Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:32 30.05.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Почистване на "Сервитьора"  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано31.05.06 22:50



Тия дни някъде беше - преди две години Го вдигнаха напук на хората.

Нека си го почистят поне.

Айде, вуду - бегай при бара със същото име (или зомбясан Е-клуб имаше там такъв) да услужиш на властвуващите в момента господа демократи...

След като Пловдив е създаден от сакатия, редно е и метани да му се направят както подобава.








-

Слънчев Изгрев,
благодаря за "зрението",
което в труден миг дари ми!


Тема Re: Почистване на "Сервитьора"нови [re: Vetrim]  
Автор пeтльoМодератор (!Champions!)
Публикувано01.06.06 07:33



може като почистим(ако някой ден се наканим) римския стадион чувалите с боклуците да ги наредим около Него

...
Whatever


Тема Re: Почистване на "Сервитьора"нови [re: Vetrim]  
Автор VooDooMaN (Шампион Оле!)
Публикувано01.06.06 12:19



Тея акции с почистването са типични за комсомола, аз нямам такива аспирации. А паметникът не знам напук на кой е бил вдигнат, аз не бях против . "Хората" е доста общо понятие. Има си "Чистота". Voodoo Bar-ът го няма вече, не беше лошо заведение.



Тема Re: Почистване на "Сервитьора"нови [re: Vetrim]  
Автор 3Mona (неоплакващ се)
Публикувано01.06.06 12:32





Колкото чистих Глупакът на хълма, толкова и този.

ПП Офеецът в теб не търпи,а?

One Apple A Day Keeps Windows Away


Тема Re: Почистване на "Сервитьора"нови [re: Vetrim]  
Автор Kopeняk (минаващ)
Публикувано01.06.06 14:58



Vetrime, защо толкова злоба, бе човек? Напук на кои хора го вдигнаха - на тези, които ходят да чистят "Альоша"-та и след това отиват да се черпят в клуба на Българо-съветската дружба ли? Вие конкуренция не понасяте май, а?

И защо клубът, който споменаваш е "зомбясан"- да не би защото не го посещаваха млади социалисти?

Четейки постинга ти, в мен възникна и още един въпрос - защо думата "демократи" звучи толкова грозно в твоето писание? Да не би да си против демокрацията, или фразата "диктатура на пролетариата" ти е по-свойска някак си? Кажи си, не се срамувай.



Тема Re: Почистване на "Сервитьора"нови [re: Vetrim]  
Автор VooDooMaN (Шампион Оле!)
Публикувано01.06.06 15:36



Ти верно ли си от комсомола ?



Тема Re: Почистване на "Сервитьора"нови [re: VooDooMaN]  
АвторJordan_13 (Нерегистриран)
Публикувано07.06.06 15:11



Верно е, Владко навремето дълго време се подвизаваше в Станцията на младите техници, ТНТМ-еец си беше, впосле се впусна в ЦНСО (Центъра за нестопанските организации). На подобни образувания в една или друга степен дължим днешната дискриминация и геноцид над българите. Там се наливаха пари, вероятно Соросови, т.е. еврейски.
Владко и преди и сега си остава на сродни позиции. Какво ли говори това?



Тема Re: Почистване на "Сервитьора"нови [re: Jordan_13]  
АвторBлaд (Нерегистриран)
Публикувано09.06.06 21:18



Айде, бе!...
Верно?...

Аз съм тоя, за който говориш и явно хал хабер си нямаш за нещата, свързани с т.н. "трети сектор".
Соросовите парички се наливаха само там, където можеха да ги контролират - т.е. в "затвореното общество", което пък от своя страна се контролираше (и може би още е така) от хора на сигурността... дали да изреждам кой на кого и как налива и харчи? Само името им е демократи! Дали да напомням, че на Луджев партийката с това си поддържаше щатния апарат?... Просто отвори кой да е актуален справочник на НПО и виж кои лица в чии управителни органи са, но това, което няма да видиш таме кой на кого е експерт и на коя организация одоБрява проектите. Навързани са "синджир марка". За "сивия кардинал" да не споменавам... Па що не споменеш и депутатите дето се навъдиха оттам и какво направиха за града. И кой е сега начело? А? Що не го поразкриеш малко - като си почнал, карай наред.

