Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:29 28.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Почистване на "Сервитьора"  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано31.05.06 22:50



Тия дни някъде беше - преди две години Го вдигнаха напук на хората.

Нека си го почистят поне.

Айде, вуду - бегай при бара със същото име (или зомбясан Е-клуб имаше там такъв) да услужиш на властвуващите в момента господа демократи...

След като Пловдив е създаден от сакатия, редно е и метани да му се направят както подобава.








-

Слънчев Изгрев,
благодаря за "зрението",
което в труден миг дари ми!


Тема Re: Почистване на "Сервитьора"нови [re: Vetrim]  
Автор пeтльoМодератор (!Champions!)
Публикувано01.06.06 07:33



може като почистим(ако някой ден се наканим) римския стадион чувалите с боклуците да ги наредим около Него

...
Whatever


Тема Re: Почистване на "Сервитьора"нови [re: Vetrim]  
Автор VooDooMaN (Шампион Оле!)
Публикувано01.06.06 12:19



Тея акции с почистването са типични за комсомола, аз нямам такива аспирации. А паметникът не знам напук на кой е бил вдигнат, аз не бях против . "Хората" е доста общо понятие. Има си "Чистота". Voodoo Bar-ът го няма вече, не беше лошо заведение.



Тема Re: Почистване на "Сервитьора"нови [re: Vetrim]  
Автор 3Mona (неоплакващ се)
Публикувано01.06.06 12:32





Колкото чистих Глупакът на хълма, толкова и този.

ПП Офеецът в теб не търпи,а?

One Apple A Day Keeps Windows Away


Тема Re: Почистване на "Сервитьора"нови [re: Vetrim]  
Автор Kopeняk (минаващ)
Публикувано01.06.06 14:58



Vetrime, защо толкова злоба, бе човек? Напук на кои хора го вдигнаха - на тези, които ходят да чистят "Альоша"-та и след това отиват да се черпят в клуба на Българо-съветската дружба ли? Вие конкуренция не понасяте май, а?

И защо клубът, който споменаваш е "зомбясан"- да не би защото не го посещаваха млади социалисти?

Четейки постинга ти, в мен възникна и още един въпрос - защо думата "демократи" звучи толкова грозно в твоето писание? Да не би да си против демокрацията, или фразата "диктатура на пролетариата" ти е по-свойска някак си? Кажи си, не се срамувай.



Тема Re: Почистване на "Сервитьора"нови [re: Vetrim]  
Автор VooDooMaN (Шампион Оле!)
Публикувано01.06.06 15:36



Ти верно ли си от комсомола ?



Тема Re: Почистване на "Сервитьора"нови [re: VooDooMaN]  
АвторJordan_13 (Нерегистриран)
Публикувано07.06.06 15:11



Верно е, Владко навремето дълго време се подвизаваше в Станцията на младите техници, ТНТМ-еец си беше, впосле се впусна в ЦНСО (Центъра за нестопанските организации). На подобни образувания в една или друга степен дължим днешната дискриминация и геноцид над българите. Там се наливаха пари, вероятно Соросови, т.е. еврейски.
Владко и преди и сега си остава на сродни позиции. Какво ли говори това?



Тема Re: Почистване на "Сервитьора"нови [re: Jordan_13]  
АвторBлaд (Нерегистриран)
Публикувано09.06.06 21:18



Айде, бе!...
Верно?...

Аз съм тоя, за който говориш и явно хал хабер си нямаш за нещата, свързани с т.н. "трети сектор".
Соросовите парички се наливаха само там, където можеха да ги контролират - т.е. в "затвореното общество", което пък от своя страна се контролираше (и може би още е така) от хора на сигурността... дали да изреждам кой на кого и как налива и харчи? Само името им е демократи! Дали да напомням, че на Луджев партийката с това си поддържаше щатния апарат?... Просто отвори кой да е актуален справочник на НПО и виж кои лица в чии управителни органи са, но това, което няма да видиш таме кой на кого е експерт и на коя организация одоБрява проектите. Навързани са "синджир марка". За "сивия кардинал" да не споменавам... Па що не споменеш и депутатите дето се навъдиха оттам и какво направиха за града. И кой е сега начело? А? Що не го поразкриеш малко - като си почнал, карай наред.

Но явно искаш да избягаш от темата как беше "установено", че Оня е основал Филибето... К`ви машинации бяха, к`во бягане по тъча... срам!

А движението за разкриване на талантите на децата си беше нещо хубаво, само дето му лепнаха идеологемата, че е социалистическо начинание - сиреч "лошо" и трябваше да се унищожи с лека ръка. После - защо децата имали наднормено тегло, водели нездравословен начин на живот, опитвали дрогата... така ще е . И после - копираме "водещия" чужд опит, дето е с десетилетия назад и примираме от възхищение, като че ли сме от Африка.

Айде, Данчо, пък макар и 13-ти.
Да не си отварям езика - напоследък не съм в настроение.
(пък да имаш и късмет да съм гладен...

)









-



Тема Re: Почистване на "Сервитьора"нови [re: Bлaд]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано09.06.06 21:40



И колко хора сме все тоя?
Айде няма нужда някой да ме защитава.
Не крия нито кой съм, нито с какво се занимавам.
Напротив, дори каня на определени "представления".

Джорджи, ако ми кажеш откъде колко пари съм взел за обществената си работа, ще бъдеш по-ясен за околните.
Малко хора са безсребърници.
В рамките на 24 години обществена работа, може би съм взел за дейност не повече от една месечна заплата...

Да, верно е - в МГ-то съм бил в учкома и отговарях за ТНТМ-то в 10-ти клас.
Както е вярно, че създадох и студенстката радиослужба и бях неин ръководител 4 години (ранг на председател на факултетен съвет на ДКМС), но отказах лятна бригада в Дрезден като награда за безкористната ми работа за студентите.
Както е верно, че бях и един от създателите на студентския дискусионен клуб "Около кръглата маса" и се чудеха преподавателите защо не съм член на Партията...
Както е вярно, че завърших и с отличие курсовете за ръководни кадри в бригадирското движение, но по-късно отказах да участвам в съставите поради разминаване между правилата и реалността, като бях редови бригадир на най-трудните места в ремонтите на ТЕЦ... (Ти какво си направил? Хленчиш от сянката.)

и т.н., и т.н.


Колкото до Сервитьора - ако го броим трак, донякъде има място някъде в нашата низина, но не по-далеч от Ямбол.

Слънчев Изгрев,
благодаря за "зрението",
което в труден миг дари ми!



Тема Re: Почистване на "Сервитьора"нови [re: Bлaд]  
АвторJordan_13 (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 13:02



Ама грешно си ме разбрал. Аз съм против Сервитьора, в това отношение подкрепям напълно Владко. За мене основател на Пловдив е Евмолп син на Музей, но това е друга тема. Паметника е нелегитимен и трябва да бъцде премахнат.
Иначе за Соросовите пари си оставам на същите позиции




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.