Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:40 28.05.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Центъра!  
Автор oтивaм дa пyшa (:P)
Публикувано12.01.06 21:32



малко с късна дата.... и все пак ми се ще да разбера какви са отзивите относно "освежаването" на центъра



ако ве4е е пускана темата- съжалявам

просто... останах много доволна като видях крайния резутат...
не ми се вярва лятото да напулним пейките, но пък са доста хубави4ки





Тема Re: Центъра!нови [re: oтивaм дa пyшa]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St.Lucifer)
Публикувано12.01.06 22:32



Как няма да ги напълним, егати яките клюкарници са тези пейки...



Тема Re: Центъра!нови [re: oтивaм дa пyшa]  
Автор Hoщeн яcтpeб (връхлитащ)
Публикувано13.01.06 14:30



На мен Главната ми харесва така! Не беше хубаво обаче пейките да са метални - нито през зимата бих седнал, нито през лятото. Лошо е обаче, че скоро след като са засадили дръвчетата, някой е успял да отмъкне няколко, и то толкова ловко, че камерите не са го уловили. Егати българския народ, веднъж да има нещо хубаво, и ние ще го окрадем!!!

Нашата Лили:



Тема Re: Центъра!нови [re: Hoщeн яcтpeб]  
Автор TwilightМодератор (!Champions!)
Публикувано13.01.06 15:53



наречи ме националист, ама смяташ ли, че точно ние(демек българин) е откраднал дръвчетата?



Тема Българи? Да откраднат?нови [re: Twilight]  
Автор3Mona (Нерегистриран)
Публикувано13.01.06 17:31



Никога! Не е възможно! В България крадат само цигани, турци, арменци, евреи, власи, гагаузи, а ако не са те, т'ва са гърци (мамка им ромейска) или сърби (яд ги е още за Сливница), по-рядко македонци (тези, които не са взели още БГ паспорт). За румънците - без коментар.



Тема Re: Българи? Да откраднат?нови [re: 3Mona]  
Автор TwilightМодератор (!Champions!)
Публикувано13.01.06 21:53



оф стига глупости. българите се занимават с по-сериозни кражби. мобилни телефони, коли, грабежи по домовете такива неща. ако в рейса те ограби някой, бъди сигурен, че не е българин(с изключение на законните грабежи - билетчетата). циганите крадат по транспорта, по натъпканите места - спирки и др., касетофони на колите и дръвчета по главната. на кой българин ще му притрябва дръвче, п одяволите?



Тема Re: Българи? Да откраднат?нови [re: Twilight]  
Автор3Moнa (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 12:21



На небългарина пък за к'ъв чемер му е? За ботаническа градина?
И един офтопик - това някаква нова граматика ли е - без главни букви?



Тема Re: Центъра!нови [re: oтивaм дa пyшa]  
Автор3Moнa (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 12:23



И на мен ми харесва.



Тема Re: Българи? Да откраднат?нови [re: 3Moнa]  
Автор Peter K. BurianМодератор (!Champions!)
Публикувано16.01.06 18:41



аха, граматика за мързеливци:)

Ти пък сега какво, циганите ще ги изкараш светци, дето всичките вкупом никога не са докосвали чуждо портмоне и чужд джоб? Наконтените ромки, дето се возят в претъпканите рейсове от четвъртък пазара до военна болница и обратно и повечето контрольори само като ги видят на спирките и им показват, че няма да мине номера, те са измислени, нали? Мен ми се привижда, на майка ми дето два пъти й прибират портмоне с доста служебни пари също й се привижда, нали?



Тема Re: Българи? Да откраднат?нови [re: Peter K. Burian]  
Автор3Moнa (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 13:25



Момко, ти повече пишеш, отколкото четеш. Иначе щеше да знаеш, че има корелация м/у качествата на "болшинството", демек основната етническа група и малцинството/малцинствата, особено когато са от мангалоиден тип.
С една дума, за да ме разбереш - "Хвани единия, па удари другия". От тази позиция, какво искаш от мангустите, след като сме такива каквито ни е описал Славейков (вж. поста на Фолъна отпреди 2-3 дни - "Не народ, ами мърша").
И веднага ще ти дам обратния пример, с чешките цигани. Наблюдавал съм ги от близо ('89 година беше това) - ако не е по-тъмния им цвят, не можеш да ги различиш, и по облекло, и по език - говорят само на чешки, и по поведение. Нооо - друго им болшинството, тъй да се каже...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.