година ви предлагам да ядете студени кебапчета и да пиете топла лимонада не на Бузлуджа,а на връх Свобода в тандем с вашите коалиционни другари от ДПС.Изпейте "Хубава си моя горо" пред паметника на енихан,пък може и с баклава да ви почерпят!Напред към Европа ПРЕЗ Анадола.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.