Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:47 18.05.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема КАКВО Е НАПРАВЕНОнови  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано23.02.06 10:37



Какво е направено за Пловдив в последните 6-7 години?

Предлагам всеки да каже по нещо.

Аз лично не се сещам за много неща.

1. Направена беше новата митница.

2. Завършен беше новият надлез.

3. Оправиха главната...

Казвайте Вие!

Една молба - да не издребняваме до скроежи на хипермаркети както стана в някои клубове преди време



Тема Re: КАКВО Е НАПРАВЕНОнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано23.02.06 13:52



А автогара Юг брои ли се? И Родопи я оправиха.
А зад зала строител направиха две страхотни баскетболни игрища. Такива и в "Белите не могат да скачат" няма



Тема Re: Пари нема, действай!нови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторKopeняk (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 13:59



Станиславе, Пловдивската община е една от най-бедните. Няма достатъчно територия, няма достатъчно собственост, няма промишленост, само малко търговия от три - четири супера. Така че, пари нема. Сега, ако си ти на това място, при това член на СДС-то като Чомака, при две недоброжелателни към СДС правителства, които се стремят да бламират хората от дясното пространство, какво би направил? Ами със сигурност по-малко и от него.

Да ти напомням ли, че Общинския съвет решава, а Чомака изпълнява.

Въпроса, който задаваш би следвало да има следния вид: Съвета взе решение и осигури пари за изпълнението на това и това. Чомаков не го изпълни. ЗАЩО?

Лесно е да критикуваш.Това прави и АТАКА. И какво от това?

Ти явно не си от хората склонни да се плъзгат по повърхността на нещата, учудвам се защо го правиш тук. Да няма нещо лично?



Тема Re: КАКВО Е НАПРАВЕНОнови [re: f(x)dx]  
АвторKopeняk (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 14:04



Сигурно и десетките наново асфалтирани улици през 2003 и 2004 не се броят.



Тема Re: Пари нема, действай!нови [re: Kopeняk]  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано23.02.06 15:04



Когато има нещо лично поставям въпросът лице в лице, а не във форум.

Значи пак всичко опира до политика. И какво излиза? Че след като общината е бедна и с малко собственост, Пловдив никога няма да бъде град на ниво, така ли?

Кореняк, позволи ми да не съглася с теб. Предполагам е така, както казваш, но защо ли по другите градове у кмета виждам инициатива. Колкото и града или селото да е бедно. Има желание за работа.

Последен въпрос: Защото болшинството кметове на Пловдив са лекари? Имам чувство, че медицинската инфраструктура е доста апетитна хапка.

Иначе за АТАКА си прав. Да намира косури всеки може. Но мисля, че е крайно време да се поиска отговорност за повече от 6 години на кметски стол (поправи ме, ако греша в годините) и да се направи анализ на извършената работа.



Тема Re: КАКВО Е НАПРАВЕНОнови [re: f(x)dx]  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано23.02.06 15:08



..това е козметика, при това сградна



Тема Re: КАКВО Е НАПРАВЕНОнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано23.02.06 15:29



абе на Родопи хич не е козметика да ти кажа.
а се сетих и още нещо - почистването на речното корито на Марица, което се оказа нещо изключително далновидно това лято.

направиха някаква писта за картинг на лайнута. казват била супер добра. някакви бизнес-центрове. И не мога да се съглася, че строенето на хипермаркети не трябва да се брои. все пак това са си привлечени инвестиции в общината.

както виждаш прави се нещо, не е като да не се прави. Може би не толкова, колкото ни се иска, но все пак.

и 100 процента те подкрепям, че "бедността на общината" е оправдание. Да не говорим, че Пловдив съвсем не може да се нарече бедна община



Тема Re: КАКВО Е НАПРАВЕНОнови [re: f(x)dx]  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано23.02.06 15:35



Да, за Родопи вероятно не съм много прав. Преди година бях там, наистина е заприличало на нещо вътре.

Хипермаркетите не искам да ги включвам в тавата "Избрано", защото това е по-скоро "желание" нежели (простете за русизма) инвестиция на общината.
Хипермаркети бол, но пътищата, почистването, регулирането на движението, постояването на детски площадки и спортна инфраструктура не е задължение на инвеститорите, нали?

Я ми кажи да се сещаш някъде в Пловдив (какво да говорим за другите градове) да има ледена пързалка? Аз поне не знам да има. Колко детски площадки е построила общината за 6 години?

Оф, мъка, интеграл, мъка.......



Тема Re: КАКВО Е НАПРАВЕНОнови [re: f(x)dx]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано23.02.06 15:43



Да, строи се здраво! От споменатата картинг-писта надолу по Санкт Петербург до към SPS се изгради за един ден писта за екстремно колоездене! Евалла на такъв енергичен и предприемчив кмет!



Тема Re: КАКВО Е НАПРАВЕНОнови [re: Sargon lll]  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано23.02.06 15:54



Ъц дее...

А БГ Радио не помниш ли че участваха с 1 кофа боя и много медиен шум в пловдивския радиоефер




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.