Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:08 30.06.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Училище в кв. Кършияка?  
Авторpaйнa (Нерегистриран)
Публикувано26.04.06 20:51



Моля споделете кое от: СОУ"П.К.Яворов", ОУ"Р.Княгиня" или СОУ"Хр.Г.Данов" да изберем за дъщеря ни, която на есен ще е 5ти клас.



Тема Re: от изброените три...нови [re: paйнa]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано29.04.06 22:40



... без конкуренция, според мен, е Христо Г. Данов...

В твоя помощ, доколкото знам, на 5 май - петък - ще е спортен празник за 3 и 4 ти класове, като са поканени да гостуват и 4-класниците от ОУ Хр. Ботев - да могат да разгледат потенциалното място, където да продължат образованието си след 4-ти клас. Нормално е и родителите им да огледат.

Все пак ти си преценяваш от гледна точка на близост до дома, педагогически екип, избрано направление за реализация на детето и т.н.


По времена Панаира на образованието в 11та палата имаше рекламни щандове на повечето училища от града, в т.ч. и на тези от Северен...






-

Слънчев Изгрев,
благодаря за "зрението",
което в труден миг дари ми!


Тема Re: от изброените три...нови [re: Vetrim]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано30.04.06 15:41



Определено съм ЗА Хр.Г. Данов...синът ми учи там и впечатленията ми са отлични.



Тема Re: Училище в кв. Кършияка?нови [re: paйнa]  
Автор kalinka.malinka (ycMuBka)
Публикувано04.05.06 21:25



В "П. Яворов" имат специализирани паралелки по рисуване и наистина се занимават с децата. Литературните дейности също са много добре развити. В училището има куп кръжоци и проекти - както се казва - за всекиго по нещо :)



Тема Re: Училище в кв. Кършияка?нови [re: kalinka.malinka]  
Автор enerdji_67 (ядосана)
Публикувано27.05.06 22:56



Естествено "Яворов".Много е добро нивото,а и ако реши може и в горен курс да продължи детето Ви,защото има много профилирани паралелки:информатика,английски,история.Аз съм пристрастна,може би,защото майка ми го е завършила,аз също,а тази година и дъщеря ми и го обичаме това училище.



Тема Re: Училище в кв. Кършияка?нови [re: enerdji_67]  
Авторpuf (Нерегистриран)
Публикувано28.05.06 15:03



Аз съм учила и в двете училища, но според моето скромно мнение СОУ "Хр. Данов" е "по-закътано", подредено и чисто:) И в Данов се продължава до 12-и клас, и има доста добри паралелки...
Сама обаче трябва да решиш, защото детето все пак е твое...
Успех в избора!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.