Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:24 09.06.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Защо не построят мост на Марица,нови  
Автор Anakin (Велик джедай)
Публикувано24.10.05 14:54



свързващ бул. Копривщица с жк Захарна фабрика, близо до железопътния мост? Този мост е много неудобен и опасен за пешеходци(той по принцип е само за влакове), а пък всеки ден по него минават много хора, които за съжаление нямат пари за билети за градски транспорт. Ако се направи друг мост близо до него, или преустроят моста така, че да става и за пешеходци, проблемът ще бъде решен.




Тема Re: Защо не построят мост на Марица,нови [re: Anakin]  
АвторNikana - вeлиk диджeй (Нерегистриран)
Публикувано24.10.05 17:59



Ха познай:
1. не са сетили
2. сетили са се, но нямат пари.
3. ще прекарват хората с каици (ха, сега да видим знаеш ли к'во е туй нящо)
4. ще пуснат един паралелен въжен мост
5. ще сключат договор с най-близката джедайска бригада за използване на Силата за телепортация от едния бряг на другия. За бедните - с намаление.

ПП Ти, случайно, не можеш ли да помогнеш по т.5?



Тема Re: Защо не построят мост на Марица,нови [re: Anakin]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано26.10.05 08:25



Хубаво е да измислят нещо, защото от там минават много деца от английската гимназия или трениращи в Марица, и студенти.
Освен това видимоста по прелезите е много лоша и жените с детски колички ги е страх да минават при спусната бариера и изчакват влака да мине.



Тема Re: Защо не построят мост на Марица,нови [re: ...]  
Автор Anakin (Велик джедай)
Публикувано26.10.05 11:32



И аз минавам оттам на път за ПУ-то и съм виждал оттам да минават и много малки деца, и възрастни хора. А по моста минават влакове, затова той е опасен за хората.




Тема Защо ненови [re: Anakin]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано26.10.05 16:49



осигурят по-добри условия за децата в Детското онкохематологично отделение при Медицинска академия?...
Тебе мостът ли те тревожи?...

Dolce vita!


Тема Re: Защо не построят мост на Марица, [re: Anakin]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано27.10.05 22:37



Не парите за билети е проблема.Три години съм го минавала моста до Руската гимназия.Ако трябваше да хвана рейс от Смирненски до 4ти километър сменях поне два и то вечно висяща на вратите,сега като си помисля,че така биха висяли децата ми, направо ми настръхва косата.Значи разликата е такава-тръгвам пеша умерен ход от нас до Руската през моста и ми коства 25 минути,хващам рейс и в най-добрия случай 45 минути.Първия път,когато прекарах майка ми оттам жената ревна,че не се знае кога ще ме отнесе влака.Номера е като идва влак/а сутрин бяха през 15 мин/ да се прибереш плътно отстрани на гредата и да стъпиш на тръбите.НИКОГА НИКОГА НИКОГА повече не искам да стъпвам на този мост.Една съученичка щеше да стане на кайма пред очите ми,добре,че имаше бърза реакция,след като и пропадна крака между изгнилите разхлопани дъски.
Една вечер преди толкова години си направихме елемантарна сметка с баща ми,че ако никой от общината не иска да се заеме с това,само ние които минаваме през моста, а това са двете езикови гимназии,захарна фабрика,окръжна болница,"Гюлеметов",и още някои да съберем по 50 тоталитарни стотинки и ще си финансираме пешеходно клатещ се мост,което е във всички случаи по-добро от влак на 60 санта
Крайно време е там да има пешеходен мост,така мисля аз,не оставяйте децата си в ръцете на случайността

Аз съм си Аз


Тема Re: Защо не построят мост на Марица,нови [re: инaт]  
Автор Anakin (Велик джедай)
Публикувано29.10.05 13:13



Не съм сигурен дали няма някакво мостче над Марица близо до гребната, ама може би не е там, ами чак към Прослав.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.