Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:15 05.06.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тц, тц, този Екселсиор бре...нови [re: Fallen_Angel]  
Автор Cтaниcлaв! (nazi)
Публикувано16.11.05 10:43



като видях какво значи истински MALL........хаха, нашето направо ми се струва като голям скъпообзаведен апартамент



Тема Re: Тц, тц, този Екселсиор бре...нови [re: komita]  
Автор Cтaниcлaв! (nazi)
Публикувано16.11.05 10:45



ти пък защо си мислиш че в София някой купува на такива цени?



Тема Re: Тц, тц, този Екселсиор бре...нови [re: Fallen_Angel]  
АвторKyпyвaч (Нерегистриран)
Публикувано16.11.05 17:41



Ами аз се опитах да го разгледам в събота, но беше неприятно претъпкано със зяпачи...

Иначе вътре има отлични попадения като марки, моите фаворити от Том Тейлър имат магазин 'ин льов', има щандче на Оксет (мека за всички дами с вкус), има Енерджи... Въобще приятно...
А цените са повече от адекватни, за качеството на марките, които се предлагат...

За хората със по-скромни възможности има Хали с фланели Енерджи за 15лв... Там цените са едеални, а нещата комерсиални...



Тема Re: Тц, тц, този Екселсиор бре...нови [re: Fallen_Angel]  
Автор wowbagger (T.I.P.)
Публикувано16.11.05 18:57



кино "Ботев" като че предлагаше повече интересни неща...

Това,което може да се измери,е обхватно;това,което не може-е безкрайно

Редактирано от wowbagger на 16.11.05 18:57.



Тема за това ли?нови [re: Kyпyвaч]  
Автор izgrev_lamerz (No Surrender)
Публикувано16.11.05 21:44



анцузите Адидас мязаха на правени с някой шивашки цех в България с раздърпани конци и такива му работи....
В магазинът на Адидас в х-т Санкт Петербург, толкова некачества изработка не съм виждал....

ама пастичките на 4-тия етаж са много хубави





Тема Re: Тц, тц, този Екселсиор бре...нови [re: Haчko]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано16.11.05 21:44



малко ли...?!
а и що ми се струва, че са поразкарали някой и друг камък, че им е пречел!?


Мъжете знаем защо!

Тема Да ви светна малко...с ирония(или не?)нови [re: wowbagger]  
Автор CBETЛoCиH (Аз Ти Ние Те)
Публикувано16.11.05 23:35



От части имам принос в изграждането на търговския център, от части познавам хората, които са го оборудвали, както и от части познавам и арендаторите. Макар и всичко това, ще ви кажа нещичко от "кухнята".
Накратко-търговският център е представлявал киносалон в началото на миналия век с наименованието Екселсиор. Интересно и нещо новаторско, за онези времена. Идва червената буря, наречена комунизъм и решава, че западноевропейското име не е от най-подходящите за един от манипулативните органи-киното и го кръщава на един от най светлите българи Христо Ботев. Двадесет и първи век е. От киното няма и следа. Единствено предната фасада напомня, че там, на това място, едно време са се събирали множество хора да се забавляват, като напуснат реалността и се отдадат на изображенията върху бялото платно, осветени от дългометражната лента. Но! Днес, отново, името Екселсиор буди у пловдивчани някакъв небивал интерес.
С този си постинг ще се съгласявам с всичко...:)
Съгласявам се, че такъв търговски център не е имало в нашия град-Пловдив!
Съгласявам се, че цените на множеството стоки са непосилни за повечето жители (от къде на къде парцаланковците ще пазаруват от там)
Съгласявам се, че е приятно да обикаляш по ескалаторите нагоре-надолу (като малки в Панаира пазачите бяха вдигнали ръце от нас)
Съгласявам се, че е приятно да си пиеш кафето на терасата в топлите дни.
Съгласявам се, че двете статуи на огромните атланти, впечатляващите пилони, красивите корнизи и духът на древност (в подз. етаж.) ме удивява...ха...!
Съгласявам се, че за да се направи такава удивителна сграда е нужно много време и още повече средства. Но в случая средствата не играят много голяма роля тук :)
Съгласявам се и заявявам най-отговорно, че по-голямата част от интериора е направена от:
-мрамор?-НЕ!
-гипс??-НЕ!
-итонг и стиропор???БИНГО!...:) "Дамата с кученцето" печели, ама не в този филм...:)
Най-новата игра!!! Познайте всички разлики и прилики в цените, обстановката, и усмивките на хората(?)
ЗАПОВЯДАЙТЕ, РАЗГЛЕДАЙТЕ, НО НЕ ПИПАЙТЕ И НЕ КУПУВАЙТЕ НИЩО, ЩОТО НЕ Е ВАША РАБОТА:)
п.с. Забравих да кажа, че ламперията на последния етаж е истинска :)

powernet.hit.bg


Тема Re: Тц, тц, този Екселсиор бре...нови [re: Fallen_Angel]  
АвторBитpиoл (Нерегистриран)
Публикувано17.11.05 00:00



Само не мога да разбера, защо на всички магазини трябва да пише на английски. Каккъв е тоя мол, какво е тва чудо?



Тема Re: за това ли?нови [re: izgrev_lamerz]  
Авторkyпyвaч (Нерегистриран)
Публикувано17.11.05 10:09



Ти сериозно ли си вадиш изводи за качеството на предлаганите стоки от качеството на анцузите? Все пак с анцузи ходим да ритаме топка, нали...

Още - не знам дали знаеш, но значителна част от световните марки дрехи шичт и на ишлеме в БГ. В Пловдив се шият поне 3 марки и то съвсем легално... Също мога да ти споделя, че на пъпа на Щутгарт, във фирмен магазин на ESPRIT на три етажа видях дрехи, на които пише Made in Bulgaria... Така че нищо чудно анцузите наистина да са били шити у нас...

Но има ли значение - все пак това е некъв скапан анцуг... Няма да тръгнеш по Главната с него я 'намиг'



Тема Re: за това ли?нови [re: kyпyвaч]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано17.11.05 12:39



Напълно прав си - аз намерих "Made in Bulgaria" на Главната в Люксембург.
Само че...
За съжаление, много български фирми дават различно качество на продукцията си, когато е за чужбина и когато е за България. Много често за чужбина шият на ишлеме и им се доставят качествени платове и конци. Освен това се контролира изходната продукция.
Докато за нашия пазар се гледа да е "йовтинко" и освен по-евтиния плат самите шевове се правят по-през пръсти.
Колкото до анцунга - точно 'щото искам да ритам топка с него трябва да е здрав




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.