Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:40 19.05.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема за тока и водатанови  
Автор Aнakин_Ckaйyokъp ()
Публикувано26.06.06 07:42



направи ми впечатление този месец,когато отчитаха тока, пък и водата, доста по-малко писаха, отколкото аз отчетох на електромера и водомера. Един съсед ми подметна, че това се прави нарочно, за да може, като се вдигна цената, да надпишат това, което са "пропуснали" да отчетат и да го плащаме по новите цени. Няма да се учудя,ако има нещо такова.

Забелязал съм също, че за месец август винаги получавам доста по-висока сметка за тока, а пък тогава обикновено съм на море,така че не знам какво да мисля за това...
А вие какво мислите?



Тема Re: за тока и водатанови [re: Aнakин_Ckaйyokъp]  
Авторпpeпaтил (Нерегистриран)
Публикувано26.06.06 08:07



ами май има нещо такова.



Тема Re: за тока и водатанови [re: Aнakин_Ckaйyokъp]  
Автор Cтaниcлaв! (SAGITTARIUS)
Публикувано27.06.06 12:49



Еднозначно едва ли може да се отговори.
Много зависи от инкасатора.
Понякога не пишат нищо. Друг път пишат повече, ако смятат, че БИ трябвало да си изхарчил повече, а ти отчитат доста по-малко.
Аз два месеца подред не можах да осигуря достъп до нас и не ми начислиха нищо служебно. После дадох показания и платих 30 лева наведнъж.
Друг път ми начислиха 40 лева служебно ТОК, само защото показания нямаше. Т.е. имаше, но много малки - 2 лева. Отидох, обясних че в този апартамент вече никой не живее и сега такива проблеми нямам.
Със сигурност обаче някакви шашми се правят. Гледах вчера БТВ. Бяха поканили някакъв представител на Софийска вода. Момчето изтърси че загубите били около 70%



Същото е и при Енергоразпределение и Топлофикация.

След като не могат да вземат от нередовните, взимат от редовните.



Тема Re: за тока и водатанови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Aнakин_Ckaйyokъp ()
Публикувано28.06.06 07:12



Надявам се да не ни начисляват големи сметки заради циганите в Столипиново! Понеже тях изглежда никой не може да ги накара да си плащат!





Тема Re: за тока и водатанови [re: Aнakин_Ckaйyokъp]  
Автор Cтaниcлaв! (SAGITTARIUS)
Публикувано28.06.06 12:39



Е, как? Нали точно техните сметки плащаме...


След някой и друг месец и къщурки ще им построим, щото те били свикнали да живеят в къщи...
Пък и нали знаеш - като им спрат водата или тока и веднага го обявяват за дискриминация


Имам си една мечта.....



Тема Re: за тока и водатанови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Aнakин_Ckaйyokъp ()
Публикувано29.06.06 13:19



Само че тогава става дискриминация спрямо нас, другите. А ние докога ще трябва да търпим?!!





Тема Re: за тока и водатанови [re: Aнakин_Ckaйyokъp]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St.Lucifer)
Публикувано29.06.06 14:54



Докато техните 300 000 гласа са голяма електорална сила, дотогава. Колкото повече хора гласуват, толкова тези твърди 300 000 се топят процентно и съответно нуждата от тях се топи и привилегиите отпадат...




Тема Re: за тока и водатанови [re: Aнakин_Ckaйyokъp]  
Автор Cтaниcлaв! (SAGITTARIUS)
Публикувано29.06.06 15:04



Бай Тошо добре беше започнал възродителния процес навремето....



Всички, които претендират за права над тези, записани в КОНСТИТУЦИЯТА - ВЪН ОТ БЪЛГАРИЯ!!!

Никога не съм бил расист и националист. Държа обаче всички в страната да бъдат равни, поне що се касае до плащане на сметки и данъци.

Какво излиза - плащам данъци и осигуровки на пълна заплата, а получавам здравно обслужване точно такова, каквото и човек, който дори не знае какво е здравна осигуровка

Редактирано от Cтaниcлaв! на 29.06.06 15:05.



Тема Re: за тока и водата [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Aнakин_Ckaйyokъp ()
Публикувано30.06.06 12:37



За съжаление обаче пред енергото и ВиК сега циганите са привилигировани, а ние - дискриминирани!





Тема Re: за тока и водатанови [re: Aнakин_Ckaйyokъp]  
Автор Cтaниcлaв! (SAGITTARIUS)
Публикувано30.06.06 15:54



Братле, по всичко личи, че следваме Америката


Ще дойдат години, в които те ще бъдат "по-равни" от нас.
Ние ще работим, ще се трепем и като започнем да роптаем, че те седят и нищо не правят (за пример негрите в САЩ) шефовете ще ти казват:

Шъъъът. Мери си приказките, че не искам да ме съдят за дискриминация

Редактирано от Cтaниcлaв! на 30.06.06 15:56.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.