Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 22.05.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Тема Квартира за 1 нощувка ПОМОЩ МОЛЯ ВИ!!!:)нови  
АвторGravity girl (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 14:39



Такаааа... хора... идея имате ли как да си намерим квартира за 1 нощ (петък 23 юни) за две момичета на някви нормални цени... че нямаме пари за хотели пък с тия квартири малко ни е страх да не попаднем на някви откачени хора ама е по-добре отколкото да седим цялата нощ на главната улица както направихме миналия път... Моля ви хелп :)



Тема Re: Квартира за 1 нощувка ПОМОЩ МОЛЯ ВИ!!!:)нови [re: Gravity girl]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано19.06.06 17:16



Ами, бих ви поканил в къщи - можем да си прекараме чудесно! Но, понеже не вярвам да приемете моята съвсем безкористна покана, защо не отидете във Военния хотел? Мисля, че е удачен избор.

Тъй като, последния път сте обикаляли цяла нощ по Главната, смятам, че едно добро решение за вас е да се забиете в някоя интернет-зала на нощна тарифа - плаща се еднократно за цялата вечер, вече сигурно цените са съвсем смешни.



Тема Re: Квартира за 1 нощувка ПОМОЩ МОЛЯ ВИ!!!:)нови [re: Sargon lll]  
Автор пeтльoМодератор (!Champions!)
Публикувано19.06.06 21:14



хахах две момичета, много ясно, че ще ги поканиш:))))

...
Nobody ever said the life was fair


Тема Re: Квартира за 1 нощувка ПОМОЩ МОЛЯ ВИ!!!:)нови [re: Gravity girl]  
АвторGravity girl (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 16:22



То предложението е мило, но все пак е тъпо от наша страна да вярваме така на всеки, който ни покани вкъщи... Миналия път да не мислиш, че никой нищо не ни е казвал?? Изреди се половин Пловдив!! Тия хора не ги разбирам работа ли си нямат, но главната наистина е учудващо оживена в 3-4 през нощта... даже тук Витошка не е така... Nevermind, идеята ми е, че тогава ни се пиеше нещо и се бяхме запознали там с едни момчета и нито едно от тях не пропусна да ни покани у тях уж да пийнем... Но ние упорито си седяхме на пейката на улицата и си говорехме с всеки, който мине!

Иначе нет-клуба не е особено добро предложение, искаме да спим:) а мен ме е страх да не ми гепят нещо ако заспя там...
Военният хотел къде се намира? Много ли е далече от Стария град? (че там е заведението) И какви са цените? Иначе ние си търсехме нещо от квартирите около "Конюшните на царя" ако го знаете... Преди там бяха отседнали тея от групата на която отиваме на концерт:)




Тема Re: Квартира за 1 нощувка ПОМОЩ МОЛЯ ВИ!!!:) [re: Gravity girl]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано20.06.06 19:29



Да, военният хотел не е много близо до Стария град, но да не ти пука. Викаш такси и ви мята там. Не е и много далеч.

Усещам аз, че сте скромни и пестеливи момичета. Идете на гарата, ама вътре, и дремете на пейките. Никой нищо няма да ви каже. Познавам един, дето като студент ходеше да спи в купетата на влаковете, може да се пробвате и там. Само да не се засечете с някой като него.



Впрочем, ако си падате по групи, ще повикам и няколко приятели, все ще уредим някой Gang Bang. Само свирнете...



Тема Re: Квартира за 1 нощувка ПОМОЩ МОЛЯ ВИ!!!:)нови [re: Sargon lll]  
АвторGravity girl (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 22:01



Хахах, бе не сме нито скромни, нито пестеливи - просто в момента нямаме никви пари и взимаме от който има .. приятели разни дават, после как ще ги връщаме не знаем но както и да е. А пари нямаме защото имаме супер много проблеми с нашите и не ни спонсорират .. тъпаци :) във Военния какви са цените? Иначе на гарата е изключено да спим! И там ще ни гепят нещо. 100%... А и са някви клошари... Миналия път сутринта отидохме там да видим кога ни идва влака и не стига, че миризмата беше убийствена просто, ми и хората там... ужас. Неее. Никога. По-добре най-пропадналия хотел... Само да е нещо със стаи и ключ! Иначе ми е много интересно как ще се прибираме към 2 часа до хотела ама... карай... Пак ще се наложи таксита с разни луди в тях! :(



Тема Re: Квартира за 1 нощувка ПОМОЩ МОЛЯ ВИ!!!:)нови [re: Gravity girl]  
Авторaбe... (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 01:27



В 3:10 и 3:34 има влакове за Сф, хем със спални вагони



Тема Re: Квартира за 1 нощувка ПОМОЩ МОЛЯ ВИ!!!:)нови [re: Gravity girl]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано21.06.06 17:54



А, не знам какви са цените - аз си имам терен.

Един приятел скоро ми разправяше, че там е хубаво и евтино.

Тъй като, аз съм силно социално ангажиран, все още ти предлагам, да преспим заедно тримата у нас. Пък и, знае ли човек, нещо може да измислим с дълговете ви...



Тема Re: Квартира за 1 нощувка ПОМОЩ МОЛЯ ВИ!!!:)нови [re: Sargon lll]  
Авторmaja (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 22:27



хотел дунав на второто колело на панаира.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.