Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:55 20.09.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема До Чомака!нови  
Автор Sargon lll ()
Публикувано05.10.06 17:47



Ето тук:



“Столипиново” се е превърнал в държава в държавата, без самата държава да знае какво става там. Това каза кметът на Пловдив на работно заседание за създаване на програма за трайно решаване на проблемите на квартала.

Евалла, тиквенико, прозорливостта ти е респектираща! Никога не съм твърдял, че си тъп, а само, че загряваш бавно! Обаче, честно, сам ли го разбра или някой ти каза?!



Тема Re: До Чомака!нови [re: Sargon lll]  
Автор CивиятПлъx (фашист-окупатор)
Публикувано05.10.06 22:33



"Не може в 21-ви век Пловдив да изглежда по този начин – да се разкарват каруци по улиците, да се получават социални помощи без да е положен труд, да не се плащат данъци, ток и вода, да се бутат незаконни постройки, а на следващия ден отново да “поникнат” и т. н.”, бе категоричен областният управител на Пловдив."

Не може ама може и ха на бас че ще е все така докато не се вземат наистина радикални законови мерки и управляващи с воля и без страх от разни хелзински комитети, псевдоевродепутати(малоумници като онез дето защитаваха омовците наскоро) и темподобна паплач.



Сакар планина - перлата на Тракия

Тема Re: До Чомака!нови [re: Sargon lll]  
Автор Cтaниcлaв! (mind hunter)
Публикувано06.10.06 14:36



Чомака обича да се прави на тъп (може и да си Е по принцип), за да може един ден да се оправдава в съда, че някой друг го е карал да прави това и онова.

Мисля обаче, че Столипиново е само част от проблема с циганите, а те както знаем са навсякъде из България.

Всичко ще стане като в америка - да не можеш да кажеш на негър (респективно циганин) да работи, защото ще го считат за дискриминация. С тая разлика, че негрите си имат определено оправдание, а именно, че насила са били докарани в САЩ, докато циганите никой насила тук не ги е водил.

Всъщност, как тая измет се е появила тук? Някой знае ли нещо?





Тема Re: До Чомака!нови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторЛapиca (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 14:45



За циганина или смърт или нищо! Ех как ме е яд че не сме ги пратили преди 60г. на Хитлер. Сега щяхме да сме с години напред!



Тема Re: До Чомака!нови [re: CивиятПлъx]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано06.10.06 16:05



Тъй, тъй, ама с този ботур, който загрява като албански реотан, нищо няма да се получи. Колко години вече е кмет, а чак сега се сети, че "Столипиново е държава в държавата".





Тема много крайнонови [re: Лapиca]  
Автор Cтaниcлaв! (mind hunter)
Публикувано06.10.06 16:07



Не трябва така.
Просто след като имаш български паспорт, следователно си българин и никакъв друг.
Защо аз ще имам едни права и задължения, а ТОЙ, циганинът - други.
Някак си не е честно.
Така че проблемът не е съществуването на циганите, а прилагането на законите спрямо тях.



Тема Re: До Чомака!нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор blues_woman (новатор-ка)
Публикувано06.10.06 19:21



Много е спорен въпросът със заселването на циганите на наша територия. Все от някъде са се пръкнали, да му се и не види



Друг е въпросът, че преди 10.11 проблем с тях нямаше. Всеки средно интелигентен човек може да си отговори защо не е имало / Чомаков явно не се вписва в тази категория, и не защото не може, а защото не иска /. По-лесно е да не забелязваш проблема, отколкото да го признаеш, а за да го решиш ти трябва не само разсъдък, но и здрави топки, ако ме разбирате какво имам предвид

Идат избори, нормално е Чомаков да регистрира някаква мозъчна активност, все пак като бивш анистезиолог би трябвало да е наясно, че човек все някога излиза от упойка.

Еййййййййййй, ама кофти PR има тоя типДа ма беше питал кое как става и кога какво да говори щях да му кажа. Като знам кви пари се пръскат за подобни глупости, почти нищи немаше да му струва-една почерпка на сите клубари заедно в някоя култова кръчма и едно клубче за добро храносмилане след това

ДИШАЙ...

Тема Re: До БУнови [re: blues_woman]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано06.10.06 22:24



1. И те самите не си знаят историята...
По някаква случайност ми се намира някъде из многото архиви един ръкопис на български от френски изследовател със заглавие от сорта на " Тайната история на циганите" или нещо подобно. В общи линии - от северна Индия идват, били са обслужващо племе някъде в Хималаите, но решили един ден да правят преврат... та дотам им бил късмета - било взето решение да бъдат пръснати из света и да нямат своя държава...

2. Не бих седнал с него на една маса, след като опорочи (избяга чрез византийски номера) дори един обществен дебат по въпроса за Филип...

Да не говорим как се отнесе към сезирането за опазването на двете плоски могили - т.н. Яса тепета...

3. Мимо (или Мемо - не знам точно как го произнасят) - чиято съпруга ни потърси, когато почиствахме Небет тепе!?... не за да помага, а за да търси продаващи имоти в стария град........... Айде стига!

Въпросът се повдига в края на мандат, който няма да бъде удължен отново. Та нали с техния вот в последния час от предните местни избори премахна преднината на основния си съперник!

Е-клуб Пловдив не е за продан!








...

Слънчев Изгрев,
благодаря за "зрението",
което в труден миг дари ми!



Тема Re: До Чомака!нови [re: Cтaниcлaв!]  
Авторфaлaнre. (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 23:09



Няма значение как са се появили, а кога ще се цивилизират или ще хващат пътя.



Тема Re: До Чомака!нови [re: blues_woman]  
Автор CивиятПлъx (фашист-окупатор)
Публикувано06.10.06 23:59



"Друг е въпросът, че преди 10.11 проблем с тях нямаше"

Баш бай тошо ги развъди толкова, даже внасяше от най-гадните цигани - румънските.



Сакар планина - перлата на Тракия


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.