Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:51 27.06.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Помогнете със съвет!нови  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано11.08.06 18:17



Та като каза Петльо за телефона, не мога да се сдържа да не се оплача. Така ми е кипнало, че направо съм бясна.

Мразя Глобул!!!

Договорът ми с тях изтче, малко преди това ми откраднаха телефона, аз ги предупредих за това, спряха го, но продължават и до сега да пристигат сметки за по 11.5 всеки месец. Това е абонаментнтата такса, която продължавам да им дължа, защото, видите ли не съм казала изрично, че се отказвам и те ми продължили договора автоматично. Нищо, че картата е открадната и те добре го знаят. Дори ми записаха новия номер на Вивател. А сега не съм можела да прекратя договора преди да заплатя всички месечни такси, които са ми начислили!!! Идиоти! И ще продължават всеки месец да ми пращат нови сметки!!! Казах им, че нямам никакво намерение да им плащам! Помогнете ми със съвет - какво да правя. Какво могат да ми направят? Опасявам се, че ще чакат да се натрупа сума от 100 лева и ще почнат да ме съдят



А дори не са ме предупредили, че ще ми продължат договора автоматично!!! Струва ми се, че е много нечестно това, което правят!



Тема Re: Помогнете със съвет!нови [re: Бepeзka!]  
Автор Cтaниcлaв! (mind hunter)
Публикувано11.08.06 18:24



Ако все още не си го направила, отиди в клуб ГЛОБУЛ.
Там могат да ти дадат повече информация. Предполагам клуба се посещава от поне 3-4 служители на фирмата, които могат да ти бъдат наистина от полза.

Иначе наистина съжалявам за това, което се случва.




Тема Re: Помогнете със съвет!нови [re: Бepeзka!]  
Автор Haчko (страхлив корем)
Публикувано11.08.06 20:26



Ами изчакай ги тия тарикати да започнат да те съдят, бе! Ако имаш черно на бяло, че своевременно си ги уведомила за откраднатата карта, аз ще дойда да им гледам сеира на тия мърлячи!
А ако предпочиташ нападателния стил, свържи се с няколкото организации за защита правата на потребителите - те ще ти помогнат. И пак ме викни да гледам сеир





Има начин отново да бъдем добри.

Тема Re: Помогнете със съвет!нови [re: Haчko]  
Автор пeтльoМодератор (!Champions!)
Публикувано11.08.06 20:53



всички ще дойдем за подкрепа:)

иначе нашите джисием фирми са отвратителни, до една

...
Nobody ever said the life was fair


Тема Re: Помогнете със съвет!нови [re: Бepeзka!]  
Автор katt (буйна)
Публикувано12.08.06 11:31



Защо се оплакваш? Прочети си пак първоначалния договор с тях. Там не е ли опоменато, че имаш право да прекратиш договора си, но след изтичане на определен срок, било то 1 или 2 години. Това, че имаш право да прекратиш договора съвсем не значи, че автоматично се прекратява, а че го правиш ако желаеш. Ако не го прекратиш автоматично се удължава, но ти по всеко време, от изтичането на срока, можеш да го направиш. Сега също можеш да го прекратиш, но действително ще трябва да си заплатиш натрупаните сметки.

А това, че си изгубила картата си и те го знаят е съвсем друго правоотношение с тях. Те автоматично ти дават същия номер, но ти не си отишла да си вземеш новата карта със стария номерпонеже такова е било твоето решение.

В крайна сметка всичко това го пише в договора ти - просто го прочети и ще разбареш, че това е процедурата. Те немогът да четат мисли а предоставаят услуга, за това и се обвързват с договор, за е ясно на тях и на нас, като потребители, по какви правила се играе.

Съжалявам, че така се е получило, но в стремежа си да ти бъдат максимално полезни са ти издали нова карта. Така, че... извода си е за теб. Сама си прецени какво ще правиш или плащаш сега натрупаните сметки и после се отказваш от договора си с тях или изчакваш най-търпеливо да заведът дело, за да платиш на адвокат, да заплатиш делото и натрупаните сметки... Даваш малко и се отърваваш или даваш малко повече и се мъкнеш по съдилища.

Избора си е твой!

ЖИВЕЙ ГОРЕЙКИ


Тема Ти да не работишнови [re: katt]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано12.08.06 12:07



за Глобул?





Тема Re: Помогнете със съвет!нови [re: katt]  
Автор пeтльoМодератор (!Champions!)
Публикувано12.08.06 14:02



The dark side I feel in you!

...
Nobody ever said the life was fair


Тема Re: Помогнете със съвет!нови [re: Haчko]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано12.08.06 14:29



Нямам, бе

. Нищо нямам, Наче. Просто им казах, че искам да спрат номера и че повече няма да го ползвам, защотото минавам към друг оператор. (решението за това вече беше взето и намяше връзка с кражбата)
Що тогава тия патки не ми казаха, че трябва писмено да се откажа??? Аз сметнах, че съм била достатъчно ясна... Жертва съм на непрофесионализъм!



Тема Re: Помогнете със съвет! [re: Бepeзka!]  
Автор Haчko (страхлив корем)
Публикувано12.08.06 20:41



Защото си им казала, че сменаш оператора. И те калташки са те вързали за тях.



Има начин отново да бъдем добри.

Тема В случая...нови [re: Бepeзka!]  
Автор katt (буйна)
Публикувано12.08.06 23:21



...работя за теб



ЖИВЕЙ ГОРЕЙКИ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.