Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:24 26.09.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: един въпроснови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Jordan_13 (ентусиаст)
Публикувано16.06.06 15:01



Има - карането в Пловдив е отврат, аз лично въобще не го предпочитам, но се налага всеки ден да карам. Виж бърчината е друго нещо - чист въздух и много по-малко коли, въобще спокойствие. Около Пловдив смога продължава да се стеле в равното почти до Асеновград. Навремето Пловдив не бе толкова мръсен град, ех...



Тема Re: един въпроснови [re: Jordan_13]  
Автор Cтaниcлaв! (SAGITTARIUS)
Публикувано16.06.06 15:20





Зависи къде караш в Пловдив. То така или иначе този въздух го дишаш.
Карал ли си колело в Странджа?
Аз от М.Търново съм се спускал до Бургас, а после обратно. Но там е удоволствие. Трафик кажи речи няма. А от имането най-много ме е страх



Тема Re: съвместно каране на колелетанови [re: Jordan_13]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано16.06.06 18:58



Хайде и ти, също като ония от клуб "Велосипедизъм" - "Ако колелото ни не стигне минимум 500 лв, ама минимум, иначе брой нагоре, не ще издържи есктремни условия дълго време."

Ти може и да караш това колело по адски екстремни условия, ама редовият велосипедист като повечето тук, не го натоварва чак толкова, че да му трябва да дава излишни пари.
Моето колело струва 200 лв и съм го натоварвал, без да го щадя, включително в планински и горски условия - издържа, че и отгоре.

А за велопоходите по шосето, които се коментират тук, ако ще и до х. Здравец - всяко колело над 50-60 лв ще издържи.

И преди да се започне поредния безсмислен спор - недей ми отговаря. До понеделник съм off-line





Тема Re: един въпроснови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор пeтльoМодератор (!Champions!)
Публикувано16.06.06 22:28



ми да, да караш по асеновградско в пиковите часове ПО СРЕДАТА НА ПЛАТНОТО си е чиста проба малоумие
който ги блъснат на указания от правилника 1 метър от края на платното, еми той е към другата група - с лош късмет

...
Nobody ever said the life was fair


Тема Re: един въпроснови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор пeтльoМодератор (!Champions!)
Публикувано16.06.06 22:30



верно е, че основното е удоволствието от карането, всеки каквото му харесва:)
мен примерно пролетта след като цяла зима не съм карал ми харесва и на гребната да карам, или някъде по равно; но основното ми удоволствие идва от катеренето на баирите и, естествено, спускането:)
до хисаря умрях от скука примерно

...
Nobody ever said the life was fair


Тема Re: съвместно каране на колелетанови [re: Jordan_13]  
Автор пeтльoМодератор (!Champions!)
Публикувано16.06.06 22:33



напълно подкрепям, всякакви организирани отивания или нещо от сорта са скучни, мен ми е най-кеф да се хвана с някой приятел сутринта и без да сме го мислили да тръгнем на някъде ей така
иначе е вярно това за парите, но доста гора не могат да си позволят толкова скъпи колелета, освен многото пари, самия факт, че не им е основното това
иначе аз 800 лева няма особено да се замисля да дам за колело

...
Nobody ever said the life was fair


Тема Re: съвместно каране на колелетанови [re: vens]  
Автор пeтльoМодератор (!Champions!)
Публикувано16.06.06 22:35



ми мен колелото ми задната ос, тоест лагерите, изпопадаха тамън като с качихме на с.мАнастир, не успях да се спусна:)

е, верно, че преди това беше навъртяло няколко хиляди километра...

...
Nobody ever said the life was fair


Тема Re: съвместно каране на колелетанови [re: Jordan_13]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано17.06.06 22:10



Не споделям анархизъм нито революционен ентусиазъм.

сродното - със сродно (както казва Хермес Триждипремъдрия)

а на вълка-единак рано или късно му се чупи врата










-

Слънчев Изгрев,
благодаря за "зрението",
което в труден миг дари ми!

Тема Re: съвместно каране на колелетанови [re: MissFix]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано17.06.06 22:20



в близкия месец не ме бройте

24, 25-ти - Еньовден - по баирите съм
после - отпуски, ремонти и т.н.

иначе Руен си е супер - бившето село Богородично - имам малко краеведска работа в района - при анализ на картов материал възникнаха някои въпросителни, които очертават интересна работа на терен...



пп не малко са и подобни други интересни местенца в нашия красив и обаятелен край








-

Слънчев Изгрев,
благодаря за "зрението",
което в труден миг дари ми!

Тема Re: съвместно каране на колелетанови [re: Jordan_13]  
Автор wowbagger (T.I.P.)
Публикувано18.06.06 21:57



В Клубовете е истината.В повечто "други" държави членуването в клуб е това,към което се стремят всички и за което СИ ПЛАЩАТ!
Айде да не изброявам до какви бенефити води членуването в Клуб,но да се говори за ограничаване на свобода е смешно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.