Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:44 22.09.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re:Станислав, Венс и другитенови [re: vens]  
Автор koмитa (български)
Публикувано14.03.06 21:51



В Шварцвалд за последната 1 календарна година са фалирали 5 000/пет хиляди/ фирми. Братовчед ми живее вече 4-та година там.



Тема Re:Станислав, Венс и другитенови [re: vens]  
Автор koмитa (български)
Публикувано14.03.06 21:55



Човека като говореше за тези неща, говореше че са характерни за богатите в Германия!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re:Цъ, не признавамнови [re: f(x)dx]  
Автор koмитa (български)
Публикувано14.03.06 21:57



Мога да се аргументирам отвсякъде.



Тема Re:Станислав, Венс и другитенови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор koмитa (български)
Публикувано14.03.06 21:58



Тия работи само на чашка ще ги разрешим.



Тема Re:Станислав, Венс и другитенови [re: vens]  
Автор 5LМодератор (!Champions!)
Публикувано15.03.06 00:57



Абе средна класа в България има - ей ги, нашето семейство, вие, общо взето повечето, които пишем в тоя клуб и когато си кажем, че ще правим среща си правим сметка дали ще може да заделим някой лев за Винсент. Имаме интернет, ползваме мобилни телефони и тем подобни неща. Това е голяма част от хората. ВЪпроса е, че средната класа в България е малко под нивото на бедността в Словения, да речем


Welcome Beroe!

Тема Re: Този богат беден българиннови [re: Kopeняk]  
Автор Falange ()
Публикувано15.03.06 08:23



Средната класа, и харакатеризиращите я, приходи и разходи, би трябвало да си има параметри. Цифри. Иначе се навлиза в света на митологията с тези гадателства. Сносният стандарт е относително нещо за всеки втори Българинъ.

Според мен, е смешно да се говори за няква готова средна класа в България, според световните разбирания. Развиваща се- да, но не и изградена.

Айде икономистите да се изкажат що е това "потребителска кошница" и има ли тя почва у нас. Колко тежи тая кошница у наш'то отечество?



Тема Re:Цъ, не признавамнови [re: koмитa]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано15.03.06 09:47



ми аргументирай се. аз това чакам. досега нищо, което да ме убеди, че си прав не си казал

По българите при Дойран са изстреляни 350 000 снаряда. Даваме 9 убити и 40 ранени.


Тема Re:Станислав, Венс и другитенови [re: 5L]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано15.03.06 09:57



петелски, мисля, че на всички стана ясно, че в българия има хора, които не са крайно бедни и не се чудят как да си купят хляб, но и не карат чисто нови коли и не ходят на море за по две седмици всяка година. ако под средна класа разбираш хора, които са по средата между бедните и богатите - да има средна класа.

Всъщност това, с което аз не съм съгласен са следните изказвания на комитата:
Или накратко-имаме си чудесна средна класа, която е крайно време да разбере, че НИКОГА няма да стане милионерска, но ВИНАГИ ще живее добре.

За мен средната класа на българина е този който притежава собствено жилище и собствена кола, работят и двамата от семейството/ако децата са малки/, нямат дългове, притежават къща в някое село, позволяват си да имат домашен компютър, дивиди, излизат на кръчма по 2 пъти в седмицата, пушат цигари от 2.60лв.

Оспорвам и дохода който посочваш. Мисля че е добре да намилиш цифрата от 1 400 на 1000лв. И дори това ще ти даде възможност да спестяваш по 100-150лв. на месец.

особено последното, което е в отговор на думите на Станислав, че за едно четиричленно семейство са необходими минимум 1400 лева месечен доход е тотално невярно. Според мен. Комитата каза, че можел да се аргументира. Любопитно ми е какво ще каже.

По българите при Дойран са изстреляни 350 000 снаряда. Даваме 9 убити и 40 ранени.


Тема Re: Този богат беден българиннови [re: 5L]  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано15.03.06 10:36



Петльо, хайде да не кукуригаш и да не скачаш, а да отвориш и да прочетеш една инструкция на едно Fujitsu, например. Във всяка така пише какво, колко и как работи машината в режим нон-стоп.

Не говоря за Midea, Sang и корабни сглобки от тоя тип. Те може би работят и по 8 от 24 часа, не знам.

Иначе изолацията ми е наред.... тухла... какво още да ти кажа



Но това, което ми казваш, наистина не е верно. Да не забравяме, че зависи и колко е студено. Ако вън е 10 градуса, може и да работи толкова колкото казваш. Но не и при температури около или под нулата.

Иначе за СТАНИ БОГАТ.... Тц, мерси

Красотата е въпрос на светлосянка.


Тема Re:Станислав, Венс и другитенови [re: f(x)dx]  
Автор 5LМодератор (!Champions!)
Публикувано15.03.06 11:11



Абе не съм съгласен, че средната класа в момента, а и ВИНАГИ щяла да живее добре, но е факт, че съществува. Ама не ми стана ясно 1400 лева той като граница на средната класа ли я определя или като граница на бедността(Станислав).


Welcome Beroe!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.