Но явно искаш да избягаш от темата как беше "установено", че Оня е основал Филибето... К`ви машинации бяха, к`во бягане по тъча... срам!

А движението за разкриване на талантите на децата си беше нещо хубаво, само дето му лепнаха идеологемата, че е социалистическо начинание - сиреч "лошо" и трябваше да се унищожи с лека ръка. После - защо децата имали наднормено тегло, водели нездравословен начин на живот, опитвали дрогата... така ще е . И после - копираме "водещия" чужд опит, дето е с десетилетия назад и примираме от възхищение, като че ли сме от Африка.

Айде, Данчо, пък макар и 13-ти.
Да не си отварям езика - напоследък не съм в настроение.
(пък да имаш и късмет да съм гладен...

)









-



Тема Re: Почистване на "Сервитьора"нови [re: Bлaд]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано09.06.06 21:40



И колко хора сме все тоя?
Айде няма нужда някой да ме защитава.
Не крия нито кой съм, нито с какво се занимавам.
Напротив, дори каня на определени "представления".

Джорджи, ако ми кажеш откъде колко пари съм взел за обществената си работа, ще бъдеш по-ясен за околните.
Малко хора са безсребърници.
В рамките на 24 години обществена работа, може би съм взел за дейност не повече от една месечна заплата...

Да, верно е - в МГ-то съм бил в учкома и отговарях за ТНТМ-то в 10-ти клас.
Както е вярно, че създадох и студенстката радиослужба и бях неин ръководител 4 години (ранг на председател на факултетен съвет на ДКМС), но отказах лятна бригада в Дрезден като награда за безкористната ми работа за студентите.
Както е верно, че бях и един от създателите на студентския дискусионен клуб "Около кръглата маса" и се чудеха преподавателите защо не съм член на Партията...
Както е вярно, че завърших и с отличие курсовете за ръководни кадри в бригадирското движение, но по-късно отказах да участвам в съставите поради разминаване между правилата и реалността, като бях редови бригадир на най-трудните места в ремонтите на ТЕЦ... (Ти какво си направил? Хленчиш от сянката.)

и т.н., и т.н.


Колкото до Сервитьора - ако го броим трак, донякъде има място някъде в нашата низина, но не по-далеч от Ямбол.

Слънчев Изгрев,
благодаря за "зрението",
което в труден миг дари ми!



Тема Re: Почистване на "Сервитьора"нови [re: Bлaд]  
АвторJordan_13 (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 13:02



Ама грешно си ме разбрал. Аз съм против Сервитьора, в това отношение подкрепям напълно Владко. За мене основател на Пловдив е Евмолп син на Музей, но това е друга тема. Паметника е нелегитимен и трябва да бъцде премахнат.
Иначе за Соросовите пари си оставам на същите позиции



Тема Re: Почистване на "Сервитьора"нови [re: Bлaд]  
АвторJordan^13 (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 21:15



И все пак, с последния си пост Владо се държа като мъж и си каза всичко. Всъщност, не всичко, има още доста дейности, които скри, но все пак... Макар, че ми е противник в доста аспекти, все пак не мога да не го уважавам за това.
Не е лош човек, вярвайте ми, но понеже днес Световната комунистическа държава (под формата на ЕС) се възражда отново, щете не щете ще чистите Альоша. Днес, Владо ви кани учтиво, като на кафе, а утре - знае ли човек





Тема Re: Почистване на "Сервитьора"нови [re: Vetrim]  
Автор mata68 (cherysh of love)
Публикувано12.06.06 11:54



Запазваш достойнство, чест и почитания! Бъди здрав и отдай способностите си още 24-26 год.





Тема Re: Почистване на "Сервитьора"нови [re: Kopeняk]  
Автор Stephanie (kvazer®©™)
Публикувано18.06.06 16:22



Ей,,, я по-кротко! Да видим теб, ти къде си бил?!
Всеки има право на мнение. Това е неговото мнение.
Ти защо го съдиш?



Тема Re: Почистване на "Сервитьора"нови [re: mata68]  
Автор Stephanie (kvazer®©™)
Публикувано18.06.06 16:23



Ще запази- разбира се.


----
.....до всички писали в темата:
Ама какво е това? Защо се нахвърляте върху човека,
като махленски клюкарки?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.